Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Слънчеви очила

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Слънчеви очила

    Дай линк към търговеца в ебей,,,
    Благодаря предварително!
    Публикувайте отговор

    Коментар


    • #92
      От: Слънчеви очила

      Търся си качествени очила за 40-60лв. С категория 3, предимно за града и по-рядко за планина, каране на колело. Да не са много отворени, защото имам сенна алергия и от вятъра в съответния сезон става лошо.
      Кефят ме бъбреците и някои моторджийск; класиката.

      Имам едни Uvex, които едната рамка се счупи на пантата и не мога да ги залепя

      Къде могат да се тестват очилата дали са истински (какво мерят), понеже имам едни полароиди от Глобул на село, да знам дали са ОК.
      Ако очиалта са подраскани - това влошава ли защитата?

      Kaкви защити трябва да поддържат очилата? Поляризацията добре ли е да я има?

      В София имаше склад за очила някъде?!

      Коментар


      • #93
        От: Слънчеви очила

        Аз ползвам очила с марката е goggle и съм много доволен.

        http://www.extreme-bg.com/sportni-oc...%20-%20helmets

        Коментар


        • #94
          Re: Слънчеви очила

          Търся си качествени очила за 40-60лв.
          От попа в посока НДК от дясната страна има магазинче на Полароид.
          Има намалени стари модели и мисля, че ще се вместиш в цената.
          Купувал съм си няколко пъти очила от там и съм много доволен.
          В момента ползвам очила на ГайдЛайн - те са специализирани за риболов с много светли бланки, поляризирани.
          Ползвам ги и за шофиране - вършат ми идеална работа защото са много светли - въпрос на лично виждане

          Коментар


          • #95
            От: Слънчеви очила

            От много години съм пробвал какви ли не очила,и крайния резултат е Полароид.Не искам да правя реклама,пробваш на няколко производитея и намираш тези които ти вършат работа.
            Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
            Grand 3.1TD
            0898 620 306 Стоян

            Коментар


            • #96
              От: Слънчеви очила

              Отговорите на твоите въпроси ги има на втора и трета страница от тази тема

              Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
              Къде могат да се тестват очилата дали са истински (какво мерят), понеже имам едни полароиди от Глобул на село, да знам дали са ОК.
              Ако очиалта са подраскани - това влошава ли защитата?

              Kaкви защити трябва да поддържат очилата? Поляризацията добре ли е да я има?

              В София имаше склад за очила някъде?!
              Последно редактирано от jordantcho; 13-06-11, 10:42. Причина: пр. гр.

              Коментар


              • #97
                От: Слънчеви очила

                Много съм доволен от тези http://www.univet.it/en/safety-5x4.html.
                Купих си ги от Алати за около 15 лв. Имат си всякакви сертификати.
                Лятото карам с отворен визьор на каската и с очилата. Имат много добро прилепване към лицето ми, само бръмбарите са проблем

                Коментар


                • #98
                  От: Слънчеви очила

                  Да се похваля и аз. Получих очилата, но ми пратиха два чифта. Тези с черните стъкла оставям за себе си, а другите си търсят собственик. http://www.wileyx.com/EcommSuite/Pro...emCode=CCAIR06 ... Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3532.jpg
Прегледи:1
Размер:147.5 КБ
ID:5315405Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3531.jpg
Прегледи:1
Размер:119.8 КБ
ID:5315404Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3530.jpg
Прегледи:1
Размер:135.5 КБ
ID:5315403Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3533.jpg
Прегледи:1
Размер:88.2 КБ
ID:5315406Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3534.jpg
Прегледи:1
Размер:121.7 КБ
ID:5315407Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3535.jpg
Прегледи:1
Размер:130.4 КБ
ID:5315408 ... 0879353207 GSM

                  Коментар


                  • #99
                    От: Слънчеви очила

                    Първоначално публикуван от ssspeed Преглед на мнение
                    От много години съм пробвал какви ли не очила,и крайния резултат е Полароид.Не искам да правя реклама,пробваш на няколко производитея и намираш тези които ти вършат работа.
                    И аз така.Не съм срещал по-добри от Полароида,ама са скъпи и много ги чупя.Иначе като гледане за мен нямат равни.
                    2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                    Коментар


                    • От: Слънчеви очила

                      Аз бих препоръчал на всички очила Julbo, има ги в оутдор-магазините.

