Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клъцни срежи или тунинг почти без пари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

    Не сме я сваляли снимката от никъде.Това е мотора на един приятел от групата,ама е решил да смени с нещо по съвременно.
    Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

    Коментар


    • #77
      До: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

      Първоначално публикуван от krik4e Преглед на мнение
      Не сме я сваляли снимката от никъде.Това е мотора на един приятел от групата,ама е решил да смени с нещо по съвременно.
      Е те тава съм язе су моята маторетка!!!Сбирал съм я от кво ли не!!Рамка и ДВГ с от ЧЗ 125 516 с лека доработка на коляновият вал от Хонда,преден калник от YZF заден от KTM!!!
      333 Just Half Evil

      Коментар


      • #78
        До: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

        Добре е решил.ама да гледа какво ще вземе, че като гледам само тика!!Или е много бърз че няма време да се качи
        Най-добре е да имаш богати приятели!!!
        Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

        Коментар


        • #79
          До: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

          Такааа, слънцето пекна," старите" моторджии ни се прииска нещо да "изруканим". По горе Чичко ви Фър даде старт на темата" Доминатор2.". Какво стана. Да направим татко моторетка, да направим батко моторетка.....и накрая татко/батко/ вари курбаните на гилдията а колегите по пътеките.Ами аз пък не съм служил в "обоза"!И сега поредният скрап е в двора.При четери мотора сега правя пети. Добре че е вярното Аво че не ходя пеша.Обаче .... "Тате като няма пари сам си прави децата"! В България има проект" Белене" които никои не знае кой ще го финансира, а за проекта " Иж-доминатор2"чакаме пари от ЕС.Обаче "Бат-Бойко" много ги хвана за гушите и не се знае по "сапарт" ли ще е по "Испа" ли ше е или по "красива България".
          Если запрещено, а тебе очен хочется - тагда можно!

          Коментар


          • #80
            До: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

            даи снимки и ква е марката на тоз звяркам чичко фърп и даваи още проекти и
            по на татък и да станат истина
            )

            Коментар


            • #81
              До: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

              ДА ви направя съпричастни с обезкостяването на ядреният център



              Цилиндри и глави дал бог



              Изработен е и фланеца за електронното,от старо бутало на реис!!



              Ако нещо не уидиса ,няма страшно под тезгяха има още двигатели



              Ето ги и инжекционитеСамо да видим ской щее най добре,пробите ще покажат



              Само чакаме супсидиите по проект Красиви таратаики и да поизпразним малко рафтовете на Маняка,че и то без туй маи само ние вече куваме таквиз зап части!!!

              А сега да покажа е нещо с което да дам отговар на въпроса: Ставали магнет от пусково за двуцилиндрово Иже.Десния за дву левия за едно!!




              Каличката отиде за чаши ,трушията и ракията са на масата
              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

              Коментар


              • #82
                До: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                Сър Фър, оставам с впечатление, че каквито карбурации да ползвате за машините, накрая все до принудителното впръскване у ваш`те гърла го докарвате

                Много ми е интересно какво би станало от това Ижо-Морини

                Коментар


                • #83
                  До: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                  Браво на вас Ако пуснете някоя друга снимка като подреждате скоростите, ще сЪм много благодарен
                  Последно редактирано от viki terzieva; 11-03-10, 11:03.
                  луд умора няма!!!

                  Коментар


                  • #84
                    До: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                    Абе момче , коя скорост нямаш бе?
                    Если запрещено, а тебе очен хочется - тагда можно!

                    Коментар


                    • #85
                      До: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                      Аз ги имам всичките Ама не знам как да ги зацепя Сега влизат 2 и 4 , 1 и 3 ги няма
                      Последно редактирано от viki terzieva; 11-03-10, 11:00. Причина: Отрицателната частица "НЕ" се пише отделно от глагола - например "не знам"
                      луд умора няма!!!

                      Коментар


                      • #86
                        До: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                        Първоначално публикуван от fanatika_kz Преглед на мнение
                        аз ги имам сичките ама незнам как да ги зацепя сяга влизат 2 и 4 , 1 и 3 ги няма
                        Фанатиче, разбрах че си от Изворово, аз съм от Енина ако изкаш в понеделник към 10 ч. ме намери вкъщи с всички зъбчатки и валове, питай на долната каравана.Чичко ти Фър ми вика Каличката.
                        Последно редактирано от viki terzieva; 11-03-10, 10:58.
                        Если запрещено, а тебе очен хочется - тагда можно!

                        Коментар


                        • #87
                          До: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                          Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
                          Сър Фър, оставам с впечатление, че каквито карбурации да ползвате за машините, накрая все до принудителното впръскване у ваш`те гърла го докарвате
                          Мойте уважения но системата не е с принудително пълнене, а с вакумно засмукване
                          Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                          0894328706

                          Коментар


                          • #88
                            До: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                            ето и моя иж [ATTACH][ATTACH][ATTACH][ATTACH]Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN1129.jpg
Прегледи:1
Размер:560.1 КБ
ID:5160678[/ATTACH][/ATTACH][/ATTACH][/ATTACH] има още малко работа по него
                            Прикачени файлове
                            луд умора няма!!!

                            Коментар


                            • #89
                              До: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                              Първоначално публикуван от fanatika_kz Преглед на мнение
                              ето и моя иж [ATTACH][ATTACH][ATTACH][ATTACH][ATTACH]159226[/ATTACH][/ATTACH][/ATTACH][/ATTACH][/ATTACH] има още малко работа по него
                              Браво Мариане, добре си се постарал. Няма да е излишно да повдигнеш малко предницата, а ако не слагаш и фара ще е идеално.

                              Поздрави!!!
                              Последно редактирано от Chinela; 06-03-10, 12:48. Причина: Правопис!!!
                              [SIGPIC][/SIGPIC]Марин Илчев

                              Коментар


                              • #90
                                До: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                                Първоначално публикуван от fanatika_kz Преглед на мнение
                                ето и моя иж [ATTACH][ATTACH][ATTACH][ATTACH][ATTACH]159226[/ATTACH][/ATTACH][/ATTACH][/ATTACH][/ATTACH] има още малко работа по него
                                Фанатиче, ремонтира ли коляновият вал? Нали ми обеща.Според мен задните амортисьори тябва да ги изместиш напред, а не назад. Ако ми подскажеш откъде си намери "пачият крак/от щик на Винттовка/ ще съм ти благодарен!
                                Последно редактирано от viki terzieva; 11-03-10, 10:57.
                                Если запрещено, а тебе очен хочется - тагда можно!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X