Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Crazy Job - Обикновено Ендуро

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Crazy job Обикновено Ендуро

    Жорка супер супер, ама нищо не каза за зимните спортове
    До събота съм на Пампорово и може да направим един ски оффоруд с мацето давам ти идея
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • До: Crazy job Обикновено Ендуро

      Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
      Жорка супер супер, ама нищо не каза за зимните спортове
      До събота съм на Пампорово и може да направим един ски оффоруд с мацето давам ти идея
      Не става !
      Пада си само по четиритактови !
      Ендурото и сексът не са шега работа !
      -------------
      Животът се измерва с броят на издишванията !

      http://sixdayscrazyjob.com
      http://crazy-job.com

      Коментар


      • До: Crazy job Обикновено Ендуро

        да бе да, щото не е пробвала 2 тактов
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • До: Crazy job Обикновено Ендуро

          Жороооо, да ти виждам и лявата ръка
          Ай честито за новото попълнение в клуба
          Hristo Draganov
          http://htftp.domainbg.com/HD/

          И аз искам България чиста ! ! !

          Коментар


          • До: Crazy job Обикновено Ендуро

            Гледах по една тв как кара това момиче.Ама Жоро кажи и да не дъвче дъвка че си разваля визията бе.Нали си и тренер.

            П.п Поне докато снимат де.

            Коментар


            • До: Crazy job Обикновено Ендуро

              Първоначално публикуван от spl77 Преглед на мнение
              Гледах по една тв как кара това момиче.Ама Жоро кажи и да не дъвче дъвка че си разваля визията бе.Нали си и тренер.

              П.п Поне докато снимат де.
              Тъй ли ?
              Още утре ще я напляскам по дупето !
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • До: Crazy job Обикновено Ендуро

                трябва да изляза и аз на едно каране с групата че да се запозная с новата колежка.В snimka.bg,публикувам някоя снимка от вчерашното ни каране и носене на мотори
                Прикачени файлове
                [SIGPIC][/SIGPIC] най-добрите

                Коментар


                • До: Crazy job Обикновено Ендуро

                  Първоначално публикуван от buchkata Преглед на мнение
                  трябва да изляза и аз на едно каране с групата че да се запозная с новата колежка.В snimka.bg,публикувам някоя снимка от вчерашното ни каране и носене на мотори
                  Бучка,да беше дошъл с нас да си покараш !!!

                  Коментар


                  • До: Crazy job Обикновено Ендуро

                    nice pictures. Skaistas bildes. очень красивие снимки
                    offroadmoto.lv - Latvian enduro mud lovers

                    Коментар


                    • До: Crazy job Обикновено Ендуро

                      като ви гледам и направо се надъхвам много добри снимки и един чудесен тиим

                      Коментар


                      • Разходка със сопотлии по Стара Планина.

                        Срам ме е, че нито една простотия не сме направили напоследък и направо се излагаме пред фенките си от математическата гимназия !
                        Нищо, зимата идва и нашият активен ендуро сезон едва тогава започва.
                        Тази събота и неделя имахме гости от Сопот и Севлиево. Няма да ви ги представям поотделно, че списъкът е твърде голям, а ще се ориентирате за участниците в разходката по снимките им. Вярвам, че лесно ще ги познаете, особено когато са с каските си.
                        Съботния ден не го заснехме, тъй като главния камермен, т.е. моя милост не присъства, защото имах да си довърша домашната работа - три много трудни математически задачи за първи клас !


                        Хотел "Сребърно езеро" приюти голямата група гости и дори с помощта на Crazy job, вечерта алкохола в ресторанта не можа да свърши ! Направо и по този пункт много взехме да се излагаме напоследък !
                        В неделя сутрин към 10:00 часа всички ни чакаха на паркинга с различни нагласи. Севлиевци предпочитаха рали, а сопотци - пътеки. Хвърлихме дирижиран жребий за да е честен избора и севлиевци си тръгнаха от известната вече на цял свят "червена бензиностанция" край Мъглиж.


                        Все пак до там, карахме рали, та се опушиха здраво всички с изключение на мен, защото водех групата и чат-пат се спирах за да щракам със сапунерката.


                        От друга страна беше хубаво, че Ванката не дойде, че си бях забравил тапите за уши сутринта на пианото.


                        Много мотори, много нЯщо ! Тук задължително се пие кафе и се доизяждат няколкото останали супи от предишния ден.


                        Реших да прекарам групата по трака "Пътеките на дивите животни" от шестдневката тази година, че беше доста доста живописен. Като начало минахме по римския път над Мъглиж.


                        Той като че ли не се изкачва стръмно, но като погледнеш в краката си долината ти става ясно, че не е съвсем така.


                        Забравих си от Севлиево предницата с "надървен" ребаунд и след като един камък едва не ме хвърли на пътя 200 м по-надолу, се спрях тук да поснимам.
                        Ванката Новозагорски.


                        Така с каските, оставям на вас да ги познаете.


                        Бат Жас караше последен и покриваше групата.


                        Тоя пич беше от Мъглиж. Май видя зор на места, особено с прегрелия си съеденител, но изкара до край и геройски се бори !


