Обява

Свий
Няма добавени обяви.

самозащита на семейството сега и в бъдеще

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: самозащита на семейството сега и в бъдеще

    Ник , тая ламарина верно ли дава откат
    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

    Коментар


    • От: самозащита на семейството сега и в бъдеще

      Май няма по тежък законен Сиг от модела,а и тоя специално в 45 та рита.Е по малко от пласмасовите ма пак рита.С пипереца проблеми няма,но и тя си има жена му като за нея,тоя може за чук да го ползва

      А аз щастлив .........всичко ни по мярка
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: самозащита на семейството сега и в бъдеще

        Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
        Ник , тая ламарина верно ли дава откат
        Абе не знам колко рита, тоест знам де, прекарахме му стотина патрона ония ден, ама нямам голяма база за сравнение. Другото желязо е .357 магнум та и там не е като да не рита. Аз с 9 мм. още не съм стрелял, за под 9 мм да не говорим. Мямам с какво да го сравня, новобранец съм още.

        Загледай се в снимката, жената си е извъртяла ръката само и само да докопа спусъка. Ти нали се сещаш това като ритне къде ще и отиде палеца? И после цицина...
        Не съм я зорил да стреля с това, бременна е 6 месец и не искам да и създавам излишни негативни емоцийки. То от едно кръстовище се вижда, че не е за нея. Аз и по горе казах, тя даже не може да го зареди. Че и с дръпнато петле, пак не може.
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • От: самозащита на семейството сега и в бъдеще

          Ако цевта дойде в линия с ръката и , та даже и да тресне няма да я удари от отката.Ма верно ,изчакай още някой месец.
          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

          Коментар


          • От: самозащита на семейството сега и в бъдеще

            Декември миналата година го хванах качен на дворната врата ,,посетителя''.При нас на Крит във всяка къща има най-малко едно огнестрелно оръжие и крадците 99% не са местни /гърци.Този които хванах беше Грък и доста надрусан.
            За мой късмет и на крадеца полицията беше след ПЕТ минути пред къщи.Жена ми /от Крит е/ борави и с почти всяко пушкало и съм и взел едно специално за нея 9мм,малко и безотказно.Та тя беше зад вратат с 9мм насочен и с телефона в ръка а аз напред в преговори с ,,госта''.Но от тогава освен куче в къщи взех и куче в двора -свободно винаги.Да не дава Господ но дори след м,ного тренировки с оръжие грешките са неизбежни и с тежки последствия .
            Не искам да си мисля какви щяха да са последствията ако крадеца беше настоял, жената е инструктирана да стреля на месо и ще го направи /ловец е и водолаз -заедно ходим на подводен риболов/ако стане нещо се минат зададените граници!
            Grand Vitra ddis 2008
            SEAT Althea XL tsi 2010
            Mitsubishi Canter

            Коментар


            • От: самозащита на семейството сега и в бъдеще

              И добре , че...Ми ако не беше словоохотлив , а агресивен , а?
              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

              Коментар


              • От: самозащита на семейството сега и в бъдеще

                AF2011-A1 за по сигурно
                Grand Vitra ddis 2008
                SEAT Althea XL tsi 2010
                Mitsubishi Canter

                Коментар


                • От: самозащита на семейството сега и в бъдеще

                  Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                  И добре , че...Ми ако не беше словоохотлив , а агресивен , а?
                  Именно,добре че беше схватлив иначе ....жената беше свалила предпазителя и за по ,,безопасно ''първия е халостен винаги -още един шанс за нас и госта!
                  Grand Vitra ddis 2008
                  SEAT Althea XL tsi 2010
                  Mitsubishi Canter

                  Коментар


                  • От: самозащита на семейството сега и в бъдеще

                    Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                    Ако цевта дойде в линия с ръката и , та даже и да тресне няма да я удари от отката.Ма верно ,изчакай още някой месец.