                      Коментар


                      • От: Слънчеви очила

                        http://s.dealextreme.com/search/sung...l?PageSize=100
                        Grand Vitra ddis 2008
                        SEAT Althea XL tsi 2010
                        Mitsubishi Canter

                        Коментар


                        • От: Слънчеви очила

                          Първоначално публикуван от tanosliven Преглед на мнение
                          Аз не бих си купил от тези, ако ще китайците да пишат и UV698403857 на тях.

                          Иначе аз съм си харесал тези - http://www.sportsshadesonline.com/su...VE-RACING-5107, ама май ще ме почакат до пролетта.
                          124 -> 164
                          T4

                          Коментар


                          • От: Слънчеви очила

                            преди година започнах една къща на англичанин които ПРАВИ очила и оттогава спрях да давам 150 + Евра за реибани и прочие .Реибан от известно време си прави очилата САМО в Китай ,Просто има продукция front yard and back yard.А за ,,стъклата''си има начин да се проверят колко и какви са.Преди време смених едното стъкло на един рейбан къпен за 180Е а стуклото от същия магази ОРИГИНАЛНО струваше 20 Е
                            Grand Vitra ddis 2008
                            SEAT Althea XL tsi 2010
                            Mitsubishi Canter

                            Коментар


                            • От: Слънчеви очила

                              Само да вметна, че Oakley за европейския пазар също се произвеждат вече в заводите на Луксотика. Преди няколко дни ми подариха един такъв JawBone - на него си пише made in u.s.a. и всичко останало и ако не бях на 120% сигурен от къде идва, никога не бих се усъмнил. Това, разбира се, не значи, че трябва да има проблем с качеството - напротив. От доста години имам различни очила, произведени от Луксотика, които съм носил почти всекидневно, поради факта, че имам някаква слънчева алергия и от най-малкото слънце очите ми стават кървавочервени. Пробвал съм какви ли не марки и модели, част от тях купувани от уж "сигурни" магазини (които ще си позволя да посоча), а другите - подарък от един приятел, който работи на висока позиция в дизайна на Луксотика.
                              Едни от най-удобните и здрави са на Алпина (Спорт Депо)- за три години интензивно носене нямат никаква драскотина, а са и с доста приятна кехлибарена разцветка, която ги прави подходящи за справяне с дифузното осветяване през зимата.
                              Много си харесвах и един Полароид, купен от Швейцария, но за съжаление не успя да изкара две години и заболя от надраскване.
                              Също и един Uvex (SLS), който издържа по-малко от година, със същата диагноза на единия чифт плаки (оранжевите), но с допълнението, че и доста от боята по рамката му се поолюпи.
                              Едни от най-любимите ми очила са правени по поръчка в оптиката на една позната - поляризирани самоносещи стъкла с изключително лек "обков", много удобни и леки за носене, но и изключително крехки.
                              От тези с произход Луксотика, проблем с надраскване на стъкла (поляризирани или не) не съм имал. Единствено на една Прада и се разлепиха гумичките против хлъзгане на дръжките на третата година носене.
                              Последно редактирано от stargazer; 06-11-11, 20:26.
                              Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                              Коментар


                              • От: Слънчеви очила

                                Старгазар, можеш ли да кажеш къде в България се продават такива очила ?
                                Аз си бях купил преди месец едни Полароид ( уж оригинални ) от магазина в Търново , но очите ми ставаха на компот от тях .. и "случайно" ги изгубих , макар , че дадох солидна сума за тях ... очичките ми като че ли са по-скъпи
                                Аз иначе търся очила , да са максимално затъмнени ( не искам да гледам директно в слънцето , но да не ми се налага да мижам , въпреки , че съм с очилата ) , да имат вертикална поляризация , по възможност да са със синя или зелена плака и да не се драскат .
                                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                                A1+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X