Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

    Или ФН,то само тия да бяха копирали как да е
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

      Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
      И все пак стрелеца е определящия. Той може да компенсира "недостатъците" на едното и да не съумее да използва предимствата на другото.
      Така де, ама ти в момента говориш за двама различни стрелци. Единият е печеняга и успешно компенсира кусури, другият е некадърник и тъпо профуква предимства. Ако им смениш позициите, печенягата с добрия инструмент ще даде виртуозни резултати, а некадърникът с дървения може и да се самозатрие.
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

        Пък и си говорите за пушки,не за стрелци
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

          Тоя спор за стрелеца ми прилича на крилатата фраза “всичко е до карача”- да де, ама жена ми на 20 дни книжка ме правеше барлив, май че беше от V8 а не от на жената майсторството...
          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

            Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
            Тоя спор за стрелеца ми прилича на крилатата фраза “всичко е до карача”- да де, ама жена ми на 20 дни книжка ме правеше барлив, май че беше от V8 а не от на жената майсторството...
            Това е вярно в случай ,че разликата в техническите възможности на "машините" е драстична,при близки стойности - предимството е за "карача" (стрелеца и т.н.) доказано и в стотици различни състезания.

            Коментар


            • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

              Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
              Това е вярно в случай ,че разликата в техническите възможности на "машините" е драстична,при близки стойности - предимството е за "карача" (стрелеца и т.н.) доказано и в стотици различни състезания.
              Ще започнем пак май да се въртим в кръг. Съгласен съм за драстичната разлика. Ама като говорим средно за 100 000. В някои частни случаи, малкото предимство може да е решаващо.

              На Давс мисълта му е /то и аз споделям това мнение/, че вместо стрелеца да трябва да се адаптира и да свиква с оръжието, оръжието трябва да е направено така, че да не ти трябва адаптация. И по лодките е така- като ми разчекнат 6 лебедки на по 2 метра, и ми викат “ще свикнеш”. Аз понеже съм тъп и дърт за свикване, им удвоявам цената. Ама скъпо ми е, ами “ще свикнеш”...

              Редовно купувам оръжие на импулс. Последния път беше на скоро, колегата Сто ме амбицира, обещах му, и отидох да си взема едно /абе взех повече от едно, ама това е друга тема/. Без да съм си правил домашното какво ми трябва /то “трябва” в случая е хахаха/ влизам, строяват ми 20 железа, хващам го, затварям очите, прикладвам, отварям очите- ако мерната линия съвпада, зех тъ Радке, ако не- next! Няма нужда да се опитвам да свиквам, да са го мислили при дизайна.

              Абе, като купувате обувки, ги взимате на “краката ще ми свикнат” или гледате от раз да са ви удобни? Питам, защото номера с полей им спирт, те ще се отчупят никога не е работил за мен.
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                Абе, като купувате обувки, ги взимате на “краката ще ми свикнат” или гледате от раз да са ви удобни? Питам, защото номера с полей им спирт, те ще се отчупят никога не е работил за мен.
                Ма кат няма удобни, поливаш със спирт, та даже и разправяш колко били здрави (не се "очупват" - мамка им), щот инак ще ходиш бос...
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                Коментар


                • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                  Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                  Ма кат няма удобни, поливаш със спирт, та даже и разправяш колко били здрави (не се "очупват" - мамка им), щот инак ще ходиш бос...
                  Хахаха, да де, че и заради чорапите било, виж с партенки ... Пък тук като купих първите си “кубинки”, направо ми се сториха като пантофки в сравнение с ония. Че и без партенки...
                  https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                  Коментар


                  • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                    Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                    Хахаха, да де, че и заради чорапите било, виж с партенки ... Пък тук като купих първите си “кубинки”, направо ми се сториха като пантофки в сравнение с ония. Че и без партенки...
                    А прЕдстави си ако беше с партенки? Не кат пантофки, въобще нямаше да ги усетиш кубинките! Само партенките!
                    יעבור
                    «И това ще мине»

                    Коментар


                    • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                      Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                      А прЕдстави си ако беше с партенки? Не кат пантофки, въобще нямаше да ги усетиш кубинките! Само партенките!
                      Кубинките ги нося в пустинята. Наблизо е мексиканската граница. Ходя брадясал, с джипка Тойота, обикновенно пълна с оръжие. Имам акцент, изгорял съм от слънцето перманентно. Тия около мене и те са така. Само партенките ни липсват...
                      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                      Коментар


                      • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                        Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                        Кубинките ги нося в пустинята. Наблизо е мексиканската граница. Ходя брадясал, с джипка Тойота, обикновенно пълна с оръжие. Имам акцент, изгорял съм от слънцето перманентно. Тия около мене и те са така. Само партенките ни липсват...
                        А баш! Седиш си в пустинята, до Тойотата, с няколко пушки покрай теб, черен, с акцент и сушиш партенки!
                        יעבור
                        «И това ще мине»

                        Коментар


                        • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                          Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                          А баш! Седиш си в пустинята, до Тойотата, с няколко пушки покрай теб, черен, с акцент и сушиш партенки!
                          Пък и ако оръжието е руско То там за беля няма къде да си намокри партенките
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                            Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                            ...и сушиш партенки!
                            А наоколо гърмящите змии изпадат в кома.
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                              То там за беля няма къде да си намокри партенките
                              Да бе, да - ти партенки в кубинки при 40 градуса носил ли си? Пльокат вътре, пльокат. И както се писа при сушенето:
                              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                              А наоколо гърмящите змии изпадат в кома.
                              יעבור
                              «И това ще мине»

                              Коментар


                              • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                                Така де, ама ти в момента говориш за двама различни стрелци. Единият е печеняга и успешно компенсира кусури, другият е некадърник и тъпо профуква предимства. Ако им смениш позициите, печенягата с добрия инструмент ще даде виртуозни резултати, а некадърникът с дървения може и да се самозатрие.
                                Така е, но той некъдърникът с всичко може да се самозатрие.
                                Изяснихме /поне аз така смятам/ че разликите м/у АК и АР не са толкова драстични, че да оказват решаващо влияние на функционалността. Самият факт за разпространението на АК в световен мащаб говори за това. И не е само цената.
                                сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                                dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X