Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

    Наско, снимките са станали супер. Дано даде още времето,и да сме живи и здрави,и занапред все така да се събираме. Защото споменът от преживяването никога не угасва.
    Последно редактирано от viki terzieva; 20-12-09, 19:08.

    Коментар


    • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

      И така. Вчера един на работа, друг на погребение/свинско/ , и аз сам поех по пътищата на Средна гора. Как сам – глупости говоря. Ето го Него. Дядо Коледа ми го донесе/едрогабаритните подаръци идвали един ден по-рано





      По пътя елена Рудолф му отгризнал маската, но аз съм поръчал на Дядо Мраз да му донесе нова.



      Вече такива пътечки са ми играчка



      Поглед към следващата дистинация, само да се стопи снега




      А този познавате ли го. Това не е gorosop, а ЖороXR400





      Ей, съвсем се отнесох – ЧЕСТИТА КОЛЕДА на всички съфорумци
      Последно редактирано от Веско; 15-01-10, 12:00.
      Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
      0894328706

      Коментар


      • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

        Честито, познавам много добре предишните двама собственици на машината и мога да ти гарантирам, че е гледана много добре.
        Само хубави моменти да преживееш с него и безаварийни километри.

        Коментар


        • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

          Честито!Айде ако карате пишете този път ще дойда ,че 4 дена в нас ще издивея.

          Коментар


          • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

            За утре ако не вали може да се разберем, ама дай в другата тема, че ще ни хокат
            И Честита Коледа
            Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
            0894328706

            Коментар


            • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

              Първоначално публикуван от gorosop Преглед на мнение
              За утре ако не вали може да се разберем, ама дай в другата тема, че ще ни хокат
              И Честита Коледа
              Честита коледа и честит мотор !!!!

              Коментар


              • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                Честит мотор на gorosop с пожелание да се слушате и двамата,до колкото знам моторчето е в завидно състояние но все пак не излизай сам да караш
                [SIGPIC][/SIGPIC] Yamaha WR 426
                ВСЯКО ПАДАНЕ Е ПРЕДПОСЛЕДНО

                Коментар


                • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                  Здравейте, приятели! Днес си направихме една много хубава и ползотворна разходка с вчерашния именник –Христо. Понесъл се той с 2литра бира да изтрезнява след снощния запой на рядък въздух. Ето го



                  А ето ме и мен


                  А ето с какво съм



                  От тук поемаме право към проблемното място за старата ми Джилера



                  Въобще не усетих как прегазих „Скалата” и цъфнахме на междинна станция


                  Малко по-нагоре се откриха дивни красоти


                  Ето ме на Незабравка

                  И Христо


                  Един от комините на хижата пушеше, но така и никой не се показа дори от любопитство. Май в скоро време няма да има нито Незабравка, нито лифт.


                  След кратко катерене и малко по-продължително каране в коловозите от Джипа на Чавдар, достигнахме Добрила



                  Докато се почудих нещо такова не може ли да се монтира на мотора, хижаря изкара чаши и обърках изтрезняването на Ицо с бутилка Джим Бим, но точно за софрата ми свърши лентата


                  Между другото половината от уискито остана и ако има желаещи и утре е ден. Но само над 1500м н.в. Черпя за XR a.
                  За днес толкова . За утре вие имате думата……
                  Последно редактирано от Веско; 15-01-10, 10:34.
                  Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                  0894328706

                  Коментар


                  • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                    Брееее, че то по Балкана има по-малко сняг, отколкото при нас в Плевен . Ха да ти е честита новата придобивка и, както казва чичко Фър, да спираш само на бензиностанция.
                    Последно редактирано от viki terzieva; 27-12-09, 09:05.

                    Коментар


                    • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                      И днес, въпреки лошото време разходката не се размина .
                      След като по обяд дъжда поутихна се чухме с Наско Петков,
                      който беше изкарал тежка нощ след кончината на домашното
                      прасе. Заредихме с бира и след 30минутна гонка по преките пътеки
                      се озовахме на х.Фенера. Там заварихме следната картинка



                      За всеобщо учудване тук беше „слънчева коледна пролет”/както се изрази синоптика Емил Чолаков/
                      Но надолу обстановката не е толкова пролетна



                      Цялата Стрямска долина, тънеше зачулена в облаци и мъгли



                      По едно време облаците над Стара планина се вдигнаха и пред погледа ми се показаха Амбарица и Купена



                      Някъде под тях тънат в облаци и мъгли Сопот и Карлово, които в ясно време се виждат като на длан



                      От посока на Хисаря, обаче се задава нова мъгла, която скоро ще скрие тези гледки



                      А тук нещо става- ще гоним мъглата с пушек или просто се заформя барбекю?



