Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Вицове

    Между блондинки...
    - Ти след секс пушиш ли?
    - Незнам, не съм се поглеждала...

    Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

    Коментар


    • До: Вицове

      Айде от едно бившо...

      Един руснак опитва да си купи кибрит в български магазин. Показва празна кибритена кутийка на продавачката и пита:
      - Спички есть?
      Продавачката:
      - Не, само с футболисти останаха.

      Коментар


      • До: Вицове

        Полицаи спита червена Джигула излиза от нея едър мъжага.Полицая прави оглед на колата и пита:
        -Винетка имате ли.Мъжагата:
        -Кво,кво.Полицая
        -Винетка,винетка имате ли.Мъжагата
        -Ааааа.......еи къде е на предната седалка.Винето Винето ма покажи се ма...да те види човека.

        Коментар


        • До: Вицове

          Първоначално публикуван от NikKB Преглед на мнение
          -Пловдивчани яли пили и се веселили!
          -А какво яли?
          -Пили!
          - А кво пили?
          - Пили на грил!

          Коментар


          • До: Вицове

            Първоначално публикуван от spl77 Преглед на мнение
            Полицаи спита червена Джигула излиза от нея едър мъжага.Полицая прави оглед на колата и пита:
            -Винетка имате ли.Мъжагата:
            -Кво,кво.Полицая
            -Винетка,винетка имате ли.Мъжагата
            -Ааааа.......еи къде е на предната седалка.Винето Винето ма покажи се ма...да те види човека.
            [SIZE=5][I][FONT=Palatino Linotype][B]Botevgrad Racing Team-[SIZE=1]some call it a hobby... we call it a way of life....[/SIZE][/B][/FONT][/I][/SIZE]

            Коментар


            • До: Вицове

              Дете в училище, казало на учителката си ку*ва и тя повикала бащата на детето. Бащата отива в училище със сина си и пред госпожата го пита...
              -Абе теб учителката научи ли те да пишеш бе?
              -Да
              -Научи ли те да четеш бе?
              -Да
              -А това какво ще прави в свободното си време не е твоя работа, ясно ли ти е
              Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

              Коментар


              • До: Вицове

                Да ме извиняват 15 годишните ама немога да не го кажа та:


                Вървят два х..я и срещат вибратор и по отворения вика.
                -Скии,скии брато киборг.

                Коментар


                • До: Вицове

                  Първоначално публикуван от Chaveto Преглед на мнение
                  Дете в училище, казало на учителката си ку*ва и тя повикала бащата на детето. Бащата отива в училище със сина си и пред госпожата го пита...
                  -Абе теб учителката научи ли те да пишеш бе?
                  -Да
                  -Научи ли те да четеш бе?
                  -Да
                  -А това какво ще прави в свободното си време не е твоя работа, ясно ли ти е
                  ти досега не разбра ли, че са две теми със вицове и няма нужда да копираш всеки виц който намериш и в двете?
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • До: Вицове

                    На сутринта:
                    - Скъпи, какви дълги мигли имаш!!!
                    - Миии... мама казва, че като малък съм плакал много и за това....
                    - Да беше пишкал повече....
                    Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                    Коментар


                    • До: Вицове

                      Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                      ти досега не разбра ли, че са две теми със вицове и няма нужда да копираш всеки виц който намериш и в двете?
                      Знам, че са две темите с вицове!
                      Просто едвали всеки, който влиза в тази тема, влиза и в другата и затова съм го пуснал и в двете теми!
                      Както и да е ... приемам забележката
                      Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                      Коментар


                      • До: Вицове

                        Първоначално публикуван от Chaveto Преглед на мнение
                        Знам, че са две темите с вицове!
                        Просто едвали всеки, който влиза в тази тема, влиза и в другата и затова съм го пуснал и в двете теми!
                        Както и да е ... приемам забележката
                        Аз специално влизам през меню "Бързи връзки" и чета "Днешните публикации". Много е изнервящо когато се дублират
                        Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

                        Коментар


                        • До: Вицове

                          Първоначално публикуван от Chaveto Преглед на мнение
                          Знам, че са две темите с вицове!
                          Просто едвали всеки, който влиза в тази тема, влиза и в другата и затова съм го пуснал и в двете теми!
                          Както и да е ... приемам забележката
                          90% от хората влизат през "Нови теми" и тогава ги подрежда една под друга в списъка.

                          даже си мисля, не трябва ли мод-а да ги обедини тези двете теми
                          ________________________________________________
                          Subaru OUTBACK 2,5
                          Hyundai TUCSON 2.0

                          Коментар


                          • До: Вицове

                            Най-после се сетихте...аз даже и не съм влизал тук досега. Ми вицове из нета има на милион страници.
                            Има и подфорум за теми с вицове и забавления. За какво ни беше тук не разбрах..
                            Най-добре е да се обединият двете теми и готово.

                            Коментар


                            • До: Вицове

                              Ами някои хора примерно като мен нямат време да се ровят много из нета,че даже и в другите подфоруми на форума.Аз лично влизам само в ендуро форума и в обявите(купува-продава)просто друго нищо не ме интересува.Та в тази връзка що пък да си не стои темата,може би има и други като мен.

                              Коментар


                              • До: Вицове

                                Първоначално публикуван от spl77 Преглед на мнение
                                Ами някои хора примерно като мен нямат време да се ровят много из нета,че даже и в другите подфоруми на форума.Аз лично влизам само в ендуро форума и в обявите(купува-продава)просто друго нищо не ме интересува.Та в тази връзка що пък да си не стои темата,може би има и други като мен.
                                Дано не си ме разбрал погрешно, не искам да засегна никого...просто вицовете в другият подфорум са на "един клик" разстояние от тук.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X