Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

    Първоначално публикуван от Desert_Ant Преглед на мнение
    ...все пак за 7 автомата е на части
    Мо-оже ...с партийния чук.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

      7 на 14 е разглобяване сглобяване Имам го документирано някъде в досието, като прост конскрипт
      После смерти плохие десептиконы попадают в Автоваз

      Коментар


      • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

        Разбрахме се де...
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

          Първоначално публикуван от Desert_Ant Преглед на мнение
          ... ама като се замисля има и щик, той отживелица ли е? Абсолютно мога да втикна пълнител и да заредя за по-малко от 5 секунди... все пак за 7 автомата е на части
          След такава увереност в собствените възможности в "адреналинова" ситуация е малко излишно да питам, ама - практикували сте подобни "стрес" огневи подготовки, нали ?

          https://m.youtube.com/watch?v=xPp43SMXu1M

          /клипа го пусках и напред в темата, ама е много готин и показателен.
          Заглавието му няма нищо общо действителността (конфликта в Донбас) !/

          П.П.: а относно "щика" ... - ми малшанс, половината АК нямат такъв
          Последно редактирано от BulAf; 26-02-19, 15:56.

          Коментар


          • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

            Абе половината Калашници може да нямат щик, ама на Мравката Калашника ще има, там празно няма! Давай Мравка, по 5 на нож!

            6 сутринта е, ще е хубав ден! Хахаха
            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

            Коментар


            • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

              А стресът на улицата с макаров в сравнение с Глок приличат ли си по нещо с този, който би получил с ак в сравнение с АР? До тук се говори за разстояния от еднакъв порядък.
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                Е трябва ми щик как, нали ще се рзхождам без пълнител и ще ме нападат хора с лопати. То в май меч и щит ще са по-полезни.

                Иначе аз американските солдати не ги видях да презареждат за по 3 секунди... някъде към 10-20 им отнема, не видях и да целят прецизно снайперски с ар15-ката... ма знае ли Даже тоя ранения в ръката дюд вместо да презарежда геройски с една ръка хвърли пушката и се скри зад камъка
                После смерти плохие десептиконы попадают в Автоваз

                Коментар


                • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                  Все още тръпнем в очакване да се сподели - водили ли сте (стрес) огневи подготовки като показаната (тая с многото "бляд") ?

                  Коментар


                  • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                    Първоначално публикуван от BulAf Преглед на мнение
                    Все още тръпнем в очакване да се сподели - водили ли сте (стрес) огневи подготовки като показаната (тая с многото "бляд") ?
                    Няма нужда да е водил. Както се видя от детайлните му обяснения и експертното му мнение за AR15 /пушка, която не е изстрелял 1 патрон с нея/, на него шарени картинки му стигат. Хахаха
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                      Конкретно и само от клипа- обучаваният знаеше ли руски?
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                        Е не съм командос вероятно ако и мен ме ранят в ръката преди да съм ги взел на щик лошите, няма да мога да презаредя с една ръка Тъжно, ще пиша до ИжМаш да отстранят този явен недостатък в АК
                        После смерти плохие десептиконы попадают в Автоваз

                        Коментар


                        • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                          Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                          Конкретно и само от клипа- обучаваният знаеше ли руски?
                          Друг може и да не знае, но руски (особенно в ползваната лексика) - със сигурност владее
                          /клипа е от около 2012 година (тогава някъде, съм го мярка за сефте) и е снимано занятие на ВДВ част (карам по спомен какво инфо беше приложено към него)/

                          А към "Пустинният Ферди" - уважаеми, в реална ситуация ще сте по-зле и от легендарния тим на АбуХаджар показан по-горе

                          /темата към момента е в пълна задъненост/

                          Коментар


                          • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                            Е ще разчитам на истински мъже с боен опит и железни топли като вас госпидине Бъдете здрав, велики форумни геройо !
                            После смерти плохие десептиконы попадают в Автоваз

                            Коментар


                            • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                              Първоначално публикуван от BulAf Преглед на мнение
                              Друг може и да не знае, но руски (особенно в ползваната лексика) - със сигурност владее
                              /клипа е от около 2012 година (тогава някъде, съм го мярка за сефте) и е снимано занятие на ВДВ част (карам по спомен какво инфо беше приложено към него)/
                              /
                              А като ползвате кавички,видяхте ли ги в текста под клипа и какво означават?

                              Коментар


                              • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                                Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
                                А като ползвате кавички,видяхте ли ги в текста под клипа и какво означават?

                                Нещо не "вдявам"....
                                Кое не е ясно?
                                Клипчето се завъртя още около 2012 година, от инфото и коментарите ставаше ясно че е огнева в някоя от ВДВ частите на армията на РФ (нито помня номер на частта, нито пък и някой да е написал коя е има шанс да го запомня).
                                От тогава се препубликува бог знае колко пъти със всякакви "заглавия" нямащи нищо общо със действителното събитие.
                                /затова и съм описал пояснение точно под публикацията тук/
                                Оригиналният клип кой го знае де се е затрил, youtuba изтиква напред този.

                                Баси...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X