Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси за Доминатор

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Въпроси за Доминатор

    Не. Тези , които си ги написал в повечето случаи са минерални и като се стоплят стават на чорбица и заминават през аналния тракт . За теб е 10 в 60 . Марката не е толкова важна , произходът има приоритет .

    Коментар


    • От: Въпроси за Доминатор

      Да попитам и аз понеже скоро ще сменям пак.Сега съм с 10w40 motul полусинтетика и като карам в задръствания скоростите влизат много много лесно все едно няма масло и доливам по малко а е след нови гумички и сегменти.Какво да взема 10w60 синтетика?

      Коментар


      • От: Въпроси за Доминатор

        Първоначално публикуван от valkov1989 Преглед на мнение
        Да попитам и аз понеже скоро ще сменям пак.Сега съм с 10w40 motul полусинтетика и като карам в задръствания скоростите влизат много много лесно все едно няма масло и доливам по малко а е след нови гумички и сегменти.Какво да взема 10w60 синтетика?
        Влизат или не влизат?По това което си написал значи маслото си е идеално и скоростите влизат бе проблем!И ако няма масло няма да влизат лесно!
        HONDA DOMINATOR 650
        ОРЕЛ ASTRA
        РСПБЗН-Приморско

        Коментар


        • От: Въпроси за Доминатор

          Здравейте и от мен аз моя доминатор му сложих немското FUCHS SILKOLENE 15W-50 пълна синтетика !Доста добри отзиви има за него но аз още нямам впечатление засега! Ще следя темата и ще пиша!

          Коментар


          • От: Въпроси за Доминатор

            Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
            Не. Тези , които си ги написал в повечето случаи са минерални и като се стоплят стават на чорбица и заминават през аналния тракт . За теб е 10 в 60 . Марката не е толкова важна , произходът има приоритет .
            Явно знаеш изгодни и качествени нементашни масла 10w60 в Карлово или Пловдив, кажи от къде си купувал и е проверени, та да си купя и аз. Ако трябва и до Карлово ще дойда ... Цените какви са?
            Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ

            HONDA DOMINATOR 650NX

            Коментар


            • От: Въпроси за Доминатор

              Не е ли ако обичам ? Без шоколад милка с цял лешник нищо не казвам .

              Коментар


              • От: Въпроси за Доминатор

                Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
                Маслото се източва пьрво от рамката и после от двигателя
                http://www.youtube.com/watch?v=gJKLZa3__Qw
                Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ

                HONDA DOMINATOR 650NX

                Коментар


                • От: Въпроси за Доминатор

                  Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
                  Като за начало смени марката и вискозитета на маслото . 15 в 50 не е масло за теб . Сложи поне 10 в 40 и поне полусинтетика .
                  Вземи истинска марка масло !
                  Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
                  Не. Тези , които си ги написал в повечето случаи са минерални и като се стоплят стават на чорбица и заминават през аналния тракт . За теб е 10 в 60 . Марката не е толкова важна , произходът има приоритет .
                  Стана ми интересно, 10w40 както е по мануал или 10w60, по твоя препоръка?
                  Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ

                  HONDA DOMINATOR 650NX

                  Коментар


                  • От: Въпроси за Доминатор

                    Така се прави , ако имаш голям съд(или два) и двете пробки са ти отвити заедно и чакаш да спре да капе и от двете . Ако отвиеш само двигателната доста дни ще има да чакаш да се оттече . За това ти казах да започнеш от рамката - като спре да капе завиваш пробката и повтаряш същата процедура с двигателя .


                    Когато е сътворен твоя козел 10в60 не е имало. Писано е многократно : от завода дават препоръки с какво масло да се кара , за да не се счупи лесно мотора и никой не ти забранява да ползваш по-висок клас . Въпрос на личен избор и вкус : както кебапчето и пържолата .
                    92-а година имах мз 251 . Ползвах по "мануал" дитакт микс за двигателя и улита (ер 90 ) за трансмисията . И така повече от година , докато не се срещнах с едни германци , които ми дадоха кастрол , пълна синтетика и за двете места . Разликата в поведението на двигателя , скоростите и съединителя беше драстична .
                    Последно редактирано от pe6o74; 02-08-14, 12:15.

                    Коментар


                    • От: Въпроси за Доминатор

                      Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                      Влизат или не влизат?По това което си написал значи маслото си е идеално и скоростите влизат бе проблем!И ако няма масло няма да влизат лесно!
                      Влизат много лесно.Даже от 1 на 2 ра чатка лекичко някой път като е загрял

                      Коментар


                      • От: Въпроси за Доминатор

                        Първоначално публикуван от valkov1989 Преглед на мнение
                        Влизат много лесно.Даже от 1 на 2 ра чатка лекичко някой път като е загрял
                        Карай си тогава със същото масло(марка и визкозитет)и си свиркай!
                        HONDA DOMINATOR 650
                        ОРЕЛ ASTRA
                        РСПБЗН-Приморско

                        Коментар


                        • От: Въпроси за Доминатор

                          Защото незнам дали е нормално да са така скоростите затова питам

                          Коментар


                          • От: Въпроси за Доминатор

                            pe6o74 може ли да си коригира входящата кутия, че не може да получава лични?!
                            Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ

                            HONDA DOMINATOR 650NX

                            Коментар


                            • От: Въпроси за Доминатор

                              Трябва да се трие регулярно .....

                              Коментар


                              • От: Въпроси за Доминатор

                                Здравейте! От къде купувате за Доминатора накладки за спирачката на предното колело и на какви цени?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X