Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Crazy Job - Обикновено Ендуро

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Crazy job Обикновено Ендуро

    Трака наистина беше супер.Два дни доста добре си покарахме и особенно втория ден бая зор видяхме.Имаше и сняг и доста кал.Общо взето супер трнировка беше.Със снимковия материал малко сме зле защото не ни беше много,много до снимки пък и ТРЕНЕРА/Ж.ХАДЖИЕВ/ отсъстваше от групата,но въпреки това си направихме някоя снимка и то пак на маса естествено.От мен толкова за сега.
    Прикачени файлове

    Коментар


    • Re: Crazy job Обикновено Ендуро

      Като гледам последната снимка, то си е било за шейни.
      Борислав Русенов - 0889593977

      Коментар


      • Re: Crazy job Обикновено Ендуро

        хахаахах малеееее бая зор е имало в тоя сняг като гледам а? ама браво супер е било маи,яд мее че неможах да доида и аз
        CHEMSHIROV-ще ми пратиш ли снимките от троян които си правихме преди стартана brofa2001@abv.bg

        Коментар


        • Re: Crazy job Обикновено Ендуро

          Ето и още малко снимки, събирани от различни участници в карането до Трявна. Имаше от всичко по много!






          Тези са останали още от лятото в камерата на Жасмин, ама като ми ги е дал, пускам и тях.


          Анализ на трака преди тръгването с Чемширов ATV.


          Жасмин се кефи на архивния DR.


          На най стръмните северни склонове има все още сняг, а температурите са БАЯ под нулата.


          Обмисляне на ситуацията, защото следва продължително стръмно изкачване в снега.


          Няма качване. Моторите затъват с тесните си гуми в твърдия, заледен сняг. Само Бомбандера няма проблеми, защото е 4Х4. Търси се алтернативен път.


          Весел момент от алтернативата.


          И ATV-тата търсят нов път.


          Най-накрая го намират.


          Кой каза, че карането по трак не е интересно. В Трявна Янчо и Чукура обсъждат работата с 60 СХ и Zumo.


          Ето част от трака. Веднага след пристигането, направихме проверка на карането. Никой не се бе отдалечил на повече от 20 м, а навигацията беше много сложна.


          В Трявна се събрахме с болярите, които също тренираха по Стара Планина и направихме голяма трапеза.


          Чемшира и Ники.


          Болярите и болярките.


          Аз съм щастлив. Отборът се справи със задачата блестящо, макар че трака минаваше по големи купища билни камъни без път. Всеки караше сам и се стартираше на интервал от 3 минути. Който биваше настигнат, трябваше да изчака 3 минути настигналият го да се отдалечи достатъчно за да не го води.


          На най-малките Джуниъри им бе много интересно.


          Само малкия Чукур проявяваше повече интерес към бирата.


          На сутрината общата група се стяга за тръгване през Боженци към Бузлуджа.


          Стойката за Зумо на Жасмин. Вижте какво хеви метъл мерки е взел нашият след някои несполуки с GPS-и.


          Можеш ли да дойдеш в Трявна и да не снимаш този кадър. Той си е за там просто задължителен.


          Кокера в плен на каша от кал и листа в една на пръв поглед невинна рекичка.


          Чукура и неговия "италианец" на шибано място вече по пътека в Средна гора.


          Магарето и Жас в един от улеите преди Стара Загора.
          Хубава тренировка стана. Тази събота и неделя сигурно ще сме в Асеновград на гости на Антон. Обещал ни е хубаво трасе. Само дано котка не ни мине път!
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • Re: Crazy job Обикновено Ендуро

            А така

            а хеви метъл стойката ме изкефи

            Коментар


            • Re: Crazy job Обикновено Ендуро

              Жоро винаги се грижи и за нас да видим и то най-интересното...

              А всички вие които гледате, гласувахте ли с бутончето?

              Ето защо някои хора се оправят с GPS-ите a а някои други само обясняват че не става... То и това както и всичко друго работа си иска...
              VPetrov.photography

              Коментар


              • Re: Crazy job Обикновено Ендуро

                да чудесни снимки

                ..а за гпс -винаги съм твърдял че е много полезна машинка и особенно за такива пътешетвия и РАЗХОДКИ е почти задължителен ..

