Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

    Да бе там бяха скрили мотора това лесно ама другата местност?

    Коментар


    • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

      скалите горе в ляво ми преличат на самара в дясно е реката която извира от калайлъта а там кадето си се снимал има пътека през реката и има малко пръскало

      Коментар


      • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

        Самара кой?Кажи дерето де, реката

        Коментар


        • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

          реката е навалийската дерето мисля че е чаловското а самара го знам само така

          Коментар


          • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

            аз що си мисля че сме минавали с тебе от там, даже спира за водица с КМХ-са
            Прикачени файлове
            Последно редактирано от shumanski; 10-11-09, 21:18.
            crf450 supermoto

            Коментар


            • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

              Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
              реката е навалийската дерето мисля че е чаловското а самара го знам само така
              Ще черпя май явно че си ходил там пеш страхотна местност невероятно красива река за съжаление с мотор може само до там но и това не е малко за 15-тина минути пеш особено ако е лятото може да се изкъпе човек.




              Коментар


              • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                ники пътеката самара китката чучура която слиза в сушица знам че са слезнали само двама човека единият е от левски христо попито кадето прави хляб другият е от сушица а до горе никой нея е качвал
                Не е съвсем така!Това беше най старата ми мечта,района го познавам отлично.






                Коментар


                • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                  Днес имах малко свободно време да си припомня как се кара мотор
                  В началото отидох на трасето над село за да потренирам крос елементи...

                  След няколко обиколки се появиха и моите 2-ма луди братовчеда и заедно отидохме на едно познато ни място което все още не бях покорил...
                  Това е едно качване, което тръгва в началото с лек наклон после се влиза в завой в улей и лек обратен наклон в началото . В горната си част е много стръмно и комбинирано с листа и рохкава земя е много интересно!
                  Ето това са героите в следващите кадри...
                  Естественно Аз

                  Единия ми братовчет...

                  Ето и първия ми опит, естественно неуспешен





                  Ето го и братовчет ми с Хонда - Иж . И неговия опит бе неуспешен както се досещате...





                  В околностите има и скалички за ентусиясти на траял течението

                  Ето го и заветния успешен опит! Той дойде след 2 не успеха и едно полукачване..
                  Забележете колко сили влагам в това 5-6 метрово качване ...

                  Фотографа е много застрелян и почти нищо не е хванал!

                  А публиката гледа и не вярва на ушите си!!!

                  А то това качване си има и продължение или поне може да се измисли също много интересно... жалко, че и от него много не се вижда..

                  Ето поглед малко без зум дано да осетите поне малко за какво говоря...

                  След този грандиозен прогрес на тръгване почнахме да си правим кефа...







                  Някакви опити за задна.







                  Тука парадна снимка...

                  Ооо тука е и фотографа! Той не може да кара и затуй сега се учи да снима.

                  Или май съм се объркал ...

                  Тук нещо също много интересно намерих... В началото е почти отвесно, а после е стръмно и много рохкаво. Не е било пътека! А някаква пролука между храстите.

                  Ето от тук се вижда началото

                  Следващата занимавка . Дали ще мине номера?









                  Браво!!! Първи успешен опит!







                  И втори.. и още няколко, но...



                  След като смених страната от която се качвах и като подцених нещата се получи фал









                  Ама мотора е горе което все пак е нещо... но как да си го взема беше въпроса?



                  Горе долу да добиете представа!


                  И така измина днешния следобед в търсене на миаля !
                  Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                  Коментар


                  • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                    браво
                    изкефи ме максимално този репортаж.а качеството на снимките е перфектно.жалко че сте на далеко.иначе веднага престигах да ме поразведете из вашите околия
                    и пак БРАВО ЗА КАРАНЕТО.и кажи на лудите ти братовчеди да слагат каските
                    Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

                    Коментар


                    • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                      Карането мина много добре надявам се скоро да повторим

                      Коментар


                      • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                        Така да ми липсват тея разходки с кушиите, че не е си истина...
                        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                        [/FONT]________________________________________
                        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                        [/CENTER]
                        [/CENTER]

                        Коментар


                        • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                          днес направихме хубава разходка по обичайния маршрут през долината и завършихме на чеира с хубав огън защото времето бе хладно на мен ли ми се струва или е така но май започнахме да се виждаме все едни и същи които сме независими от времето. имаше и други групи с намален състав явно вече доста хора се покриха и чакат пролет но зимата идва и моторите трябва да се карат и така всяка седмица до като снега не стане невъзможен за преодоляване

                          Коментар


                          • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                            Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                            днес направихме хубава разходка по обичайния маршрут през долината и завършихме на чеира с хубав огън защото времето бе хладно на мен ли ми се струва или е така но май започнахме да се виждаме все едни и същи които сме независими от времето. имаше и други групи с намален състав явно вече доста хора се покриха и чакат пролет но зимата идва и моторите трябва да се карат и така всяка седмица до като снега не стане невъзможен за преодоляване
                            Браво! Хубав маршрут! А снимките къде са?
                            Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                            Коментар


                            • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                              ванка нямам фотоапарат а другите не ги интересува форума ти каза че не искаш да идваш за гъби иначе щеше да направиш снимки калта в долината не се е променила от закриването

                              Коментар


                              • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?



                                Преди два месеца решихме да идем до Котел да преспим някъде и на другия ден ...каквото дойде .Да ама не ,каръка беше голям и то още с тръгването!Първата спукана гума беше моята добре че Радо е на ти с лепенето.Втората на Венци в Енина един зъл пирон ни забави час.





                                Гумата криво ляво залепихме ноо!



                                леле пак е спукана


                                Тук пак гума и жило за съединител моето, добре че имам резервно


                                Спирка за по цигара времето напредна а още сме далече










                                тука някъде един мотор абортира друг си удари крака започна едно дърпане влачене и по тъмно опряхме на Игликина поляна на 20-тина километра от Котел ,хотелче ресторантче най после.




                                гледам ги и се чудя кое ли по ще ми приляга,рогата нещо.... ама карай


                                на сутринта групата намаля с двама и пак гума за физзарядка




                                Радо-Да я припомпя малко да мога по добре да ви прескачам -еййй


                                Цурето -дайте да се поразкършим малко че бая път ни чака!




                                на Хаимбоаз



                                най после на познат терен, до Калофер на Радо каплата се доразплете
                                та се прибрахме на ход четирима.Следващия репортаж ще е от Чаира
                                където бях с чирпанската група два дена лятото Рила Пирин Родопите
                                два дена прах много километри една пътека където май щяхме да спим
                                .....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X