Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новини и любопитно

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нормални проблеми при първите бройки . Навсякъде по света го има този момент . Даже и при пътническите където са вложени много милиарди пак не винаги става от първия път . Вижте какво стана с Боинг 737 макс . Много жертви . Самолета спрян за доработка и доверието към тази машина никога няма да се върне. Ако не бяха избързали с пускането му на пазара можеби нещата щяха да са съвсем други .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение

      Ъъъъ, е те това ми е интересно как точно си го представяш?!? Парче от костюма на пилота да влезе в двигателя ... WTF

      Че на другото Су (30-ка с която е аварирал същият пилот преди 7 години) нещо е влязло в двигателя - влязло е. Ама не парче от костюм, а се бил откъснал фар за подсветка при дозареждане във въздуха и отлетял в двигателя.
      Като се търси подлог през едно изречение назад, всякакви чудеса се получават

      Но ето покрай инцидента излизат още любопитности:

      "Летчик под счастливой звездой родился или ангел хранитель старательный, но награду не получит т.к. спас дважды только себя.
      В связи с этим ЧП, почему-то, вспомнился случай, как осенью 1981 года в фойе нашего полит. института появился некролог: студентка погибла в авиакатастрофе под Благовещенском. Ан-24, летевший с Комсомольска н/А в Благовещенск, на высоте 5200 м. столкнулся с военным самолетом.
      Пошарив в интернете про эту аварию удивился как много их было, только с ТУ-16 по 2-3 в год, но самое интересное, что в этой аварии был один выживший- это студентка Благовещенского пединститута Лариса Савицкая, которая после разлома корпуса, вжавшись в кресло, на обломке фюзеляжа 4х3 метра, 8 минут планировала и упала в березовую рощу. Получила сотрясение мозга, переломы ребер, руки, ушибы позвоночника, зубы все повыбивало. Её нашли только через 2 суток т.к. были уверены, что все погибли и для неё уже была вырыта могила... Она дважды внесена в книгу рекордов Гинеса, как человек выживший после падения с максимальной высоты и получивший минимальную компенсацию за ущерб здоровью -75 рублей. "

      пп
      диверсия вече също се лансира.
      На 27-ми трябвало да е предаването, та работник от завода - "Кви изпитания??? - три дни преди фанфарите се отработва само показуха(парадни маршрути)"
      Последно редактирано от DBRS; 28-12-19, 09:58.
      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
      Суперспам - спама на суперите

      Коментар


    • ВВС на Индия са приели на въоръжение първата ескадрила Су-30 МКИ с ракети "Брамос".

      https://warsonline.info/siriia/novos...a200120-5.html

      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
      0878 79 20 61 Борис

      Коментар


      • Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


        "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
        Джон Кенеди

        Коментар


        • Сирийски Ми 24П уцелен със зенитно оръдие 57мм С 60

          За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
          0878 79 20 61 Борис

          Коментар


          • Е такова нещо не се вижда всеки ден...!
            /не и извън War Thunder/





            /турско БМП (предоставено от Турция на подкрепяните от нея фракции в Сирия) атакува и унищожава (попадение в резервоар) руски Т 72 (даден на силите на Асад) /

            Коментар


            • Първоначално публикуван от BulAf Преглед на мнение
              Е такова нещо не се вижда всеки ден...! ...

              /турско БМП (предоставено от Турция на подкрепяните от нея фракции в Сирия) атакува и унищожава (попадение в резервоар) руски Т 72 (даден на силите на Асад) /
              Имаше тема за края на танковете, потвърждават се мнения от там
              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
              Суперспам - спама на суперите

              Коментар


              • Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                Имаше тема за края на танковете, потвърждават се мнения от там
                Потвърждават се от какво? От клипчета, направени в компютърна игра?
                То един голям спец във форума преди няколко години с много дандания и фанфари анонсира края на РСЗО ...
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • Клипчето е реално, а не от игра.... май някой се наплю сам
                  байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                  Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                  Суперспам - спама на суперите

                  Коментар


                  • Клипа е реален, ама не мога да си потвърдя дали наистина T-то е унищожен с екипажа си … .
                    /Това дето съм го написал е инфо от DeRe Military, които много рядко правят грешки ама все пак ../

                    Инак това си е изключително рядък и частен случай.
                    /Като онзи от Пустинна буря когато едно Брадли в пясъчна буря, беше навлязло без да знае в редовете на иракските танкове, застанало до един окопан такъв, чак тогава го видели и разстреляли отгоре в куполата.. . /

                    Коментар


                    • DBRS
                      DBRS коментира
                      Редактиране на коментар
                      Според теб колко е вероятно, тия в БМП-то в реално време да са гледали точно горното видео?
                      Ако да, при наличие на ПТУРС, от танка нямаха никакви шансове?

                      пп
                      видеото е потвърдено и от двете страни.

                    • BulAf
                      BulAf коментира
                      Редактиране на коментар
                      Това ACV-то да е дрон не е за пренебрегване
                      /да гадая обаче не мога - ще поживеем и ще си каже /
                      с ПТУР нямат шанс, да

                    • sek.1
                      sek.1 коментира
                      Редактиране на коментар
                      Не се научиха гавгалите да ползват системите за активна защита .

                  • Китайците май са направили пробив!
                    Китайска лазерна пушка има обсег от половин миля .
                    Последно редактирано от gabocvet; 26-02-20, 16:49.
                    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                    0878 79 20 61 Борис

                    Коментар


                    • Asteri
                      Asteri коментира
                      Редактиране на коментар
                      Препратката е към главната страница, не към статия. Нова информация ли има? Щото китайската лазерна пушка се появи преди 2г, имаше само едно видео със стрелба само на няколко метра, и впоследствие възникнаха доста съмнения дали всичко е само празни приказки.

                    • gabocvet
                      gabocvet коментира
                      Редактиране на коментар
                      https://www.popsci.com/china-laser-rifle-energy-weapon/
                      Статията е отпреди две години та може и за същото нещо да става дума

                  • https://offnews.bg/ikonomika/novite-...ba-722758.html
                    Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                    "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                    Джон Кенеди

                    Коментар


                    • Т-72 Shafrah Сирийски

                      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                      Суперспам - спама на суперите

                      Коментар


                      • "то ако работеше панцира наш кога щяха да го унищожат!"

                        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                        Суперспам - спама на суперите

                        Коментар


                        • Ако не е няква супер секретна тайна, какво точно виждаме на видеото? Кога, къде, при какви обстоятелства, с какво и от кого е унищожен, откъде е ясно че е работещ, и т.н.

                          ​​​
                          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X