Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новини и любопитно

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новини и любопитно

    До колкото знам бил е на нея 1 път-плава ли са с Чеушеску в Бургаския залив май или Варна -Бургас.

    Коментар


    • От: Новини и любопитно

      Чувал съм че Т.Ж. като софианец от Правец малко е недолюбвал черноморието и тая яхта е купена от куртоазия защото всички първи от соц. лагера имали.
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Новини и любопитно

        Чел съм, че е правена в Пиза, Италия. Три двигателя GM по 1000 коня. Идеята за тази яхта е на Живков, след посещение при Караманлис, там също на яхта. Не му харесва защото е плоскодънна и не се е чувствал добре в морето. Веднъж са се возили с Хонекер и вероятно не повече от 2-3 пъти се е качвал на "Балкан".

        Коментар


        • От: Новини и любопитно

          Първоначално публикуван от komuso Преглед на мнение
          Знам,бях там като още стоеше в вашия хангар в Атия,даже снимки имам някъде.Всичко що можеше да се счупи и разграби беше счупено и разграбено,че и с блокирал ляв двигател.Макар,чя яхтичката навремето си е била супер,правена във Финландия.
          Това е било корито само,не точно за хвърляне ма близо
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: Новини и любопитно

            Малко кадри от яхтата.
            http://niki-zlatev.blogspot.com/2012/08/blog-post.html

            Коментар


            • От: Новини и любопитно

              Май Тито бие всички с неговата Чайка . Тя си е преработен товарен кораб http://www.politika.bg/article?id=56021
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • От: Новини и любопитно

                А някой срещал ли е нещо за яхтата след 2010 година?
                Миналият месец се качвах на "Адора", най-новия на Дунав турс... Един от капитаните се оказа тука от нашите села, общи познати имаме, ама въобще пък не се сетих да питам за странични неща...

                Коментар


                • От: Новини и любопитно

                  Първоначално публикуван от Stoian Ivanov Преглед на мнение
                  Малко кадри от яхтата.
                  http://niki-zlatev.blogspot.com/2012/08/blog-post.html
                  Боклука,това може да е било яхта 20-30 години преди снимките,доста преди да ги напоравят е чист БОКЛУК,не ми трябват и снимки на машините за да го твьрдя това.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: Новини и любопитно

                    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                    Май Тито бие всички с неговата Чайка . Тя си е преработен товарен кораб http://www.politika.bg/article?id=56021
                    Е тука хващам басче на кисела боза,че това отива на боклука и то.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Новини и любопитно

                      Първоначално публикуван от jordanov sv Преглед на мнение
                      А някой срещал ли е нещо за яхтата след 2010 година?
                      .
                      Това е сега Балкан http://blog.4uyachting.com/featured/....q6ZDsM4M.dpbs
                      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                      Е тука хващам басче на кисела боза,че това отива на боклука и то.
                      До колкото има имформация и яхтата на Тито няма да отиде на скрап http://www.politika.bg/article?id=56021 Няма сърбин който да каже лоша дума за него . Докато той управляваше СФРЮ беше просперираща европейска държава . За разлика от нашия правешки хитрец на който му се изприщваше устата да целува задника на руснаците Тито не се навезде пред никой .
                      Последно редактирано от sek.1; 16-08-19, 05:26.
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • От: Новини и любопитно

                        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                        Няма сърбин който да каже лоша дума за него . Докато той управляваше СФРЮ беше просперираща европейска държава.
                        С тая разлика, че населението на СФРЮ не се състоеше само от сърби. И гордият и нецелуващ задници Йосип завеща на Европа един змиярник дето 30 години още не могат да се оправят помежду си. Предпочитам Тато.
                        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                        Коментар


                        • От: Новини и любопитно

                          Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                          С тая разлика, че населението на СФРЮ не се състоеше само от сърби. И гордият и нецелуващ задници Йосип завеща на Европа един змиярник дето 30 години още не могат да се оправят помежду си. Предпочитам Тато.
                          Миии, не е точно така.СФРЮ изобщо даже не е проект на Тито(да не кажем, че ако не беше той, змиярника щеше да се размърда доста по-рано). Йосип просто направи каквото можа и го направи доста добре(това имаме, с това работим-по Ясен).
                          Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                          "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                          Джон Кенеди

                          Коментар


                          • От: Новини и любопитно

                            Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
                            Миии, не е точно така.СФРЮ изобщо даже не е проект на Тито(да не кажем, че ако не беше той, змиярника щеше да се размърда доста по-рано). Йосип просто направи каквото можа и го направи доста добре(това имаме, с това работим-по Ясен).
                            Което ни връща на мисълта колко аджеба горд и независим е бил Йосип (католик - хърватин), че една росна сутрин да се събуди първи панславист на село. Предполагам годините на служба в Коминтерна, когато е правил редовни шпакли и бибитки на тов. Коба не се броят (вкл и да изпържи жена си, че да оживее той). Ама иначе е бил горд и независим.

                            И едвам го изчакаха трупа му да изстине, и в модерната европейска СФРЮ почнаха центробежните движения. До степен да се колят като животни едни други. Айде мерси. По добре Тато.
                            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                            Коментар


                            • От: Новини и любопитно

                              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                              Това е сега Балкан http://blog.4uyachting.com/featured/....q6ZDsM4M.dpbs До колкото има имформация и яхтата на Тито няма да отиде на скрап http://www.politika.bg/article?id=56021 Няма сърбин който да каже лоша дума за него . Докато той управляваше СФРЮ беше просперираща европейска държава . За разлика от нашия правешки хитрец на който му се изприщваше устата да целува задника на руснаците Тито не се навезде пред никой .
                              Няма да, при 500000 избити, кой пък да каже лоша дума...(само виж какъв % от населението е това тогава)

                              "югославският диктатор Тито се нарежда сред най-големите главорези в историята на човечеството. С над 570 000 жертви (по официални данни), сред които десетки хиляди невинни българи, избити само защото смеят да се заявят като такива"

                              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                              Суперспам - спама на суперите

                              Коментар


                              • От: Новини и любопитно

                                Специално за заслужилите кемафи на форума

                                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                                0878 79 20 61 Борис

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X