                      Компанията вече е на сянка и се гласи да наобиколи печката на бай Георги, а ние с Наско палим моторите и отиваме да се гмурним в морето от бял памук



                      Това е. На който не му стига да беше дошъл да снима дрифтове и пируети по пряката пътека. Преди Нова година очаквайте включване от Чевира…….
                      Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                      0894328706

                      Коментар


                      • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                        Aбе ти сигурен ли си, че при вас не е лято. Зелени дървета и трева, хората пред хижата търсят сянката Някъкси не ми се връзва със студа и зимата която е при нас . И да използвам да поздравя Наско, че отдавна не сме се чували, но причините са разбираеми ( поне аз ги знам )

                        Коментар


                        • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                          Вярно е, че времето е небичайно благоприятно за каране макар, че зелени само боровете останаха от дърветата. С Наско се виждаме редовно доколкото времето и житейското битие позволява. А за теб чух, че си закъсал за фотографски ленти Ако си със "СМЯНА 8"
                          имам останали от едно време. и по DIN и по ГОСТ. Само кажи!
                          От руската пльонка, по-качествено няма
                          Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                          0894328706

                          Коментар


                          • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                            30. 12 2009. Предпоследен ден от година и може би последен за каране.
                            Христо ме забра от нас и се юрнахме към Богданската пътека. Първа спирка- Христин чучур




                            Моторите си знаят маршрута и гледат нетърпеливо към пряката пътека



                            Тук баровците идват да стрелят сърни




                            Христо се радва на снега- тази година е кът



                            Малък Богдан



                            Стария Балкан


                            Алексица. Там някъде е Долината на смърта



                            Не подминахме и местността Чаира





                            Бай Георги – хижаря на Средногорец . Рядко свестен и сладкодумен човек



                            Но въпреки всичко чая трябва да се заработи




                            На Чевира групата се увеличи




                            Веднага отидохме да проверим какво е положението в Долината


                            След малко може вече и да не ние до снимки калта надолу е до коляно


                            Но Хондата си е Хонда и Савата показа как се кара на 3та



                            Заслужена почивка


                            Едно доказателство за еманципацията на българските жени още по времето на „турското присъствие”



                            Алексица от страната на Чевира



                            И хижа Чевира


                            Емблематичния самолет


                            Не- не са три.
                            Говоря за това по средата – другите от страни са Хонди

                            Това чудо сигурно се е движело по- бързо от матор



                            Ей така се е провикал и Боримечката , но по Клисурско ще ходим догодина



                            Сега отиваме да се постоплим външно и вътрешно и да поемаме докато е светло.
                            Май това ще е последното каране тази година. Следващото чааааак на 2ри януари 2010г. Как ще се изтрае до тогава незнам.

                            Пожелавам на всички приятели и колеги весело посрещане на НОВАТА ГОДИНА!!!
                            Последно редактирано от Веско; 15-01-10, 12:04.
                            Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                            0894328706

                            Коментар


                            • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                              Жоро,голям репортаж си направил.От Холивуд ще ти завидят.А относно откриването на годината,някак ще трябва да изтраем до 2ри януари.Весело посрещане и от мен,на новата година,поздравявам всички мотористи.

                              Коментар


                              • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                                Аз Ви казах,че така ще стане. Вчера забравих да откъсна дрян за баницата и по-сериозен повод от това - здраве му кажи. След малко снимки
                                Аневското кале. Не знам има ли начин да се качи мотор до горе. Трябва да се пробва.



                                До калето незнам но до Бойкова нива се стига бързо. Тук по време на Освобождението турците са настигнали бягащите сопотненци и са ги изклали



                                През поляната преминава основното количество вода, което захранва сопотските свободнотечащи чешми/ аз пия от Хаджи Манчовата, но я разреждам/
                                Това не пречи на на някой да си пусне кравите на паша но те са възпитани и не отделят на непозволени места





                                Красоти/предимно каменливи и непроходими/



                                Единствения изглед към цивилизацията е към западните покрайнини на Карлово



                                И накрая / този път наистина край за тази година/ полагащата се новогодишна баня .




                                Още един път – ВЕСЕЛА И ПОЛЗОТВОРНА НОВА ГОДИНА!!!
                                Последно редактирано от Жоро Йорданов; 31-12-09, 15:56.
                                Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                                0894328706

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X