Обява

Свий
Няма добавени обяви.

самозащита на семейството сега и в бъдеще

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: самозащита на семейството сега и в бъдеще

    Коментар


    • От: самозащита на семейството сега и в бъдеще

      Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
      NIKSD, малко извън темата, но Зиг-а е супер за жена ти. Въпреки че е големичък, е един от най-удобните пистолети от гледна точна на работа с декокер, затворна задръжка и бутон за сваляне на пълнителя. При малко работа по хвата от страна на жена ти, гаранция, че въпреки малката и ръка няма да имам никакви проблеми при боравене с оръжие, а в случая работа с трите гореизброени бутона без промяна на хвата. Отделно Зиг си имат различни размери дръжки. Абе пистолета за самозащита, който си и взел е супер! Само стрелба и сухи тренировки и трябват.
      Аз за нея съм взел Рюгер SP101 .357 magnum. Поне да го държи и е по лесен. За Зиг-а, ще заведа сестра ми /един калибър са в ръцете/ на стрелбището да я видя как ще и пасне- поне не е бременна и по-става за опитно зайче.
      Хвата как да е, не може да го зареди. Със сухи ръце, слагам и пълнителя с фалшивите патрони и не може да вкара патрон в цевта. Дърпам и чукчето назад, същата работа. Да сменям пружини на Зиг-а с по меки с цел по лесно зареждане, няма да стане. Ще видим колко ще умекнат след 500-600 изстрела.
      Като дойде на брат ми автоматчето, ще я пробвам да видя дали ще мобе да го зареди- пружината е по дълга пък и има "ръчка" от страни та може да е по лесно. Ама ще изтрепем комшиите. За болтовете по снайперите няма проблеми, проверено, ама бавно става презареждането. Пък и идеята е да не ги думка през 5 преки. Не е лесно...
      Ония ден на стрелбището гледах едни девойки думкаха с Глок 19. Това животно по-лесно ли е от Зиг-а?
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • От: самозащита на семейството сега и в бъдеще

        Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
        Като дойде на брат ми автоматчето, ще я пробвам да видя дали ще мобе да го зареди- пружината е по дълга пък и има "ръчка" от страни та може да е по лесно……... Ама ще изтрепем комшиите.
        Крив маникюр спешьл ГГиГ е ,една идея по дьлга и под 30 градуса наклон от оригиналната,че да се зарежда лесно с рькавици и маникюри,ще зарежда и ще и пасне идеално,как ще обясни що го чеше с това само малко ще е трудно.

        Кой му пука за комшиите,на тях пука ли им за мене като стане пукотевицата?

        Плюс това едно е да ти насочат пищовче в коридора и сьвсем друго да се появи като Делю Хайдутин с фенер и лазер / мисля нож да и забода ма не казвайте на никой,е така за майтап / на нещо грозно в раздела Калашник.Е тогава много изперкал трябва да си за да се пробваш.
        Последно редактирано от BENZBOSS; 04-12-13, 17:22.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: самозащита на семейството сега и в бъдеще




          Те ти една сьс сгьнат пуца,че и вертикален преден хват няма.Риташ вратата,моташ се,вьртиш по коритора и оп,една кака с една сопа пред тебеШЕТ както му викат,а ако знае и с какво ще е зареден сьвсем ще бяга.Другото което е за разлика от револверчето и не сьбира само 5 ми спокойно 10 патрона,пьлнителя е 37 кинта и за 200 кинта няма лесно да свьршат ако са много мераклиите,че и настоятелни.

          Няма и какво толкова да му тренира на това за 5 метра стрелба - по-голими селектори на предпазителите сьм му взел та трудно ще обьрка кое какво е,мести се зареждането от коя страна искаш,а ГГГ имат и немьрдаща се рьчка,а не да се мята като на Калашник та и легнал на леглото моге да стреля без да ти сьбира чаршафите.


          Бе ше дойдеш ти на моето
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: самозащита на семейството сега и в бъдеще

            Аз може и да съм глух , все пак съм пенсионер ма последния изстрел май беше двоен ?

            Коментар


            • От: самозащита на семейството сега и в бъдеще

              Нямаме право на автоматично тук,СКАР се води С за нас цивилните кальфи,а военните ползват МК хеви или нещо такова,минилани разлики в спуська и болта.

              Не ми се вярва еле ако не пипа селектора каката,заглавието е СКАР17С та си е цивилната версия това,а и тая не я виждам на автоматична сьс сгьнат как ще я кара.


              И не казвам,че си глух,а така ми се иска да е истина и да можем да ползваме по 30 в пьлнител и автоматичен режим ма на,няма пьлен кеф.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: самозащита на семейството сега и в бъдеще

                Аз може и да съм глух , все пак съм пенсионер ма последния изстрел май беше двоен ?
                Единичен беше. В ляво от момата бе застанал един пич с пистолет и гръмна. За това ти се е сторил двоен.
                If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                Коментар


                • От: самозащита на семейството сега и в бъдеще

                  Братята - като сте мераклии даите на жените да пробат де що има на стрелбището. Глога и пасва на моята змия чудесно, като усещане. Намира ми се и една берета 22 ри, пак пробива човек на вратата на спалнята, ма на, все ми прилича на играчка. Нищо че на 5 метра върши същата работа.
                  А, зареждането се учи, не е до сила. Малко пот в тренировките. Ако дига тенджера с боб, ще го зареди.

                  Коментар


                  • От: самозащита на семейството сега и в бъдеще

                    Не е по темата-
                    Да го наема, да взема мишени, да купя патрони... Отидоха стотина $. За още 200-300 го купувам целия. Дават само по 1 на месец. Вече няколко месеца не пропускам...

                    Огън тяхната мама!!!
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • От: самозащита на семейството сега и в бъдеще

                      Първоначално публикуван от Ц. Кръстев Преглед на мнение
                      Братята - като сте мераклии даите на жените да……...

                      Мойта кака с боба и тенджерите проблеми няма,каквото и да хване все малко и се вижда с тия дьлгите прьсти та това горе и пасва.Сега като дойде револвера ако и е голям друг ще тьрся.Хват има обаче,че и прьсти стьрчат,но няма да я мьча с такова.

                      Никакьв мераклия не сьм аз,е сега от магазинчето се врьщам,сейф си тьрся.Имат,един намален с 120 кинта за 10 пушки и един намален с 250 кинта за 16 пушки,цената на двата е почти еднаква в момента,разликата е 2 кутии цигари и ти ако си кой ще вземеш - тоя за 10 или тоя за 16 пушки???После как да стои празен ми кажи,КАК???Лампа сьм му взел,макина да обира влагата,малко железа……………но се отваря като истински и това не го броя освен ако нямам поне 3 минути за отваряне,лентоване и зареждане.

                      По-малки сейфове за дьлго няма,под 10 са шкафчета и не тежат,а ако им бия шута и ще се отоворят,а на мен ми трябва сейф в който да сьхранявам патроните и дьлгучите,че трети Пеликан се напьлни и не може повече така.За бьрзо вадене имам мальк сейф сьбиращ 2 пищова,но в него не се сьбират пьлнителите,20% от тях даже не влизат та мерак или не май 16 пушков ще да еПосле мераклия ммммммм проС сметкаджия и не ми излизат сметките та бьц,пак голямото,Мечо Пух
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X