Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клъцни срежи или тунинг почти без пари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

    Ми мислех си горнот место кадето е хванат амортисиьора ухото да се добави кам него или да се направи цялостно ново ухо.

    Коментар


    • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:0276_1~1.JPG
Прегледи:1
Размер:149.7 КБ
ID:5258855
      На тази снимка съм обеснил как. (Имай в предвид че това е най-лесният начин!
      С черно съм направил как е рамката.
      С червено съм отбелязъл откъда да се резне ( не на пълно да се одреже) !!
      А с зелено как да се вдигне нагоре и после да се завари отдоло.
      Дано да съм помогнал!

      Коментар


      • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

        По-добре добави на ухото планки не режи рамката,вдигни предния калник задния го оформи да не до долу,ауспуха го свали и го почисти с горелка да се махнат саждите,може и да го огънеш да не удря по каманите,смени му зъбчатките отпред по-малкa отзад по-голяма,няма да е лошо и да му сложиш въздушен филтър (спортен ) махни страничните капаци и фара (нали ще става крос) изчисти му карбуратора,смени му свещта кросови гуми...друго не се сещам,това е при положение,че двигателя работи.Има доста работа,ако имаш мерак ще си го постегнеш за разходки.Успех
        Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

        Коментар


        • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

          Ами двигателят работи. Смених му бутало и сЕгменти, сега с бащата ще слагаме динамо магнет, че акумУлатор нещо не ми се иска да му слагам. Всички ламарини сЪм му махнал ненужни, ама тези дни беше аДСкия студ и нищо не се правеше, но сега като се стопли се почва.
          Последно редактирано от viki terzieva; 14-03-11, 14:52. Причина: Ужасен правопис! Моля, четете си постовете, преди да ги публикувате!

          Коментар


          • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

            И да слагаш снимки на всяка стъпка!!Малко хора има дето правят от нищо , нещо!
            Пожелавам ти да си един от тях

            Коментар


            • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

              guss! Моля да спазваш БЪЛГАРСКАТА граматика! Придържай се към правилата за правопис.
              HONDA XL650

              Коментар


              • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                Разбира се, че ще има снимки по време на работа, мерси за обясненията и съветите.

                Коментар


                • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                  Ето и някой друга снимчица от днес. Малко се позанимавах с него, но уча и за матури и нямам много време, но лека полека ще стане.
                  Мисля да вдигна с около 10 или 12 cm задницата и то ще е сигурно с нови ушенца, ама пак ще видим как ще стане.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимки0290.jpg
Прегледи:1
Размер:120.7 КБ
ID:5259014

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимки0291.jpg
Прегледи:1
Размер:122.7 КБ
ID:5259015

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимки0282.jpg
Прегледи:1
Размер:115.1 КБ
ID:5259016
                  Последно редактирано от Chinela; 11-03-11, 19:11.

                  Коментар


                  • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                    Момчета, да Ви питам задната запечатка задЪлжително ли е да слагам по-голяма и ако трябва, как трябва да се преправи!!!
                    Последно редактирано от viki terzieva; 14-03-11, 14:49.

                    Коментар


                    • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                      Ами задната запечатка е запечатана и трудно ще я преправиш!! По-лесно е предната!!
                      Последно редактирано от viki terzieva; 14-03-11, 14:48.
                      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                      Коментар


                      • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                        Добре, а предната от какво може да се вземе или от кЪде мога да намеря такава.
                        Последно редактирано от viki terzieva; 14-03-11, 14:47. Причина: правопис

                        Коментар


                        • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                          Колега, сменяи предната, ако не намериш нова, има вариант от иже или друг соц мотор,а също и от фирмата, дето прави венци в Карлово (там ще ти е по-скъпо, но е качествено съм чувал)
                          Поздрави, поразпитаЙ чичко Фър. Той от форума е най-наясно с ижета, венци, стъпки и въобще всичко за соц моторите.
                          Последно редактирано от viki terzieva; 26-03-11, 08:52. Причина: Пред "ако", "но", "че", "за да", "защото", "тъй като", „а”, „ама”, „който, която, които, което” винаги има запетая!
                          Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                          Коментар


                          • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                            Да раздвижа малко темата, през миналата седмица си чаках амортисиьорите от един приятел от Иже мисля, че бяха дигна се задницата доста добре се получи сега остава да препаснем динамо магнета и мотореца е готов за първите пробни кръгчета.

                            Коментар


                            • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                              Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                              Ами задната запечатка е запечатана и трудно ще я преправиш!! По-лесно е предната!!
                              Айдееее ептен го запечата хлапето!От къде си бе момче?
                              Если запрещено, а тебе очен хочется - тагда можно!

                              Коментар


                              • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                                Ми аз сЪм от Велики Преслав!
                                Последно редактирано от viki terzieva; 26-03-11, 08:53. Причина: "Сам" е прилагателно като самотен, а "сЪм" е глагол!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X