Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новини и любопитно

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новини и любопитно

    Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
    Мда, при F-22 и F-35 поддръжката на стелт покритието е едно от основните пера(и едно от най-големите главоболия на ЕПОВР(ТЕЧ)).
    А ефекта от него е много спорен . Нещо като цемерита по немските танкове през втората световна .
    Последно редактирано от sek.1; 06-08-19, 07:42.
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • От: Новини и любопитно

      Има развитие и новите кораби за ВМС https://dnes.dir.bg/politika/do-kray...-koraba-na-vms
      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
      0878 79 20 61 Борис

      Коментар


      • От: Новини и любопитно

        Тя тази сага вече стана на 20 години,а нови кораби все още няма.Първо през 90-те се събра една група "умници"-да се чете бивши ранговци пенсионери дето мислеха аджеба моим ли ние в България да построим такова чуда и на какво ще прилича.После почнаха заигравките с Армарис-ще вземем няма да вземем Годвин 2000/2500.На Станишев така и не се реши да подпише за 2 корвети,да не разлюти "русофилската" си партийка.Нещата малко поутихнаха след като Царю завъртя далаверата с белгийските старчоци ,ама съвсем скоро се вида,че без подръжка даже пръднята излиза постна.После "делфинчетата" изкараха приятен чертеж и макет за бъдеща българска корвета ама и те нещо не се хванаха на постната въдица на Бат Бойко и сега сагата продължава с нова сила.Е аз за 18 г служба нови кораби не видях,дано новите колиги имат честа да плават на такива.Но според мен ще се разминем с два Трипатрита от Холандия/те там от 15 останаха 3 и се чудят на кого да ги пробутат/та,че с Цибър да станат три.Ще се изхарчат едни пари като за две нови фрегати ,още двама ранговци ще сложат големите звезди и на морските ще им замажат очите с лафа-"какво искате,нали Ви купихме".

        Коментар


        • От: Новини и любопитно

          Някъде бях чел, че всеки един флот започва с миночисачите.
          За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
          0878 79 20 61 Борис

          Коментар


          • От: Новини и любопитно

            Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
            Някъде бях чел, че всеки един флот започва с миночисачите.
            Може и така да е, ама на кого ще чисти ако няма други?

            Коментар


            • От: Новини и любопитно

              Как на кого-на "Балкан",тю ама ние и нея продадохме,значи остава ТИМ-аджийската "Ароганца".Тя и без това е по-голяма от 80% от сегашните ни ВМС

              Коментар


              • От: Новини и любопитно

                Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                Някъде бях чел, че всеки един флот започва с миночисачите.
                Явно американците не са на това мнение,техните последни миночистачи са строени нейде в края на ВСВ.

                Коментар


                • От: Новини и любопитно

                  Първоначално публикуван от komuso Преглед на мнение
                  Явно американците не са на това мнение,техните последни миночистачи са строени нейде в края на ВСВ.
                  Не им се е налагало да плават във води пълни със съвременни интелигентни морски мини .
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • От: Новини и любопитно

                    Плаваха-Виетнам,Първата и Втората Иракска.

                    Коментар


                    • От: Новини и любопитно

                      Първоначално публикуван от komuso Преглед на мнение
                      Плаваха-Виетнам,Първата и Втората Иракска.
                      Там си бяха класически разработки още от втората световна . Тия от този век наистина са нещо страшно .
                      Последно редактирано от sek.1; 12-08-19, 07:29.
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • От: Новини и любопитно

                        Нещо се бъркаш, за годините https://en.wikipedia.org/wiki/USS_Dextrous_(MCM-13)
                        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                        0878 79 20 61 Борис

                        Коментар


                        • От: Новини и любопитно

                          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                          ... Тия от този век наистина са нещо страшно .
                          Гледай какво правят братушките
                          ыла выполнена постановка макета якорной неконтактной мины. 29.07.2018 г. в ходе Парада, Ваш катер прошел точно над нею, - фактически, при проведении противником реальной операции по устранению Вас и ВерховногоГК, задача им была бы выполнена."
                          байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                          Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                          Суперспам - спама на суперите

                          Коментар


                          • От: Новини и любопитно

                            Първоначално публикуван от komuso Преглед на мнение
                            Как на кого-на "Балкан",тю ама ние и нея продадохме,значи остава ТИМ-аджийската "Ароганца".Тя и без това е по-голяма от 80% от сегашните ни ВМС
                            "Балкан" ако имаш предвид яхтата на бай Тошо, тя не беше в кой знае какво приказно състояние като я извадиха от хангара.

                            Коментар


                            • От: Новини и любопитно

                              Знам,бях там като още стоеше в вашия хангар в Атия,даже снимки имам някъде.Всичко що можеше да се счупи и разграби беше счупено и разграбено,че и с блокирал ляв двигател.Макар,чя яхтичката навремето си е била супер,правена във Финландия.

                              Коментар


                              • От: Новини и любопитно

                                Първоначално публикуван от komuso Преглед на мнение
                                Знам,бях там като още стоеше в вашия хангар в Атия,даже снимки имам някъде.Всичко що можеше да се счупи и разграби беше счупено и разграбено,че и с блокирал ляв двигател.Макар,чя яхтичката навремето си е била супер,правена във Финландия.
                                Даже и по ония стандарти е доста скромна То май на нея са се возили цялото политбюро ама не и Тодор Живков .
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X