Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси за Доминатор

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Въпроси за Доминатор

    Първоначално публикуван от nasko2935 Преглед на мнение
    Здравейте колеги.На скоро си взех Доминатор внос от Италия но дойде с един малък проблем.Контактния ключ е буквално изкормен с изрязани кабели и сложен някакъв импровизиран прекъсвач.Може ли някой да ми каже от къде мога да намеря такова чудо.На едно място ми обявиха цена над 100лв .Благодаря предварително и се извинявам ако не е тук мястото на въпроса ми
    Добре бе приятел,там в прод@валник където си пуснал обява че търсиш контактен ключ,има обява че продават такъв.
    http://prodavalnik.com/kontakten-kly...ator-i18105381Освен ако точно там не са ти казали 100лв!Но е обявен за 22лв!
    HONDA DOMINATOR 650
    ОРЕЛ ASTRA
    РСПБЗН-Приморско

    Коментар


    • Да колега но този няма нищо общо с моя поне на снимката. Ушите за захващането не са същите а и оста на ключа е по дълга.Затова съм качил и аз снимки за да се види какво точно търся.
      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 10-03-13, 07:24.

      Коментар


      • От: Въпроси за Доминатор

        Един въпрос; Еднакви ли са цилиндъра и буталото на доминаторите (NX650) ?

        Коментар


        • От: Въпроси за Доминатор

          Честит ви нов сезон 2013 г., много безаварийни километри ви пожелавам!

          Сега да попитам еднакви ли са карбураторите на всички моделели на Доминатор NX650 през годините?
          Питам, защото мисля да поръчам диафрагма за карбуратора от тук - http://www.motorradbay.de/nx650dominator-p-2275-2.html и се чудя може ли да не стане за моя?
          • Рама – RD 02 520 7526
          • Двигател – RD 02 E 220 8724

          Цяла година ровя и по-евтин вариант не намерих ... ако все пак някой знае и предлага нещо друго да казва, моля.
          Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ

          HONDA DOMINATOR 650NX

          Коментар


          • От: Въпроси за Доминатор

            здравейте на всички колеги дойде време за смяна на акумулатор и искам да ви попитам какъв да взема като марка , волтаж и ампери мерси предварително

            Коментар


            • От: Въпроси за Доминатор

              Първоначално публикуван от strik3rs Преглед на мнение
              здравейте на всички колеги дойде време за смяна на акумулатор и искам да ви попитам какъв да взема като марка , волтаж и ампери мерси предварително
              От година и половина съм с този и нямам проблеми,но разбира се зимата когато него карам го прибирам на топло!http://store.emk-33.com/product/3260...art-agm-l.html
              HONDA DOMINATOR 650
              ОРЕЛ ASTRA
              РСПБЗН-Приморско

              Коментар


              • От: Въпроси за Доминатор

                Първоначално публикуван от strik3rs Преглед на мнение
                здравейте на всички колеги ...
                Колега, питал си ме на ЛС, но не мога да ти отговоря там, защото пощата ти е пълна. Позабърши малко ако искаш да можеш да получаваш съобщения....
                Honda XR600
                Kawasaki KLX650
                Honda XL600V Transalp
                +359 888 6З5 9З4

                Коментар


                • От: Въпроси за Доминатор

                  Здравейте, сега аз искам да попитам върна нормалното бръмчене на доминатора, защото предишният собственик е махнал заглушителите на ауспуха и сега е доста шумно :X !

                  Коментар


                  • От: Въпроси за Доминатор

                    Първоначално публикуван от vel4eto Преглед на мнение
                    Здравейте, сега аз искам да попитам върна нормалното бръмчене на доминатора, защото предишният собственик е махнал заглушителите на ауспуха и сега е доста шумно :X !
                    И аз се интересувам, искам да го направя максимално безшумен ...
                    Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ

                    HONDA DOMINATOR 650NX

                    Коментар


                    • От: Въпроси за Доминатор

                      Първоначално публикуван от jik-tak Преглед на мнение
                      И аз се интересувам, искам да го направя максимално безшумен ...
                      Колко по-безшумен от това,още повече ще го спънеш мотора,тестовия екип на която и марка мотори не е измислен напразно!
                      HONDA DOMINATOR 650
                      ОРЕЛ ASTRA
                      РСПБЗН-Приморско

                      Коментар


                      • От: Въпроси за Доминатор

                        Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                        Колко по-безшумен от това,още повече ще го спънеш мотора,тестовия екип на която и марка мотори не е измислен напразно!

                        Прав си ... и все пак обезшумяването ми е в плюс ...
                        Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ

                        HONDA DOMINATOR 650NX

                        Коментар


                        • От: Въпроси за Доминатор

                          Първоначално публикуван от jik-tak Преглед на мнение
                          Прав си ... и все пак обезшумяването ми е в плюс ...
                          Ти си знаеш,аз нямам право да ти казвам какво да правиш с мотора си!
                          HONDA DOMINATOR 650
                          ОРЕЛ ASTRA
                          РСПБЗН-Приморско

                          Коментар


                          • От: Въпроси за Доминатор

                            Здравейте, получих доставката на диафрагмата за карбуратора, през празниците ще сменям и ще видите резултата.

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010989.jpg
Прегледи:1
Размер:118.4 КБ
ID:5474579Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010991.jpg
Прегледи:1
Размер:179.8 КБ
ID:5474581Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010990.jpg
Прегледи:1
Размер:93.2 КБ
ID:5474580
                            Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ

                            HONDA DOMINATOR 650NX

                            Коментар


                            • От: Въпроси за Доминатор

                              Съжалявам, не можах да снимам, но смених мембраната, секундното лепило съхна повече от 8 часа, но се усети промяната, мотора отговаря по-добре на подаване на газ, остава да промени и разхода и ще е супер ....
                              Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ

                              HONDA DOMINATOR 650NX

                              Коментар


                              • От: Въпроси за Доминатор

                                Първоначално публикуван от The Bear Преглед на мнение
                                Някой да знае откъде може да се намери такъв фланец, нов.
                                Фланец все още не съм намерил. От Хонда ме въртяха около месец преди Нова година, и накрая казаха, че не могат да ми го намерят отникъде и си ми върнаха капарото... Зимата мина, пролетта дойде, а мотора си е все така разглобен... Дават ми идеи да го правя от алуминий, аз не съм навит...

                                Склонен съм и на втора употреба, стига да не е напукан. Ако някой знае откъде мога да намеря, моля да сподели. Става въпрос за фланеца между цилиндъра и карбуратора. Модела е NX500. Дали е същия и на NX650?

                                Поздрави!
                                Без блокажи си за никъде. :D
                                Без лебедка, хептен...

                                0887 731062 - Цецо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X