Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новини и любопитно

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новини и любопитно

    Иран показва части от сваления дрон





    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
    0878 79 20 61 Борис

    Коментар


    • От: Новини и любопитно

      Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
      ...
      Леано е да се упрекват Щатите, само че като хванеш камиони с пари идващи от Иран и отиващи за разни изводи терористи, тогава упреците олекват.
      ...
      Че Иран подкрепят терористични организации е ясно. Ама хайде да не пискате като мома, дето я ущипали на хорото! 9/11 Иран ли ви го спретна или ...? От много десетилетия по данни на ваши изследвания една държава налива стотици милиони доларес за да разпространява едно течение на исляма, изповядвано от Ал Кайда, а след тях и ИДИЛ ? Заради въпросните вие гръмко обявихте война с терора. Въпросните бяха подкрепяни от Иран ... или май беше от друг? А?
      Наскоро един журналист го разфасоваха в посолство на Иран или ... ?

      Ама ... няма да ги бомбите, ами ще им продадете оръжие и джепане за едни милиарди. Щото далаверата ви е важна, а другото е "за пред хората".
      Така че, хайде да си спестим ППР-то!
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • От: Новини и любопитно

        Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
        На скапани ракети космоса им крив,та така и с Щатите !Аре ррррр на изток и от там.да не мърдат,щшто е рая на земята и някои не го искаме тоя рай!В 21 век ди взимаш страната на чалми.и държави и структури които ги подкрепят /Хизбула и разни други/,те това не мое го рАзбера........!Говориме за цивилизация,стандарт ,технологии!
        Баш! И да транжитат журналист, като прасе. Свобода на словото ли? Вземи тоя варел киселина.

        Опаааа

        Коментар


        • От: Новини и любопитно

          С киселина бачкам често!Солна!А от чалми от всякакъв вид това може да се очаква!Това че им продават оръжие нищо не значи.Русите са напълнили цела.Африка от боко харам та през които се сетиш,да не коментирам факта че имат за съюзник чеченския лидер от неговия контингент излизат най-заклетите идил бойци ,ма нали за правата им вяра.Та това за журналиста е същото като с Георги Марков,ликвидирани щото са вредни и опасни за власта .
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • От: Новини и любопитно

            Между лична вендета и действия на държави има разлика.

            Саудитската прокуратура поиска 5 смъртни присъди за убийството на Хашоги



            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
            Суперспам - спама на суперите

            Коментар


            • От: Новини и любопитно

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:D9f9dO0XoAAk-iG.jpg
Прегледи:1
Размер:179.1 КБ
ID:5816351
              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
              Суперспам - спама на суперите

              Коментар


              • От: Новини и любопитно

                Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                С киселина бачкам често!Солна!А от чалми от всякакъв вид това може да се очаква!Това че им продават оръжие нищо не значи.Русите са напълнили цела.Африка от боко харам та през които се сетиш,да не коментирам факта че имат за съюзник чеченския лидер от неговия контингент излизат най-заклетите идил бойци ,ма нали за правата им вяра.Та това за журналиста е същото като с Георги Марков,ликвидирани щото са вредни и опасни за власта .
                Значи имаме добри чалми и лоши чалми? Боко харам е финансиран от СА.

                Коментар


                • От: Новини и любопитно

                  А стига бе!Направо ме светна!
                  Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                  Коментар


                  • От: Новини и любопитно

                    Лоши новини за ястребите...така де... гларусите. Демонстрацията на топки май се отменя


                    https://www.wsj.com/articles/trump-b...ck-11561248602

                    WASHINGTON—President Trump bucked most of his top national-security advisers by abandoning retaliatory strikes in Iran on Thursday. In private conversations Friday, Mr. Trump reveled in his judgment, certain about his decision to call off the attacks while speaking of his administration as if removed from the center of it. “These people want to push us into a war, and it’s so disgusting,” Mr. Trump told one confidant about his own inner circle of advisers. “We don’t need any more wars.”
                    And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                    Коментар


                    • От: Новини и любопитно

                      Така, първо и последно предупреждение към всички глобални философи - темата е за новини и любопитни неща, свързани с оръжието и армиите по света. Къщите за тъщи не са по темата и ще носят триене и наказание за спам.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • От: Новини и любопитно

                        На негово място до сега Хилъри щеше да е подкарала поне две войни и да се готви за трета.
                        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                        Коментар


                        • От: Новини и любопитно

                          Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                          [ATTACH=CONFIG]990522[/ATTACH] А ти?Тоя ми е последния,без парашут!С парашут в повечето случаи е лесно!При изпълняване на скокове.LALO, особено нощни рисковете са големи и винаги съществуват,казаха го и официално по случая и наши хора и техни!Абе не е като с бира пред телевизора!А гърмящи топки ше има ,но надали.ще се обадят предварително тука във форума!Ще горят бради,скоро.....!Обикновено когато всички спят!
                          Така и предполагах. Щото ако те чете човек ще рече че през нощ скащаш ХАЛО, и през две - ЛАЛО. С пълно бойно.

                          П.С. Що касае мен - ми със сигурност имам поне един повече от теб. И не се чувствам експерт по въпроса.
                          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                          Коментар


                          • От: Новини и любопитно

                            Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                            На негово място до сега Хилъри щеше да е подкарала поне две войни и да се готви за трета.
                            То война е много лесно да подкараш трудно е бързо да я спечелиш . С Иран със сигурност няма да е бързо а една затегнала се война потенциално с много жертви носи само негативи .
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: Новини и любопитно

                              Те там не могат и да я започнат даже. Няма от къде.
                              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                              Коментар


                              • От: Новини и любопитно

                                Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                                Те там не могат и да я започнат даже. Няма от къде.
                                Освен това една война с Иран ще активизира всички ислямски терористични организации в целия свят . Дори и тези които до момента не са били активни срещу щатите .
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X