Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

    Първоначално публикуван от Даниел Туйков Преглед на мнение
    Включване и от мен, после към 13:00 мисля да направим едно леко маршрутче тук от лифта нагоре и после към Дерменка да пийнем по един чай или да хапнем и след това да видим какво и е толкова страшното на тази кърнарска пътека на слизане
    Това бяха плановете на караула с Наско ама да видим...
    Тая пътека е мед! Много ми хареса! Предполагам на изкачване ще е незабравимо! Лошото е, че няма други мазохисти като мен.

    Коментар


    • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

      Първоначално публикуван от Stalin45 Преглед на мнение
      Тая пътека е мед! Много ми хареса! Предполагам на изкачване ще е незабравимо! Лошото е, че няма други мазохисти като мен.
      Ванка то тва верно е мазохизъм
      0888 074 049

      Коментар


      • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

        Първоначално публикуван от Stalin45 Преглед на мнение
        Тая пътека е мед! Много ми хареса! Предполагам на изкачване ще е незабравимо! Лошото е, че няма други мазохисти като мен.
        мислиш ли
        аз май съм готов
        crf450 supermoto

        Коментар


        • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

          Първоначално публикуван от shumanski Преглед на мнение
          мислиш ли
          аз май съм готов
          Ще те видим гугутко,ще ми паднеш.

          Коментар


          • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

            Първоначално публикуван от Nasko_Petkov Преглед на мнение
            Ванка то тва верно е мазохизъм
            Не е изобщо мазохизъм просто мотора трябва да е за балкан ... кросовите мотори се чупят доста по такива места и точно там си проличава колко неподходящи са за истински ендуро екстрийм тест ...
            Аз мразя камънаците, ама и на тях взех да им хващам челъма та смятам тази седмица да я пробвам
            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
            [/FONT]________________________________________
            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
            [/CENTER]
            [/CENTER]

            Коментар


            • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

              Днес покарах като минах през прословутата кърнарска пътека нагоре, направих снимки на маршрута както и на хижите Орлово гнездо, Дерменка и Незабравка като естествено минах по този маршрут и се спуснах надолу по лифта през Сопот и завърших със карловския "Бежбунар".
              По-голям кеф не съм си правил до сега само това мога да кажа, а и по-хубав маршрут не съм правил до сега !!!
              Повече инфо като сваля и оправя снимките, че ас по 5 МБ едната и немогат да се качват тука толкова големи!
              ----
              ПП. Иване, това не е никакъв мазохизъм щом никъдене съм бутал мотора !!! Има верно зор места, но с повечко газ се минават + това на мен проблема ми беше че незнаех от къде се минава и за 1-ви път минах по този път и за капак мотора ми гаснеше и трябваше да го чакам, че на места като бе по-стръмно и незнам май карбуратора трябва да се отвори че не пуска бензин...
              [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
              [/FONT]________________________________________
              [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
              [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
              [/CENTER]
              [/CENTER]

              Коментар


              • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                преди малко с Николай направихме бърза разузнавателна разходка.колега говореше за тази пътека но го изпреварихме от нея самата нямам снимки тъй като се стъмваше но към билото съм снимал. извинявам се предварително за качеството на снимките но се стъмваше,дори Ники ме прибра, карахме от с.Васил Левски до Карлово по асвалт тъй като вече беше тъмно.
                който познае къде е печели бира
                Прикачени файлове
                crf450 supermoto

                Коментар


                • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                  на никой ли нему се порка биричка
                  crf450 supermoto

                  Коментар


                  • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                    Първоначално публикуван от shumanski Преглед на мнение
                    на никой ли нему се порка биричка
                    Аз ти казах с точност така, че си чакам биричката! Или за мен е служебна???

                    Коментар


                    • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                      Първоначално публикуван от Stalin45 Преглед на мнение
                      Аз ти казах с точност така, че си чакам биричката! Или за мен е служебна???
                      ти си я имаш щото те изпреварихме.
                      нека другите да се помъчат,все пак е цяла бира да го еба
                      crf450 supermoto

                      Коментар


                      • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                        Първоначално публикуван от shumanski Преглед на мнение
                        ти си я имаш щото те изпреварихме.
                        нека другите да се помъчат,все пак е цяла бира да го еба
                        След една година къндърми редно беше и мен да почерпиш!Има още две-три дето не ги знаете обаче първо софра и тогава.

                        Коментар


                        • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                          Първоначално публикуван от Николай Преглед на мнение
                          След една година къндърми редно беше и мен да почерпиш!Има още две-три дето не ги знаете обаче първо софра и тогава.
                          когато кажеш, нали знаеш за софра винаги готов

                          ама така или иначе пак ще ги покажеш нали трябва да имаш компания.

                          но Ники май няма още познали, много си мълчат тези хора ей
                          crf450 supermoto

                          Коментар


                          • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                            Първоначално публикуван от shumanski Преглед на мнение
                            когато кажеш, нали знаеш за софра винаги готов

                            ама така или иначе пак ще ги покажеш нали трябва да имаш компания.

                            но Ники май няма още познали, много си мълчат тези хора ей
                            Не сме карачи като теб и не сме ходили на толкова трудни места за излизане и не ги знаем тия работи, затуй !
                            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                            [/FONT]________________________________________
                            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                            [/CENTER]
                            [/CENTER]

                            Коментар


                            • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                              абе Шумански така на снимка без отличителни белези как да се познае балкан голям пък и билата си приличат а и непознавам хора от форума да са участвали в предаването /ясновидци/ ще се нащракам и аз на някое било и а познайте каде е
                              Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                              Коментар


                              • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                                билото си е било бре,има и отличителни знаци. иначе почнахте с оправданията

                                Сталин как позна а
                                crf450 supermoto

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X