Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

    Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
    Мога да ти кажа как да направиш да ти излизат и после да покараме някъде и да ме почерпиш после!
    А това място не съм го посещавал, а ми изглежда доста интересно!
    Нарича се "Камената порта" малко преди Беклемето по Римския път.
    За черпането няма проблем, а за карането още по-малко, омръзна ми да се шматкам сам по Балкана. Само кажи кога.
    Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
    0894328706

    Коментар


    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
      Бях пропуснал да ви кача и профила на тази пътека, като се има в предвид, че до нея е около 12-14км по асвалт и черен път.

      Незнзнам не греша ли нещо, но за 22км се качвате на 2133м. Това прави средно 10% наклон/естествено не е еднакво навсякъде/.
      В Сопот под лифта за х.Добрила, за около 3км се качва 800м денивелация- 37,5%, като и там не е равномерно. А камъни - дал Господ, минава се през "Посран камък/сещайте се що се казва така, Скалата - там наклона е над 40*, и Пресечен камък/ отам започва "равното" ако има такова в Балкана. Ако искате идвайте да го борите, ние си го катерим през ден. На Добрила /5 км. от Сопот по това трасе/ разликата в температурата е 10-15*. Спестяваме от към климатик
      Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
      0894328706

      Коментар


      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

        Пътя за Добрила не е нищо особено Аз със атв-то с изтъркани гуми го качвам....иначе сега се е измил от дъждовете и е само скала нагоре

        Коментар


        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

          Първоначално публикуван от gorosop Преглед на мнение
          Незнзнам не греша ли нещо, но за 22км се качвате на 2133м. Това прави средно 10% наклон/естествено не е еднакво навсякъде/.
          В Сопот под лифта за х.Добрила, за около 3км се качва 800м денивелация- 37,5%, като и там не е равномерно. А камъни - дал Господ, минава се през "Посран камък/сещайте се що се казва така, Скалата - там наклона е над 40*, и Пресечен камък/ отам започва "равното" ако има такова в Балкана. Ако искате идвайте да го борите, ние си го катерим през ден. На Добрила /5 км. от Сопот по това трасе/ разликата в температурата е 10-15*. Спестяваме от към климатик
          Това е точно женско трасе.Денка може да го потвърди.
          С един колега се подгонихме нагоре и да не кажа голяма дума ама за около 5 мин бяхме горе.До втора станция де!

          Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
          Пътя за Добрила не е нищо особено Аз със атв-то с изтъркани гуми го качвам....иначе сега се е измил от дъждовете и е само скала нагоре
          Найстина нищо сериозно.Ние идвахме на мотокроса в Сопот и бяхме само чували за този маршрут.На масата на кетъринга си говорихме че ще тръгваме нагоре и едни местни хора казаха че е много трудно и опасно.Аз лично не видях нищо трудно и опасно.Всички от групата го качиха без големи проблеми.Да отбележа че имаше едно дете и една жена.По трудно беше качването към връх Амбарица,за малко хора де.
          Много е красиво обаче това място.

          Коментар


          • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

            Ето малко материал за да не умре темата!



            (съжалявам за качеството, но не съм оператор)
            Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 17-08-09, 20:41. Причина: Неразбираеми видеоклипове.
            Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

            Коментар


            • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

              Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
              Ето малко материал за да не умре темата!

              (съжалявам за качеството, но не съм оператор)
              Уволнете оператора то направо срамота знам един дето ще снима по добре!Одеве ми се обади Шумански каза че стяга колелото

              Коментар


              • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                А сега де. Николай се появи. А някой каза, че се бил отрекъл от форума
                Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                0894328706

                Коментар


                • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                  Първоначално публикуван от Николай Преглед на мнение
                  Уволнете оператора то направо срамота знам един дето ще снима по добре!Одеве ми се обади Шумански каза че стяга колелото
                  Нека стяга! Догодина да има с кой да караме! Тая година много голяма излагация!
                  Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                  Коментар


                  • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                    Шумански му гледах клипчета из вбокс как се сили по завойте към Беклемето.Ние вчера ходихме до х.Добрила със един приятел.Давам няколко клипчета от камерата щото апарат рядко нося

                    http://extube.org/watch_video.php?v=c8b5598960f2395
                    http://extube.org/watch_video.php?v=ccc0d12df8fdf89
                    Последно редактирано от Емил Трайков; 20-08-09, 21:47.

                    Коментар


                    • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                      Няма и 20мин! Браво, добро време.
                      Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                      0894328706

                      Коментар


                      • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                        Не караме за време Просто си правим кефа ,но тръгнахме късно(в 5 часа) и нямаше къде другаде да отидем.

                        Коментар


                        • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                          ей го Батко бе,тука съм.
                          аз си карам доста сериозно, ма ми омръзна Беклемето . много хора бяха наказани вече .
                          ще бартиросвам матора, и ако не е супермото ще е ендуро.

                          поздрави
                          crf450 supermoto

                          Коментар


                          • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                            Колеги,в тази тема нека останат само репортажите и коментарите за тях...а в темата в раздел Общи приказки и простотии се уговаряйте и тн...
                            MG RACING

                            Коментар


                            • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                              Ето как се минава и как не се минава комина!
                              http://www.vbox7.com/play:4e06f323
                              Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                              Коментар


                              • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                                Тъй като мина давност мога да го пусна вече.
                                https://htftp.offroad-bulgaria.com/d...%2001%2008.3gp

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X