                ..имаше спор ..доколко е подходящт за състезания

                ..а и с тренировки ..някои постигат и до там че да лежат върху пирони ..въпроса за всяко нещо е дали и на кого е необходимо..и баланс мужду доволни и недоволни..както и да е ..това е друга тема
                и не мисля че точно аз трябва да го казвам ..и то на уважаван от всички..и особенно много от мен човек като гн Петров

                Коментар


                • Re: Crazy job Обикновено Ендуро

                  Вчера и Милен Пеев, не безизвестния Сифон се оборудва с Yamaha YZ 250 F и днес сутринта след като му заредих тракове, замина с GPS-а да тренира.
                  Сифона има големи амбиции да покаже какво може още на кръга в Хисар, а той е достатъчно луд и напорист, и ако не направи някоя простотия, мисля че титлата в този клас вече е предрешена !
                  Крайно време беше Crazy job да вкара добър състезател в клас Е1 след като Митков напусна класа, а аз я карам в шампионата този сезон на 2-3 състезания, я не.
                  Все пак мисля, че по-важно е състезателите да се кефят на добри трасета и подобрена организация, така че ще си остана най-вече трасекоординатор и този сезон и с колегите от Комисията ще положим усилия да усъвършенстваме шампионата още повече.
                  Малко тъжно, но ... няма как.
                  Ендурото и сексът не са шега работа !
                  -------------
                  Животът се измерва с броят на издишванията !

                  http://sixdayscrazyjob.com
                  http://crazy-job.com

                  Коментар


                  • Re: Crazy job Обикновено Ендуро

                    браво чудесна новина ..щото Е1 тая година нещо се бе поисушило
                    ..дано оцелее ямахата
                    ..да не взехте на бучака тази дето продаваше

                    Коментар


                    • Re: Crazy job Обикновено Ендуро

                      Не ми се вярва много да оцелее, ама дано !

                      Не е на Бучака. Тази е от "колекцията" на Еди и е много хубава и запазена също.
                      Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 15-03-07, 23:04.
                      Ендурото и сексът не са шега работа !
                      -------------
                      Животът се измерва с броят на издишванията !

                      http://sixdayscrazyjob.com
                      http://crazy-job.com

                      Коментар


                      • Посрещане на първа пролет.

                        Онзи ден решихме да направим тържествено посрещане на Първа пролет под някой цъфнал салкъм на свински пържоли, но преди това да извъртим един трак по GPS като тренировка. Понеже всички тракове досега вече имаха популярни имена, този решихме да го кръстим "Свински трак".
                        Тракът беше кратък, около 50 км, но си имаше всичко и се виеше по загасналия вулкан над с.Змеево. Много неочаквани отклонения, изкачвания, коловози, дълбоки и по-плитки дерета, храсталаци и какво ли не. Разделихме се отново поеденично и на групи и през интервал пет минути тръгнахме из джандемите.


                        Още отначало имаше уловка. Срвнително на близко разтояние през едно дере, можеше да се мине и от ляво и от дясно, но само дясната пътека беше правилната. Ето, повечето сбъркаха и се нахакаха в гъсталака. Ние стоим и гледаме сеир от високо.


                        С мен беше Мирослав (Брофа). Момчето изкара цялото трасе, на места видя много зор, но прекрасната му физика и химия му помогнаха много и Миро мина навсякъде, от където и моторите.


                        Още на 5-я километър застигнахме група, която бе получила повреда, а на 10-я километър топ навигатора Маникена се блъскаш като м .. в г ... на един кръстопът, а тракът беше съвсем в друга посока. Ачо Пастрана и Ясен Локума (първо каране след тежка контузия) чакаха по средата да видят накъде ще ги поведе омотаният съвсем водач. На снимката локума най-после е поел във вярната посока, но е БАЯ стръмно.


                        Вече сме в гората. Силно е да се каже, че има път. По такъв терен ATV-тата не се чувстват никак в свои води.


                        Вече само Кокера и Иван са пред нас. Решихме да почакаме другите. Хубаво, че си носихме възглавничките.


                        Брофа и той се наспа, но другите не идваха.


                        Писна ни да дремем и тръгнахме. Вече и ние си имаме газопровод. Яко, а ?


                        Бат Жас беше майстор - готвач. След падането в Асеновград той стои стабилно край барбекюто на краката си благодарение на ортопедичната наколенка с шини.