                    А ако хване пистолета както трябва, ще докосва спусъка само с върха на пръста си. Тя си изхлузва белезници закопчани докрай /баджанака е ченге/. Малки ръце, и за това друго оръжие за нея. Това сме го обсъждали в отделна тема даже.
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • От: самозащита на семейството сега и в бъдеще

                      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                      ...Мини има ма с пиперец,представете си един клин от който хвьрчи пипер като го настьпиш,хвьрчи вертикално и те цели по мустака...
                      Малко ОФФ, ама представи си сцена: рано сутрин, децата заели тоалетната на първия етаж в редичка. И ти сънен решаваш, че повече не можеш да чакаш и се качваш на втория етаж, следвайки надписите, които си сложил навсякъде - "минИ" .
                      До тук добре, но си с късите нощни боксерки, малко по-отворени отдолу, та да се получи коминен ефект
                      Клинчето ще знае ли, че точно там не трябва да хвърля пипереца, или за всеки случай ще трябва да си направиш писта за излитане направо от втория етаж
                      Сори, ама не се сдържах... Не бих си поставял на обитаемо място каквито и да е клопки (огради и т.н. - там е друга работа - не се разхождаш по тях ежедневно)..
                      В друга тема бях разправял как тъста бе направил почти основен ремонт на ладичката защото просто бе забравил да изключи 'алармения' ключ.
                      Човек се случва да е разсеян, да влезе в друг стереотип, да е изнервен и т.н. - заради което просто да 'изключи' и да сгреши...
                      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                      Коментар


                      • От: самозащита на семейството сега и в бъдеще

                        А представи си,че имаш 2 входни врати една след друга,заключвам външната,минирам с пискуни и пиперец,заключвам втората и си лягам.Шанса дете да се навре там никаква,шанса да се опиперя някоя пиянска сутрин мммммм голям ма то пълно щастие няма.

                        Такова нямам,това за протокола само.Имам пискуни,пиперец на пяна и гел както и 2 облака,един за мечки Сейбър стръвница спешьл и пукало.Малко ми е апартаментчето и не мога да се развихрям ма пробвай подходите към на бащата бърлогата,е те там има да кихаш седмица поне.


                        Много ми се ще да взема и Тизьр с кит за жилетки както посъветва Кучето ма с китчето е къде 1500 долара всичко и не му е дошло времето,а и работи в големи помещения,при мен и голям да е избора пак ще посегна към определено нещо,е така за по-сигурно.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: самозащита на семейството сега и в бъдеще

                          Пуснете един линк да видя какво представлява лютия пипер за мечки(някакви флакони бяха) който продават за разходки в тамошните джунгли в случай че те срещне гризли или друг мръвкояден дзвер, че търсих в Е-бей и в нета, но така и не успях да намеря да го видя ккакво представлява и на каква цена е? Той със сигурност ще става за невъоръжен нападател след като спира мечка гризли.

                          Коментар


                          • От: самозащита на семейството сега и в бъдеще

                            Колчо Слепеца.....не се препоръчва ако няма да го копаш после.

                            Гугъл -сейбър Беар пепър спрей,идва с удобна дръжка и флакон полицейски размер,бял с нарисувана баба Меца на него.


                            ютиииииии..........
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: самозащита на семейството сега и в бъдеще

                              NIKSD, малко извън темата, но Зиг-а е супер за жена ти. Въпреки че е големичък, е един от най-удобните пистолети от гледна точна на работа с декокер, затворна задръжка и бутон за сваляне на пълнителя. При малко работа по хвата от страна на жена ти, гаранция, че въпреки малката и ръка няма да имам никакви проблеми при боравене с оръжие, а в случая работа с трите гореизброени бутона без промяна на хвата. Отделно Зиг си имат различни размери дръжки. Абе пистолета за самозащита, който си и взел е супер! Само стрелба и сухи тренировки и трябват.
                              If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                              Коментар


                              • От: самозащита на семейството сега и в бъдеще

                                Е2 да му сложи пак няма да стане,ГАРАНЦИЯ.Тя за нея си има друг,да не се чуди кое и какво.

                                Аз викам карабина да и вземе,ни рита ни зареждането кофти,а като и събереш пълнителите имаш 20 бомбона,елате хиляди младежи.
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X