Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кое е най-гадното ви падане в стажа на ендурист?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Кое е най-гадното ви падане в стажа на ендурист?

    Нека и аз да раскажа малко за мойте подвизи за мотори.Един топъл летен ден излизаме да караме с един приятел той с МЗ 150 аз със Хонда цбр929,бях на 16 години явно наще искаха да се оттърват от менеИзлизаме по главната и аз 1,2 със 120км и по едно време пред мене от пряката излиза една вектра от там пълна предна спирачка,гумата закова аз си бях спокоен до последно,но когато излезе една дупка пред мене мотора на страни аз след него и така около 100 метра влачене добре че бях с екип иначе сега да ви пиша от рая.Оттървах се само с леки драскотини а мотора се оттърва само с счупен блок и картет
    Между другото с тая хонда съм ходил в гората с нея доста голяма тръпка е.

    Коментар


    • До: Кое е най-гадното ви падане в стажа на ендурист?

      Нека и аз да споделя ,Един летен ден се прибирахме от троянския балкан аз и още четири човека , аз бях предпоследен и се обърнах да видя човека зад мен , но като се обърнах раницата ме клатушна в средния коловоз ,и тъй като карах бързичко със 60-70 км , последиците бяха търкаляне 10 метра ,счупена ръка на 2 места и няколко дръскотини на Цр-а

      Коментар


      • До: Кое е най-гадното ви падане в стажа на ендурист?

        Моето последно падане беше трагично.Случи се на 20 март миналата година.Слет като се прибрах от работа с един приятел решихме малко да покараме в лозенския балкан,трьгнахме от селото всичко беше точно, в един момент старшината(така му викаме) ме изпревари и аз се ядосах,реших да мина на пряко за да го настигна,трьгнах по една много срьмна пьтека с камани и почти я бях ка4ил когато предната гума се подхвьрли от един камьк и ето ме на земята.В пьрвия момент си викам да дигна мотора да не ми се смее като дойде оня,но уви с вдигането на дясната ми рька така си остана и нешто исштрака вьтре,като отидохме в болницата се оказа,че не само ми е извадено рамото но и ми е счупена ябьлката на ставата(много боли)Забравих да спомена,че мотора беше Ямаха ХТ600,сега след една година престой за вьстановяване сьм пак в играта с ТТР600,само да го направя че му гръмна двигателя

        Коментар


        • До: Кое е най-гадното ви падане в стажа на ендурист?

          Най-лошото е да си пиян и караш, споменът е счупена ключица, изкочило рамо , разбит мотор и надеждата да карам лято 2007. Естествено после го оправих и от тогава вече спрях да ги броя, понеже пръстите са ми само 10, останалото вече е професия, да знаеш във всеки момент как да паднеш, ако изтървеш завоя или скока.
          Последно редактирано от cveti; 31-03-09, 13:15. Причина: Правопис!

          Коментар


          • До: Кое е най-гадното ви падане в стажа на ендурист?

            Първоначално публикуван от shomba Преглед на мнение
            Най-лошото е да си пиян и караш, споменът е счупена ключица, изкочило рамо , разбит мотор и надеждата да карам лято 2007. Естествено после го оправих и от тогава вече спрях да ги броя, понеже пръстите са ми само 10, останалото вече е професия, да знаеш във всеки момент как да паднеш, ако изтървеш завоя или скока.
            Ха пич и моето последно и най лошо досега падане завърши със счупена ключица много е гадно зех да наблягам повече на нескуик и сирини.
            Обичам всички блондинки..... и брюнетки :shock:
            [B]Yamaha YZ-F 250 2004[/B] THE BEST !!!

            Коментар


            • До: Кое е най-гадното ви падане в стажа на ендурист?

              При мен най-гадното падане се получи при едно изкачване,просто мотора ме затисн аи се затъркаляхме надолу,но нищо не ми стана,само малко кормилцето се поизкриви ама слаба работа

              Коментар


              • До: Кое е най-гадното ви падане в стажа на ендурист?

                Най важнотое даси разпределяш тежеста върху мотора,аз от начало като незнах постояно падах,и аз така на баирите падах щото стоях отзад изпънат и като давах газ , се катурвах ,после вече свикнах при последнатами катастрофа с една кола вече се научих и как да се готвя като видя зора просто се изправям и политам с птичките на юг,най дългиятми полет беше 12 метра , бях като "супер мен" .Сега вече по малко се сяпам че ми и писна даси оправям мотора всеки път ,днеска времето е добро и излизам дакарам

                Коментар


                • До: Кое е най-гадното ви падане в стажа на ендурист?

                  Аз пък така се набих в един коловоз пълен с вода и дълбок сигурно половин метър, че хвръкнах от мотора бая далече.В резултат на което си пукнах ребро.После за да затвардя всичко отидох да се боксирам и там ме извадиха от строя за две седмици

                  Коментар


                  • До: Кое е най-гадното ви падане в стажа на ендурист?

                    Аз пък не бях с много добра гума и като бях в гората минах през голяма локва(отдолу неочаквано голяма кал) и мотора ме изхвърли много бързо.В последствие имаше малко щети по пласмасите на мотора

                    Коментар


                    • До: Кое е най-гадното ви падане в стажа на ендурист?

