Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

    Айде, темата отиде у 18+
    ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
    СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

    Коментар


    • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

      Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
      Вече си те представям как се качваш в октагона, на вид го докарваш, готов си за мма-еец. И як фен-клуб ще ти спретнем
      Ай стига майтапи. Ако има за 50+години може и да правим смешки, но при условие, че има кардио екип наблизо.
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар


      • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

        Като те гледам с тая физика на доста 20 годишни нема да се дадеш.
        0 8 76 36 8 542

        Коментар


        • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
          Ай стига майтапи. Ако има за 50+години може и да правим смешки, но при условие, че има кардио екип наблизо.
          +Всичко ,прaви и по 5-6километрa плувaне ,поне 1път в месецa и зa кaрдио нямa кво дa говориш и нaд 70.Зa чупенето и рaзните други подобни техники ,пaк стигaме до тренинг и до контрол нa болкaтa до момент в който я игнорирaш нaпълно.Без здрaвa психикa не стaвa,особено без подложки ,щото гледaм по зaлите слaгaт върху тухлите хaвлии незнaм кво си.Според мен е вaжно кaк ще изпълниш чупенето/шивaри/ без зaщитa и бързо ,незaвисимо с юмрук ,с отворенa длaн,глaвa ,предмишницa,лaкът,глaвa,все тaя ,вaжното е дa се получи без последствия
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

            Кардио мардио...Га няама стероиди ,чупени лицеви кости и забити ножки у седалищата няма изкуство...

            Коментар


            • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

              Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
              +Всичко ,прaви и по 5-6километрa плувaне ,поне 1път в месецa и зa кaрдио нямa кво дa говориш и нaд 70.Зa чупенето и рaзните други подобни техники ,пaк стигaме до тренинг и до контрол нa болкaтa до момент в който я игнорирaш нaпълно.Без здрaвa психикa не стaвa,особено без подложки ,щото гледaм по зaлите слaгaт върху тухлите хaвлии незнaм кво си.Според мен е вaжно кaк ще изпълниш чупенето/шивaри/ без зaщитa и бързо ,незaвисимо с юмрук ,с отворенa длaн,глaвa ,предмишницa,лaкът,глaвa,все тaя ,вaжното е дa се получи без последствия
              Препоръчвам тичане по пясъка на плажа ( под нас). По рохкавата суха част над прибоя. При тамешивари е препоръчително да се постеле нещо тънко заради нараняванията на тъканта по това скоето се удря. Досадно е и смъди като готвиш. При 5-6 от новите цигли Брамак е реална опасноста от дълбоки разрези около лакътя. Не обичам да плувам, защото стила ми е "ютия". Просто потъвам. 500 м и съм чао.
              Първоначално публикуван от АРКАН Преглед на мнение
              Кардио мардио...Га няама стероиди ,чупени лицеви кости и забити ножки у седалищата няма изкуство...
              Имах предвид лошия смисъл, онези там с тока и сърцата...От кардиологията бре!
              Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 08-03-15, 22:02.
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                +
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                  Не можах да се стърпя. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:9394_10150320429629945_1894435539_n.jpg
Прегледи:1
Размер:49.2 КБ
ID:5647033
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                    Знаеш ли вица за това, кога мъжа се смята за импотентен?
                    -Когато трябва да си набутва езика с пръст...
                    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                    Коментар


                    • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                      Ужас.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                        Първоначално публикуван от АРКАН Преглед на мнение
                        Кардио мардио...Га няама стероиди ,чупени лицеви кости и забити ножки у седалищата няма изкуство...
                        Можеш ли да разясниш това със стероидите, че не го схващам(за останалото съм съгласен). Бицепса ми е една идея над твоя и нямам представа какво е това стероид, кардиото ми е 2х100км на седмица с колело.
                        А може би имаш впредвид някакъв друг тип стероиди (вдигане на самолети) ?! И да кажа, не се имам за нинджа, ммеец... питам ей така

                        Коментар


                        • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                          Ако забеляза многоточието на края на изречението, да бе ше се замислил. Ама явно си го забелязал, та за това се шегуваш така.
                          Анаболните стероиди "спомагат" за метаболитното изграждане на белъчен материал около кокалите, а кортикостероидите се вземат заради и по ставите с инжекции, като противовъзпалителни на скапването на изтормозените стави и сухожилия.
                          Не съм ползвал изграждащите, но при яка преумора се случва в предмишниците " дипрофос с лидокаин".
                          Старост нерадост.
                          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                          Коментар


                          • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                            За керемидите Брамак ,не знам на стари от едно време съм,има още ,но намаляват драстично,тухлите са кът,па е грехота да абиш нови.А за пясъка си прав ,става.На Варна си ходехме с една банда до големите буйове за корабите ,ма сега ще ме приберат сигурно.Това с нож в бута е гадно, щото мое те уцелят с друг от разстояние ,от 2 до 5 метра се забива здраво.Сори за спама това последното има общо само с нинджалъците,не е конкретно по ръкоделието "hand to hand" бойни изкуства!..
                            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                            Коментар


                            • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                              Темата на път да стане рекордна по мнения......На Българина за бой,ебан и пиячка му е най интинтересно.Е айде и джипките...

                              Коментар


                              • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X