Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси за Доминатор

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Въпроси за Доминатор

    Най - новата придобивка за Доминатора от пазара за 45лв. - китайски гардове с метални шини (предпазители за ръцете)
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140810_142735.jpg
Прегледи:1
Размер:124.4 КБ
ID:5604444
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140810_142721.jpg
Прегледи:1
Размер:108.4 КБ
ID:5604445

    Смених маслото с 10W60 от pe6o74 и масления филтър, двигателя поутихна и скоростите започнаха по-добре да влизат. Източих го както на клипа - първо пробката на двигателя, изтече си доволно и бързо и после пробката на рамата. Третата пробка я отвих, но не потече от там дори и когато го наклоних в нейната посока. Домързя ме да свалям шината за да почистя масленото филтърче на тръбичката.
    Последно редактирано от jik-tak; 10-08-14, 13:55.
    Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ

    HONDA DOMINATOR 650NX

    Коментар


    • От: Въпроси за Доминатор

      Вече няколко години карам с такива гардове и на два пъти влизаха в употреба. Бих поставил следната оценка за тях "добро качество на добра цена" Един съвет, смени болта, този с който ги стягаш от външната страна, а оригиналния го изхвърли
      SUZUKI DRZ SuperMoto

      Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

      Коментар


      • От: Въпроси за Доминатор

        Ми то нямаше болт за външната страна, хванах ги с болта на металните тапи ....
        Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ

        HONDA DOMINATOR 650NX

        Коментар


        • Въпроси за Доминатор

          Бърз въпрос: На ръчката на съединителя имам две букси и съответно два кабела които нз за какво са?Мисля си че са защита за палене нали като натиснеш съединителя и тогава да пали,но моя пали винаги?

          И друго се сетих съединителя ми приплъзва но нз какъв да взема.Значи гледах EBC усилен комплект-154лв
          Лукас само дискове 135лв
          Ebc карбон само дискове 184лв
          И EBC обикнновен само дискове 104лв
          Мисля усиления комплект да взема но пише че е със стоманени дискове вместо алуминиеви за по голяма уздръжливост(за огледалните става въпрос) и изобщо си нямам на идея?А и един приятел който кара крос ми каза че преди да го сложа трябвало да седи 24часа в маслото да се накисне иначе заминавал бързо?

          А уж беше бърз въпрос :d
          Последно редактирано от valkov1989; 26-08-14, 22:03.

          Коментар


          • От: Въпроси за Доминатор

            Първоначално публикуван от valkov1989 Преглед на мнение
            А и един приятел който кара крос ми каза че преди да го сложа трябвало да седи 24часа в маслото да се накисне иначе заминавал бързо?
            Що, като го инсталираш къде ще седи?

            Коментар


            • От: Въпроси за Доминатор

              Пак в масло седи

              Коментар


              • От: Въпроси за Доминатор

                Първоначално публикуван от valkov1989 Преглед на мнение
                Пак в масло седи
                Ми ето

                Коментар


                • От: Въпроси за Доминатор

                  Първоначално публикуван от valkov1989 Преглед на мнение
                  Бърз въпрос: На ръчката на съединителя имам две букси и съответно два кабела които нз за какво са?Мисля си че са защита за палене нали като натиснеш съединителя и тогава да пали,но моя пали винаги?
                  Защитата е да не можеш да запалиш докато мотора е на скорост без да стиснеш съединителя. Включи на първа и без натиснат съединител цъкни стартера. Внимавай да не тръгне мотора . На моя ключето в което влизат кабелчетата даде фира и съм го укасил, но имам навика да паля със стиснат съединител дори когато не съм на скорост.
                  "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

                  Коментар


                  • От: Въпроси за Доминатор

                    Мерси за инфото!

                    Коментар


                    • От: Въпроси за Доминатор

                      Друг въпрос:
                      В оригиналните ауспуси има ли вата понеже гледам че са с нитове и се отварят?

                      Коментар


                      • От: Въпроси за Доминатор

                        Здравейте, колеги. Търся информация за моя модел NX250. наскоро се сдобих с него и ме интересуват технически подробности по поддръжката и обслужването. Сутрин на студено като го запаля се чува леко притракване отпред от дясно. Това да не е отхлабен ангренаж, или е веригата на разпределителя? Мерси предварително!

                        Коментар


                        • От: Въпроси за Доминатор

                          Дойде време за смяна на масло + маслен филтър.. Маслото е ясно, а има ли значение производителя на филтъра... От къде са си купя?
                          Другото: въздушния кога преценявате да го смените?
                          Публикувайте отговор

                          Коментар


                          • От: Въпроси за Доминатор

                            Преди да сменя маслото бях с Hiflofitro и съм доволен от него сега съм с Champion защото нямаше.Иначе въздушни филтър от както съм го сменил с нов , след всяко по сериозно каране го пера и смазвам със спрей за филтри
                            KAWASAKI KLR 250-->HONDA XR 250-->KTM EXC 250 2T-->KAWASAKI KDX 200R
                            НЯМА ЛОШИ МАРКИ, ИМА ЛОШИ СТОПАНИ!!!

                            Коментар


                            • От: Въпроси за Доминатор

                              Днес пробвах да запаля Доминатора да поработи малко ,но не успях! Доста е студено вънка ,ама утре ще го мъча пак и ако неще ще го разхвърлям на бързо!

                              Коментар


                              • От: Въпроси за Доминатор

                                Аз последно сложих маслен hi-flo или нещо от сорта(такъв ми дадоха) а въздушен мисля на годината 1 път а иначе си го поизтупвам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X