Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

    Решил съм този месец да се качвам по пътеката от с.Васил Левски за билото на балкана а евентуално ако имам и компания да се прехвърлим в Троянско та ако има други луди като мене пишете и да се разберем за датата.

  • #2
    жалко,че нямам с какво
    иначе веднага бих дофтасал и тръгнал с теб
    Даниеле хаиде ти поне имаш с какво иди виж тез пътеки
    и после ще ме заведеш и мене
    "Опознай Родината за да я обикнеш"

    Коментар


    • #3
      Тази пътека не е за тежки и бързи мотори,моторчето трябва да е леко и бавно защото в началото има малко камъни и сипеи но мине ли се комина после е лесно право нагоре по билото

      Коментар


      • #4
        вариянта с ДАНИЕЛ отпада...
        търси друг мераклия
        "Опознай Родината за да я обикнеш"

        Коментар


        • #5
          ок аз мога да дойда ...ама датата да е след 15ти май
          че до тогава всички финанси са ми ангажирани в друга цел

          Коментар


          • #6
            Hajde da se ugovorim za 12, 13 ili 14
            To ako gleda6 Mitkov, do 15 nqma da moje, sled tova idva Haskovo, a koga 6te karame?
            ... to lqtoto dojde
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • #7
              И аз ще дойда, мойто моторче е като танк, само иска да му се сипе А95 и откача !
              само, че незнам от каде ще си намеря държач за лостчето на предната спирачка, но ще видим какво ще се измисли, тъкмо ще се пробвате на трасето, което правя в момента тук в гората..... 2-3 км трасе само затънтени пътечки на които повече от 2-ра неможаш да цъкнеш
              Жоро, идвай и даже може да ми погостуваш
              [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
              [/FONT]________________________________________
              [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
              [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
              [/CENTER]
              [/CENTER]

              Коментар


              • #8
                то направо съборче взе да се заформя
                освен да го комбинираме и с идеята на даниел да се съберем хората от форума
                и ще стане форум офф роуд преходче не е лошо

                за кога да го решим
                аиде може да се понапъна и преди 15ти да е

                Коментар


                • #9
                  Аз съм свободен за 12-13-14..
                  А, какво ще кажете да извикаме и някоя друга самоделка да ни придружи ? (имам едно приятелче, което може доста да удобри идеята и до тогава тъкмо ще си е направил разработката на мотора и има вероятност и той да дойде..)
                  [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                  [/FONT]________________________________________
                  [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                  [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                  [/CENTER]
                  [/CENTER]

                  Коментар


                  • #10
                    Az sym vytre, vie re6avajte koj ot dnite, za men nqma zna4enie!
                    Ajde, 4ao!
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
                      Az sym vytre, vie re6avajte koj ot dnite, za men nqma zna4enie!
                      Ajde, 4ao!
                      Друго си е да нямаш шефове
                      2010 CRF 250 R

                      Коментар


                      • #12
                        Браво бе ,не съм очаквал толкова хора да се навият дано от инициатар да не стана спирачка защото двигателя ми е на ремонт.Надявам се другата седмица да е готов но знам ли.

                        Коментар


                        • #13
                          то маи на 14-ти този месец е и МОТО КРОСА в с.Васил Левски
                          аиде ако идвате да се обадите да се видиме(да се запознаем)
                          да де той Даниел ще ми каже къде ще джиткате ако идвате
                          "Опознай Родината за да я обикнеш"

                          Коментар


                          • #14
                            Днес събрах още информация за маршрута и се оказа че не е толкова страшна пътечката, комина се минавал по лесно отдясно през скалите а не отляво по сипея така че може и самоделки да я минат а като се прехвърли билото има пътечки за хижа Плевен а оттам и до Априлци така че очертава се интересен маршрут лошото е че е възможно да има сняг по билото предполагам че към края на май ще се стопи но за по сигурно като ми е готов мотора ще отида да проверя.Ми за сега толкова.

                            Коментар


                            • #15
                              е та...то ако няма сняг и сипеи...то ние за какво да ходим там

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X