Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси за Доминатор

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Honda NX500 оборотомер

    Honda NX500 оборотомера със какъв цвят кабел е или как да замеря, че от вибрации и друсане спря. Благодаря предварително

    Коментар


    • От: Въпроси за Доминатор

      Здравейте искам да ви попитам 2то жило за какво служи че моя го няма така си го купих и неми харесва как работи като му подам газ прекъсва и като му подавам газ съвсем лекичко гасне и дали жилата имат някакво значение

      Коментар


      • От: Dominator ?

        здравейте колеги ако мога и аз да попитам нещо за моя доминатор.като го запаля при студен двигател мототора 10 секунди след паленето започва да пущи като позагрее спира също и катокарам изпушва нокато го поизцедя мотора си бута масло но не е фрапиращо от какво може да е това пушене някой ако знае да помага благодаря предварително

        Коментар


        • От: Dominator ?

          май са клапани за проверка, гумичките ако ги има, може и сегменти? но още нямам много наблюдения отвътре по двигателите...

          Коментар


          • От: Въпроси за Доминатор

            здравейте на всички! имам въпрос за доминатор 250. днес отворих /със смяната на маслото и филтъра/ да почистя цедката-груб филтър-отдясно. озадачих се че имаше малки метални парченца по нея и под нея. търся съвет от какво може да е това? да се "ослушвам" ли за верига разпределителна, или нещо друго? благодаря предварително на отговорилите!

            Коментар


            • Проблем с паленето на Honda nx 650 dominator

              Здравейте колеги, ако мога да попитам нещо в темата? Имам доминатор 89 година, когато го палех се чуваше неприятен шум тракане. Сега спря да пали на цяло свалях стартера да проверя бендикса ,но той работи от там надолу нещо невърти май,май. Казаха ми , че може да е лагер , но реших да се обърна към вас за по компетентно мнение. Ако няякой знае и е имал такъв проблем да кааже. Благодаря предварително.

              Коментар


              • От: Проблем с паленето на Honda nx 650 dominator

                Първоначално публикуван от stanchev_90 Преглед на мнение
                Здравейте колеги, ако мога да попитам нещо в темата? Имам доминатор 89 година, когато го палех се чуваше неприятен шум тракане. Сега спря да пали на цяло свалях стартера да проверя бендикса ,но той работи от там надолу нещо невърти май,май. Казаха ми , че може да е лагер , но реших да се обърна към вас за по компетентно мнение. Ако няякой знае и е имал такъв проблем да кааже. Благодаря предварително.
                Виж на страница 12,там съм качил нещо по твоя въпрос.
                HONDA DOMINATOR 650
                ОРЕЛ ASTRA
                РСПБЗН-Приморско

                Коментар


                • От: Въпроси за Доминатор

                  А някой знае ли цената на тоя лагер за стартера?

                  Коментар


                  • От: Въпроси за Доминатор

                    Първоначално публикуван от valkov1989 Преглед на мнение
                    А някой знае ли цената на тоя лагер за стартера?
                    Цена за нов не ми се и помисля,виж втора ръка по-може!
                    HONDA DOMINATOR 650
                    ОРЕЛ ASTRA
                    РСПБЗН-Приморско

                    Коментар


                    • От: Въпроси за Доминатор

                      Дойде време за смяна на верига. Моята бангия е модел '89 и дават пиньоните 15/45. Намерих в продавалника една обява, комплект верига и пиньони ама по каталожен номер го дават за модел '98. Пиньоните са 15/46. Питането:
                      1. Тоя един зъб дали да го преглътна? В момента към 110 и нагоре оборотите ми стават в повечко и не ми се ще да мъча машинката, старичка е все пак. Карам си я със 100 че тогава заспива (на прав участък и аз си заспивам)
                      2. Има ли конструктивна разлика при монтажа, нещо разминаване на отвори и т.н димек ептен да не станат на моя мотор?
                      А и за инфо в Хонда оригиналните пиньони за моя модел са 191 лв. - заден и 57 лв. преден .
                      "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

                      Коментар


                      • От: Въпроси за Доминатор

                        Не е проблем един зъб!Аз моя доминатор съм му сложил 50 зъба,нормално си карам по асфалта с 90-100!С 50 защото го карам повече в гората.А за пиньони вземи си българските на NHM-Цък
                        HONDA DOMINATOR 650
                        ОРЕЛ ASTRA
                        РСПБЗН-Приморско

                        Коментар


                        • От: Въпроси за Доминатор

                          Има разлика в предната зъбчатка на броя на шлиците.Преди 90-та мисля че са по малко иначе и аз съм с NHM 15-48

                          Коментар


                          • От: Въпроси за Доминатор

                            Първоначално публикуван от valkov1989 Преглед на мнение
                            Има разлика в предната зъбчатка на броя на шлиците.Преди 90-та мисля че са по малко иначе и аз съм с NHM 15-48
                            Той колегата като поръчва(ако поръча де) ще каже годината,та зъбака да стане с правилния брой шлици!
                            HONDA DOMINATOR 650
                            ОРЕЛ ASTRA
                            РСПБЗН-Приморско

                            Коментар


                            • От: Въпроси за Доминатор

                              Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                              Не е проблем един зъб!Аз моя доминатор съм му сложил 50 зъба,нормално си карам по асфалта с 90-100!С 50 защото го карам повече в гората.А за пиньони вземи си българските на NHM-Цък
                              +1, Разбрахме се с човека понеделник ги праща, барабар с 1 верига 520 VX2. Според неговия каталог разликата в шлиците била след 88. На моя по всички източници на информация: разцветка, номер на рама и т.н. си върви '89. Само дето на спирачните маркучи пише 11/88, ама то сигурно нормално да ги произведат 2 месеца преди да сглобят мотора.
                              "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

                              Коментар


                              • От: Въпроси за Доминатор

                                Първоначално публикуван от jik-tak Преглед на мнение
                                Ето за годините - [ATTACH]631011[/ATTACH]
                                Някой може ли да се сети какво туй в петата колона HD / LD ?
                                "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X