                      Най-гадното ми падене беше когато реших да покарам сам из балкана та отдалечих се около 5-6км от вкъщи да пробвам едни тесни пътечки ,но преди тях имаше огромни трупи прескочих ги и се приближих на около 6-7 метра от започването на патеката но преди нея имаше нещо като локва малка и дълбока около 1,5м казах си ооооо минава се на задна ,но не съобразих за калта пред нея и какво да стане пребуксува и право в дубката исвърчах от мотора и заорах с каската в нангорното станах раязко и веднага ми причерня започнах да виждам като в някой стар филм добре,че имаше чешма на близо да охладя чак когато ми мина главата осетих болките крака ми се беше подул а дясната китка ме болеше доста та вече избягвам да карам сам през пътища които не познавам
                      Последно редактирано от Теодор Здравков; 17-07-09, 17:59.

                      Коментар


                      • До: Кое е най-гадното ви падане в стажа на ендурист?

                        Най-гадното ми падане е последното от което още се възстановявам и скоро надали ще мога да карам мотор.Става въпрос за следната случка прибирам се от гората и малко преди вкъщи викам чакаи да го покарам на задна 3та-4та пълна газ и хоп на кръстопътя кола...... След това е ясно на всички какво става много болки и тн. тн. аз само помня пред очитеми асфалта и нищо друго.Последствията са доста охлузвания и извадено рамо така че внимаваите как карате и само с екипировка.Поздрави.
                        0878424143
                        0887424150

                        Коментар


                        • До: Кое е най-гадното ви падане в стажа на ендурист?

                          Едно от гадните ми падания беше наскоро.Карам си аз и по едно време ме удря щуротията и давам мръсна газ.Мотора излетя много яко(беше на нагорнище )реда си аз скоростите стигам до трета и виждам ляв завой едвам го хванах и гледам скок точно след завоя а аз още сам наклонен от завоя.Скока ме изхвърли много яко но като станах ми нямаше нищо за разлика от спирачката.Тя беше на няколко метра от мен
                          Хубавия мотор и хубавата жена се познават по това как си въртят гъза.

                          Коментар


                          • До: Кое е най-гадното ви падане в стажа на ендурист?

                            Наи гадното ми падане беше с АТВ.Кои не е падал с АТВ не знае какво е падане!99% от случаите пада върхо тебе!

                            Коментар


                            • До: Кое е най-гадното ви падане в стажа на ендурист?

                              Ами днес много кофти паднах вдигам го на задна и по едно време усештам че падам и като пусках мотора паднах много гадно точно на коляното сега съм с лед на крака еми това беше най-лошото ми падане за сега
                              Петър Начев :twisted::twisted::twisted:

                              Коментар


                              • До: Кое е най-гадното ви падане в стажа на ендурист?

                                и аз ще разкажа една кофти случка. Действието се развива в едно планинско селце... през деня направихме един преход и привечер (лятото) към 7 някъде седнахме на центъра да пиеме по една кола и при мен дойде една приятелка и искаше да я повозя ,аз рабира се не отказах, качихме се и аз карам леко и си говоря с нея стигам до едно право към 200 метра ,а по средата има отбивка на дясно и пътя води по един стръмен байр ,аз бях замислил да не свивам на дясно ,а да продължа на право и да мина по друг път и тъкмо наближавам тази отбивка (карам леко с около 20км.) и от нея излита едно 15 годишно момче с колело... обаче на завоя има страшно много храсти и нито аз имам видимост ,нито той ,а най лошото беше ,че сече завоя така да се каже и навлиза в мойта дясна част на платното и не ме вижда и върти педалите ,колкото може и гледа в тях... като видях това за част от секундата през главата ми мина "край ударихме се" (просто беше неизбежно той лети върху мен и всичко става адски бързо) единственото ,което успях да направя беше да натисна спирачките и спрях ,а той изобщо не ме видя нито е натискал спирачки ,нито нищо... направо се нацепи челно в мен и до последно въртеше педалите .Аз от силния удър изпуснах мотора на земята и китките ме боляха страшно много захвърлих всичко и отидох при него той лежеше на земята на около 3-4 метра от мотора и дишаше трудно, видях че ръката му е счупена адски лошо между китката и лакатя (по средата) веднага изтичах до най - близката къща и взех вода да го намокря и казах на хората да донесат аптечка, когато се върнах (на бегом) той не беше помръднал аз му изправих тялото (в седнало положение) и намокрих лицето му с вода и след 10 сек. дойде на себе си... незнаеше какво се случва изобщо питах го къде го боли той каза ръката аз като погледнах - шок и ужас и двете ръце счупени по един и същ начин адски лошо ,имаше ожулвания по краката и една рана в областта на корема... натоварихме го в една кола и го закарахме в болница - операции изследвания за вътрешни кръвоизливи... ужас... 2-3 дни незнаеше ,какво се е случило не помнеше деня на катастрофата и предния. И до ден днешен незнае ,какво е станало.... Слава богу ,че нищо по - сериозно му нямаше ,че ако не бях спрял и не возех човек зад мен не ми се мисли ,какво можеше да се случи ка'т знам как съм карал по този път преди.. Дано на никой не се случва нещо подобно ,щото гледката и притеснието е голямо...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X