Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фенер с Cree XM-L T6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Фенер с Cree XM-L T6

    За "марковото" си много прав, но има неща направени в същите заводи под друго име и не лоши за добри пари.
    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

    Коментар


    • От: Фенер с Cree XM-L T6

      Говоря за неща, на които пише марката на марковото. Че има читаво китайски и не-читаво такова няма 2 мнения.

      Колкото до правените в съшия завод - в цената на едно нещо освен данък марка, има и други неща, като тестване на всеки екземпляр с определен брой тестове за определено време. Много често тия тестове или са редуцирани по време, или по брой, или изобщо ги няма, съответно цената е друга, защото произведените по съкратената процедура неща просто са по-малко времеемки, което често е измежду остновните компоненти на цената. Съответно на фона на марковия продукт, който да речем дава проблеми в 1% от случаите, имаме "копие", изглеждащо по същия начин, със същата функционалност, семо че дава дефекти в 20% от бройките, а понякога и повече. Като едно време - количество срещу качество.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Фенер с Cree XM-L T6

        Има и друг вариант-преди време се свързах с един руснак в ибей,който продаваше фенери и аксесоари за тях.Накупих поне десетина различни на Олайт-оригинални в опаковка на една трета от цената на Бг вносителя.Човека обаче продаваше само единични бройки-питах го мога ли да купя примерно 200бр М22-не не става,не може да гарантира доставка.Това ме навежда на мисълта че изнасят дребни количества от фабриките и ги продават по разни азиятски сайтове...Та малко нещата са руска ролетка там.

        Коментар


        • От: Фенер с Cree XM-L T6

          Сега като се загледах,и в ибей са по-евтини от у нас!Но си остава шипинга,който като се плати не се знае дали си заслужава?Моделите които,си бях харесал Olight m2x javelot и m22 warior.Тук са на цена 250лв. и 170лв, в алиекспрес са 131 и 103 лв,което е доста надолу като се има във предвид и безплатната доставка.Но като не се знае какво ще дойде,и евентуално да не остана доволен.

          Коментар


          • От: Фенер с Cree XM-L T6

            Сложи в сметката и гаранцията.
            Дори и да е обявено, че я има ще чакаш много повече време и при това ще си плащаш шипинга.
            Тук са с 5 години гаранция и в повечето случаи ще ти го сменят веднага.
            Категорично не бих купувал такива неща от вън пък ако ще и 20$ да е разликата!
            Враг усраине

            Коментар


            • От: Фенер с Cree XM-L T6

              Митница не ти мърда.
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • От: Фенер с Cree XM-L T6

                Ммм... По-вероятно да но не задължително.
                Още едно неизвестно в сметката - това вече е сигурно!
                Враг усраине

                Коментар


                • От: Фенер с Cree XM-L T6

                  Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                  Правилно може да отговори този който познава дилъра лично и е безпристрастен.
                  Познавам дилъра лично и безпристрастно казвам, че пак ще си купя от него, ако че не знам ти къде у китайски сайтове било по-евтино.
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • От: Фенер с Cree XM-L T6

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    Има тест, има снимки, ама няма време.

                    Ке я биде, тия дни.
                    Какво стана?
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Фенер с Cree XM-L T6

                      Ето с какво се сдобих днес:

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SN851437 (Medium).JPG
Прегледи:1
Размер:103.6 КБ
ID:5694018

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SN851439 (Medium).JPG
Прегледи:1
Размер:96.2 КБ
ID:5694019

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SN851436 (Medium).JPG
Прегледи:1
Размер:98.0 КБ
ID:5694020

                      Ясно, че е див китаец, няма никаква фирма, или означение на модел, но поне по цена би трябвало да е поне малко читав-35 лева. Иначе в магазина имаше от 9 до 100 лева.
                      В комплекта освен фенера и зарядното за батерията има и зарядно за кола, и "касета" за 3 ААА батерии, това е повече от колкото очаквах.

                      Има 5 режима на светене-три степени на силата, мигащ режим, и режим SOS. Хареса ми това, че различните режими се превключват само с леко натискане на бутона, а когато го натиснеш да щракне-фенера се изключва. И винаги започва от най-силната степен на светене. Което според мен е много по-добре отколкото да се налага да изреждаш всичките режими за да го угасиш.
                      Не ми харесва гумената тапичка за закриване на дупката за зареждане, мисля си, че бързо ще се скапе, ама когато-тогава ще я мисля. Малко по-голям ми е отколкото искам(искам да го нося в джоба без да стърчи отвън), но не е нещо кой знае колко непреодолимо.

                      Като цяло-аз доволен.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Фенер с Cree XM-L T6

                        Същия на руския пазар е между 12-15 лв.зависи от пазарлъка.Върши работа
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Фенер с Cree XM-L T6

                          Е, аз докато ида до руския пазар ще ми излезе колкото няколко такива.

                          Майтап де, ясно е, че всичко е до ровене из пазара, ама пусто не съм като жените-да обиколя 20 магазина, и да купя най-евтиното. И после да се ядосвам, че в съседния магазин имало с 2 лева по-евтино.
                          Просто влязох в магазина в който ми казаха, че се продават ЛЕД фенери, и след половин час си тръгнах с моя.

                          След два дни е нощния етап на Шуменското състезание, ако през деня не строша джипа-ще го тествам в реални условия.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Фенер с Cree XM-L T6

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            Има тест, има снимки, ама няма време.

                            Ке я биде, тия дни.
                            Годината мина и друга се почна а работата не я биде! Язък за барутя!
                            "Do not correct a fool, for he will hate you;
                            Correct a wise man, for he will appreciate you."

                            Коментар


                            • От: Фенер с Cree XM-L T6

                              Момци, нЕкой на българския пазар продава ли резервни стъкла за фенери? Трябва ми нещо около 40мм, по възможност стъклено, а не пластмасово. В краен случай ще поръчвам от оптика с диоптър 0, ама не ми се дават 20 кинта за нещо, чиито характеристики (антирефлексни покрития, UV защита и т.н.) изобщо не ми трябват. И обикновен изрязан на кръгче джам 2мм върши работа.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Фенер с Cree XM-L T6

                                Ами защо не си отрежеш джам
                                Land Rover Defender 110SW 300tdi

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X