                        Страхотна гора, но след време като я оградят, ще можем да и се любуваме спокойно през мрежата !


                        Започваме да катерим върховете между Мъглиж и Г.Изворово един по един. Това и е хубавото тук на Стара Планина, че склоновете са толкова полегати, колкото със зор да се изкарват нагоре, но се изкарват всичките ! Повечето върхове са между 1000 и 1500 метра.


                        Брегът е стръмен. Помощ от приятел.


                        Моторът на Жасмин през този ден почти не остана на две гуми. Предната спокойно можеше да си я остави вкъщи.


                        Много е красиво тук горе ! Качване-спускане, а после пак същото.


                        Този ви е ясно вече кой е.


                        Следва стръмен улей пълен с листа.


                        Още малко и ...


                        ... дори и на майстор като Жасмин се налага понякога да потика, когато се подцени наклона !


                        Обратно на очакваното, не завиеш ли навреме срещу по-стръмното, губиш всякаква надежда.


                        Или се нахакваш в "улица без изход", която умишлено съм направил такава, заклещвайки едно дърво напреко на улея.
                        Само дето знака съм забравил да сложа.




                        Не си мислете, че са само меки пътеки тук ! Има и такива.


                        Е, това вече е мека пътека.


                        Две каски. Къде ли я слага другата ?


                        Почивка върху меката билна трева. Легнеш ли, не ти се става.


                        И отново към поредния връх. Този е още по-стръмен !


                        Я да си починем и двамата !


                        Отново красива панорама към долината !




                        Грешка е да настъпиш камък, когато си на косъм от задно салто при катерене !






                        Отново страхотни гледки ! Много от тях не бях забелязал, когато правих трасето, защото все бързам, но сега им се накефих.
                        Тази част на Балкана си има свой собствен чар.


                        Тук Жасмин се загледа встрани и е вече на две гуми. Срамота !


                        По една или друга причина, ATV-тата на шестдневката не можа да опитат този "симпатичен" наклон. Жалко !


                        На водопой.


                        Най-високият връх в местността - Жълти връх. Гледката от тук е незабравима. Всичко наоколо ти е като на длан. Цурито е толкова впечатлен, че се държи за ... за да не падне.


                        Спускане от Жълти връх. Вече тревата е изсъхнала и е на места като лед. Тук "Голямото желязо" даде фира едно ребро, но ще се оправи !


                        Предстои ни това спускане и каране по билата в далечината, докато дойде вече последното спускане към Енина. Напред към мезето !






                        Дано някой не се наиграл тук на състезанието в този "жив пясък", който всъщност е извор на поток и машината ти за миг бива всмукана от него !


                        Последната камениста пътека преди Енина. По права линия разстоянието от Мъглиж до Енина е точно 11 километра, но чрез постоянните катерения и спускания на зигзаг, ние ги направихме 6 пъти повече !




                        "Малкото желязо" минава реката и ...край на пътеките.


                        Тук и аз ядох от най-вкусната пъстърва, за която стана вече дума в един друг пътепис наскоро !
                        Специaлни поздрави на всички колеги от сопотската група, които изкараха не лекото трасе, като част от тях бяха със "стругове" като ТТR 600, Honda XR 650, KTM LC 4 !
                        Надявам се разходката да им е харесала, макар и само с пъстърва вместо агне !
                        Ендурото и сексът не са шега работа !
                        -------------
                        Животът се измерва с броят на издишванията !

                        http://sixdayscrazyjob.com
                        http://crazy-job.com

                        Коментар


                        • До: Crazy job Обикновено Ендуро

                          ПАк сте вършали из енинските земи на Фъра.
                          Какво да кажа ?Перфектни снимки тип Жоро Хаджиев ;хубави стръмни пътеки пак същия тип ,Всичко е на шест,само едно не ми е ясно :
                          КОГА СПИШ БЕ ЧОВЕК????????

                          Коментар


                          • До: Crazy job Обикновено Ендуро

                            Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
                            ПАк сте вършали из енинските земи на Фъра.
                            Какво да кажа ?Перфектни снимки тип Жоро Хаджиев ;хубави стръмни пътеки пак същия тип ,Всичко е на шест,само едно не ми е ясно :
                            КОГА СПИШ БЕ ЧОВЕК????????
                            А аз да добавя - как имаш толкова търпение да ги правиш тия снимки не знам
                            (Особенно тая с пастървата )
                            Последно редактирано от господин никой; 02-09-08, 07:51.

                            Коментар


                            • До: Crazy job Обикновено Ендуро

                              Браво жоро,добре си ги превел по пътеките на нашите южни склонове.В събота на рът за морето до Мъглиж видях момчетата от Г. Росица видяха ми се сериозни, ти сигурно много сиги уплашил за да се откажат признаваи веднага.
                              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                              Коментар


                              • До: Crazy job Обикновено Ендуро

                                Това май е най-дългата тема А ?
                                Няма кал - Няма кеф !!!
                                Suzuki Samurai LJ410 1984
                                Suzuki LTZ400 2008
                                Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X