Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клъцни срежи или тунинг почти без пари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

    Благодаря ти много само трябва да намеря време да отида и дано щайгата да е там когато го направя

    Коментар


    • От: До: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

      Първоначално публикуван от ИЖ120 Преглед на мнение
      Повечето мотретки са скутери, има малко идруги японски, но "соц. машини" маи не видях.
      Ок мерси.
      Имам етз 250 и се чудя как да преправя рамката или да я сменя да стане с 10-15 сантиметра по-високо?Ако някоЙ има идеи как да го направя повече за гората, да пише
      Последно редактирано от viki terzieva; 14-03-11, 14:51. Причина: Правопис и пунктуация!
      Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

      Коментар


      • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

        Аз мога да ти помогна как да си вдигнеш предницата с 10 15 см, но за отзад трябва някакви планки да правиш за амортесиорите, после някакъв плъзгач за веригата.

        Коментар


        • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

          За предницата с някакви втулки ставаше ами задницата амортесиори от какво стават (да са по дълги) плъзгача износва ли яко веригата.
          Интересува ме също ауспоха (резонатора) дали става от друг 250цц2т,че на мз-то е долу,ниско и стърчи примерно от хонда цр250?
          Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

          Коментар


          • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

            Така изглежда ауспуха на мотора!

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02245.jpg
Прегледи:3
Размер:142.5 КБ
ID:5225226

            Коментар


            • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

              Ето как изглежда моето МЗ: Натиснете снимката за да я уголемите

Име:003839530.jpg
Прегледи:1
Размер:70.6 КБ
ID:5225227
              Предница от Хонда(Шова заедно с тройниците), задните амортисьори са оригиналните, но удължени с втулки(намаля им се хода, стават много твърди при този вариант, но за сметка на това се повдига височината, ако към това се стремиш). Оригинално-тунинг резонаторно гърне за МЗ подобрява осезаемо реакцията на газтта, звука, клиренса значително се подобрява. Между другото продавам резонаторното гърне, карано е в общи линии 20-30км от ново купих си ДР-а, и оттогава МЗ-то не съм го доближавал Имам и една предница която може би ще стане за МЗ трябва да проверя с барабан е, но спира много добре.

              Коментар


              • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                А предния калник от какво е и как е захванат гарнето за 150цц или 250 е?
                Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                Коментар


                • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                  За 250сс, предният калник става всеки кросово-ендуров, е евентуално може да се наложи да се подкастри отзад малко
                  Спецялно този на мотора е гаден защото е стъклопласт няколко пъти съм го чупил и после нитачката, ламаринки, кит, боя...

                  Коментар


                  • От: До: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                    а каде се намира тази морка за моторвтки ?

                    Коментар


                    • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                      Те са го написали,ама......и оправи правописа
                      Първоначално публикуван от ИЖ120 Преглед на мнение
                      Село Богомилово. Намира се по пътя от Ст. Загора към Чирпан, първото село. На влизане в Богомилово в дясно има магазин на КТМ, най-добре попитай там за така наречената от мен "морга". Тя се намира непосредствено преди началото на селото в ляво на средата на полето, има нещо като магазин и къща за живеене, но най-добре попитай, ще те упътят. Успех!...Дано щайгата още стои!!
                      Научих,че колкото и да знаеш,все още има какво ново да научиш!

                      Коментар


                      • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                        Привет колега. Погледни аз как си направих задницата с 5 см по-висока. Не повече, така си спестих плъзгача на веригата, а и височината ме устройва напълно, като се има на предвид, че карам само в гората. Снимките и инфото са на 5 страница в същия форум.
                        Успех.
                        HONDA XL650

                        Коментар


                        • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                          Да попитам и аз почнах един Балкан 250 си го праим кросче така нЕзНАМ до колко ще стане. Но идеики ако може ми дадете някоя дрУГА.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимки0276.jpg
Прегледи:4
Размер:95.7 КБ
ID:5258801

                          Коментар


                          • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                            Махни му калниците , двигни задницата , може да искараш ауспоха горе, една задна кросова гума и гас в гората!

                            Коментар


                            • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                              Е тая задница как наи лесно и просто може да се повдигне смисал аз сам го измислил с допалнителни планки,

                              Коментар


                              • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                                Къде тези планки?Най лесно е с ъглошлайфа , режеш отдоло рамката (след местото където са захванати задните армотисиори), като нережеш напълно , ми оставяш малко , за да може да се вдигне нагоре и после заваряш.Ако имаш други въпроси питай?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X