                        Групата на Маникена пристига с трясък след като ние вече се наядохме.


                        След малко пристигнаха и джуниърите. Те тренират под вещото ръководство на механика Шарков и скоро ще го изпитаме него, та да видим на какво ги учи !




                        Това остана за закъснялата група, но Данчо каза да не пипат кокалите, че кучето му нямало какво да яде.


                        Вижте какво качили на десктопа на компютъра ми идиотите докато ме е нямало, за да ме бъзикат, защото знаят отношението ми към тази музика.


                        По едно време пристигнаха още няколко кила пържоли и така и групата на Маникена и данчовото куче бяха удовлетворени.


                        Проверка на траковете. Няма наказани.


                        Тайфата на тумби вече заминава да се разкърши на близкия екстрем.


                        Отдолу пада голяма веселба ...


                        ... и горе - също.


                        Митко Чукура вече е инструктор, но в коя оласт, бъдещето ще покаже.

                        Дори жабокът на близнаците на Данчо не можеше да повярва, че толкова много опити се правиха за изкачване на екстрима, а на него все не му идваше ред.
                        Хубаво си прекарахме отново. Съчетахме полезното с приятното!
                        Хайде, ще спирам вече, че започва новият Биг Брадър и трбва да загася телевизора.
                        Ендурото и сексът не са шега работа !
                        -------------
                        Животът се измерва с броят на издишванията !

                        http://sixdayscrazyjob.com
                        http://crazy-job.com

                        Коментар


                        • Re: Crazy job Обикновено Ендуро

                          Много добре документирано , браво за хубавите снимки и евала за хубавото прекарване
                          http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                          Коментар


                          • Около Енина

                            Нали предстои сега българският вариант на състезанието "Last man standing" в Бухово, та в събота и неделя клубът направи двудневна лагер-школа в с. Енина, където миналата година беше кръгът от шампионата "Пътеките на Стара планина", за да караме при горе-долу същите условия.
                            Около Енина има десетки пътеки и разклонения, които водят към различни части на планината и условията са страхотни. В неделя въртяхме предимно затвореното ендуро трасе, изядохме поредното агне и се прибрахме в страхотна форма след стотици километра яко каране.
                            Не снимах много, че нямаше време за това.


                            Ето част от билата, които кръстосвахме през двата дни.


                            Кокера се спуска от върха надолу към дерето. Там те е страх да погледнеш само, а камо ли да си помислиш да правиш нещо такова с мотор, но на него хич не му пука, дори го кара само на предна гума, но изпуснах момента.


                            Върховете на Стара планина станаха оранжеви от мотори. Онзи ден в Crazy job пристигна още един КТМ.


                            Пак от там. Страхотно място за каране е тази част от планината. Сега след дъждовете деретата са се нарязали още повече и са пълни с много камъни. Карането при такива условия изисква бърза преценка и майсторство!


                            Почивка при поредното качване, което импровизирахме направо през гората. Пътеки тук няма. Това, което прилича на такива е улеи, изкопани от водата и там е още по-трудно да се кара, защото са пълни с камъни, паднали клони, а върху всичко това листа.


                            Ето я Енина - едно превъзходно място за ендуро! От кафето в центъра направо тръгваш да катериш планината. Сега разширяват комплекса "Пъстървата" с голям хотел и ресторант. Като ги завършат, можем да се преместим да живеем там !
                            Ендурото и сексът не са шега работа !
                            -------------
                            Животът се измерва с броят на издишванията !

                            http://sixdayscrazyjob.com
                            http://crazy-job.com

                            Коментар


                            • Re: Crazy job Обикновено Ендуро

                              браво страшни снимки много са хубави .
                              [IMG]http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO/Icon%202.jpg[/IMG]

                              Коментар


                              • Re: Crazy job Обикновено Ендуро

                                Днешната разходка из Стара планина и Средна гора беше много гот. Имаше доста прах и много паднали дървета и почти нямаше път. Добре си "изкарахме" особенно като трябваше да режем едно две паднали дървета и като прекарвахме моторите и атв-тата през паднали дънери. Но като цяло беше добре, покарахме около 170 км и доста добре си похапнахме. Ето и малко снимки.
                                Прикачени файлове
                                Последно редактирано от iva_kx; 22-04-07, 23:12.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X