Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

    Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
    ....най-гадната беше с почти измъкнато рамо, не съм взимал и ден болничен...
    Не знам какво имаш предвид с почти извадено рамо, но при извадено рамо и никаква последваща имобилизация рискуваш рамото ти, да продължи след това, да се вади при най-малките усилия (не помня медицинския термин), та малко крайни съвети даваш!
    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

    Коментар


    • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

      Минаха доста години от тогава и понякога къртач БОШ ХАМЪР не пада по цял ден от ръцете ,проблеми никакви,но явно си е от натренираност на мускули и стави ,та и за това бързо рециклирам явно ,всеки възтановява по различен начин ,колегата преди мен го е казал.Понякога има припукване в плешката ,но само на студено.Иначе като тръгнеше да измъква го оправях само със захват в китката и и изтегляне надолу и напред ,нещо изпукваше с болка и след това все едно нищо не е било,наистина ми е чудно че се стегна и оправи .Май понякога стават чудеса ,ма и аз съм една магарешка порода.
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

        Аз затова си взех каска

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0894.jpg
Прегледи:2
Размер:68.6 КБ
ID:5662114

        Да се пазя от такива като вас.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

          По-скоро ти трябва зваръчна маска с черно стъкло, през която да гледаш монитора, за да се пазиш от такива като нас . Тая каска най-много да ти боядиса покривното теме зелено и да станеш много "еко" и "био" в мислите ни
          Ако не свършва добре, значи не е свършило!
          0888 315 794
          LZ1UPI
          A1 (Rh+)

          Коментар


          • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

            Коментар


            • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

              Коментар


              • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                Китаеца е много корав! Би било интересно да го видим срещу бойците във веригата "Глори".
                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                Коментар


                • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                  Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                  Китаеца е много корав! Би било интересно да го видим срещу бойците във веригата "Глори".
                  Освен, че е корав (как не му свършва въздуха- нямам идея...), е и Майстор! Мисля и, че много добре се вижда разликата между "изкуството" и "спорта". (като махнем ръкавиците и обраните техники заради правилника на срещите - това си е наистина "бойно" Кунк-фу, известно още и като "китайски бокс"). За мен най-красивото в него е бързината и експлозивността му. Ударите му са доста по-мощни от колкото на човек с неговия ръст и килограми - перфектен боец! Другото интересно при него е, че му изгледах десетина срещи - техниките на противниците му с крака срещу него, са почти с нулева успеваемост! Много добра защита има.

                  Коментар


                  • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                    Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                    Освен, че е корав (как не му свършва въздуха- нямам идея...), е и Майстор! Мисля и, че много добре се вижда разликата между "изкуството" и "спорта". (като махнем ръкавиците и обраните техники заради правилника на срещите - това си е наистина "бойно" Кунк-фу, известно още и като "китайски бокс"). За мен най-красивото в него е бързината и експлозивността му. Ударите му са доста по-мощни от колкото на човек с неговия ръст и килограми - перфектен боец! Другото интересно при него е, че му изгледах десетина срещи - техниките на противниците му с крака срещу него, са почти с нулева успеваемост! Много добра защита има.
                    Може и да е корав,удря добре,но има и много пропуски в играта му - след втория рунд му го нямаше гарда.Един по-класен муай-тай или кикбокс състезател ще го рестартира бързо...

                    Коментар


                    • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                      https://www.youtube.com/watch?v=NSd2W3miaOM
                      Не знам дали този не е същия бабаит...

                      Коментар


                      • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                        https://www.youtube.com/watch?v=cnRGl9Om-ho
                        Или този...

                        Коментар


                        • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                          Първоначално публикуван от АРКАН Преглед на мнение
                          https://www.youtube.com/watch?v=NSd2W3miaOM
                          Не знам дали този не е същия бабаит...
                          Нема такъв цирк...
                          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                          Коментар


                          • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                            Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                            Нема такъв цирк...
                            Не е цирк, а надценяване на собствените възможности и изключително неуважение към противника, което беше наказано на секундата. До този момент обаче направо си го шляпаше като малко дете. Сигурен съм, че ако е имало втора среща, нещата са приключили безапелационно в полза на китаеца, още в първия рунд.

                            Коментар


                            • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                              И тука китаеца пада,но двубоя е великолепен! Страхотни атлети:

                              Коментар


                              • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                                Весела бъдни вечер.
                                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X