Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

    Еххх че примамлива пътечка, и на мен ми се поиска да я пробвам особено сега като стоя на климатик в офиса
    Ама наесен като завали някой дъжд и намокри камъните ще е още по интересно, тогава ще дойдем с траялките
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

      Нe нестава кроса за ендуро поне с тоя съединител става само за фитнес мазохизъм дори и за Диан Но терена беше много труден не само за кросовите Но от такива приживявания остават хубави спомени.....Аааа да не забравя KX 450 е страхотен мотор

      Коментар


      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

        Наистина беше много трудно, но в близко бадеще ще го атакуваме пак. Нали Чинел? Този пьт и с Гаргата.

        Коментар


        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

          Браво групаЩеше и аз да дойда ама Чинела знае защо не доидох

          Коментар


          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

            Добре де! Едно не мога да разбера-какъв кеф ви прави да си носите цял ден моторите на гръб!?! То бива екстреми,бива баири ама това ваш'то за мене си е жив мазохизъм!
            Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


            "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
            Джон Кенеди

            Коментар


            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

              Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
              Добре де! Едно не мога да разбера-какъв кеф ви прави да си носите цял ден моторите на гръб!?! То бива екстреми,бива баири ама това ваш'то за мене си е жив мазохизъм!
              Емо имаше и такива които караха а не носеха моторите. Даже колкото и нескромно да звучи аз я качих цялата само с една помощ от Асен за около 10 метра.
              Никъде не съм се затруднил дотолкова, че да ме откаже, просто при мен фактора физическа подготовка е равен на нула.
              Но в тая прах и жега къде да ходим, а и имахме желание да стигнем до хижата а това е единственият по лесен път.

              Коментар


              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение

                Имах си и китка за спомен...


                .
                Тази китка е "Дребноцветна върбовка" и се пие когато простата алармира .Запомни я,и дано да не ти се налага да я пиеш
                Стефан Дянков

                Коментар


                • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                  Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                  Емо имаше и такива които караха а не носеха моторите.
                  Ха ха интересно.Има хора които и с кросови мотори минават!

                  Коментар


                  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                    Бях пропуснал да ви кача и профила на тази пътека, като се има в предвид, че до нея е около 12-14км по асвалт и черен път.

                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                      Чинел, не се оплаквай. Не е толкова лоша пътеката, като ми остане малко свободно време, почвам да я качвам по 2/3 пъти на ден. Има и мн. по-трудни пътеки, ще те водя, нали обичаш да си по пътеките от 8 сутринта до 18 вечерта. Снимки от МОБИФОН ще кача довечера, за да я видиш поне на снимка хижа Иван Вазов.

                      П.П. А, Ванка, мойта Ямаха, може и да си почива в халето, без да ходи всеки път в гората, и да излиза навсякаде, където е излизано. И то с години да си почива, защото е стара и възрастна и се е поуморила да ходи в гората, но не е проблем за нея да излезе когато кажеш.
                      Последно редактирано от Chinela; 04-08-09, 08:07.

                      Коментар


                      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                        Първоначално публикуван от asen_dp Преглед на мнение
                        Чинел, не се оплаквай. Не е толкова лоша пътеката, като ми остане малко свободно време, почвам да я качвам по 2/3 пъти на ден. Има и мн. по-трудни пътеки, ще те водя, нали обичаш да си по пътеките от 8 сутринта до 18 вечерта. Снимки от МОБИФОН ще кача довечера, за да я видиш поне на снимка хижа Иван Вазов.

                        П.П. А, Ванка, мойта Ямаха, може и да си почива в халето, без да ходи всеки път в гората, и да излиза навсякаде, където е излизано. И то с години да си почива, защото е стара и възрастна и се е поуморила да ходи в гората, но не е проблем за нея да излезе когато кажеш.
                        Ейййй добър е тоя Асен бе

                        Коментар


                        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                          Чак сега си рамърдах пръстите и при това само средните след вчерашният пореден неуспешен опит да покоря хижа Иван Вазов..
                          Но това, че ще пиша само със средните пръсти искам да не го приемата като неуважение към вас... просто другите още не мога да ги раздвижа.
                          Та най-после си дойде най-колоритната личност Гаргата и рече, тръгваме за Вазов още петък след обяд, но поради заетостта му да свири на 100гайди се наложи да тръгнем събота по обяд.
                          Време Хабсолютно недостатъчно за такъв преход в двете посоки. Ето ни ....


                          Краси тъкмо се беше върнал от нощна смяна и караше и спеше едновременно, което доведе до скъсване на веригата му която беше така любезен да хвърли по мен...




                          Обадихме се на д-р Будин и той запретна ръкави като млада мома на реката..


                          Гаргата през това време се върна за да ползва моя телефон и да продаде един два мотора в движение....


                          Веригата се наложи да скъсим и естествено не беше възможно Краси да продължи, та затова Будин го изпрати да си легне...с когото намери..
                          А ние точно в едно от най-тегавите места се наложи да разминаваме около 150 коня тръгнали на горе и 20-30 коня тръгнали надолу...
                          Имаше и 4 магарета....
                          Марио с траялаката...за него беше шега...




                          Тексас...


                          Имаше и скиори които май не забелязваха, че сняг няма..


                          Гаргамел....


                          Винаги спираме на пешеходна пътека тип зебра/кон/..... все пак повечето от тях зимата ще си ги купуваме под формата на телешки салам и луканка..




                          Втора почивка на едно от най-трудните места....Гаргата се съблече...беше хвърлил водата...тоест уискито..


                          Марио ни обяснява колко е лесно...да ама с тараялка...


                          Така на снимката камъните ми се виждата доста рехави пък там път не намираме вече за кой ли път


                          Будин се опита да ги заобиколи...но ТЦ, много са и големи.




                          Тук така се изстреля, че камерата не го хвана добре..




                          И резултата е 1:0 за клека...добре, че е Мики64,той си знае да е жив и здрав.


                          Гаргата....!!!

                          От тук нагоре покарахем докато Марио не ни заведе до едно място в което ни свършиха и силите и времето за деня...няма снимки защото и сила нямаше..

                          Решихме да се връщаме докато все още можехме, е някой не можехме... Паднах лошо и сега съм с подута лява ръка, но пък ми е КЕФ.




                          Добре, но бяхме толкова гладни, че Дупница ни се виждаше на хиляди километри.
                          Наложи се да отидем на хижа Отовица за да презаредим стомасите.




                          Ето и GPS кординатите...


                          Река Отовица..показвал съм ви откъде извира в темата "На гости на Чинела"..




                          Фризера на хижата...


                          Още от реката


                          Будин си хапваше къпини, бяха суперрр..




                          Бях обещал да не се връщам там, ама аз съм като тоя във вица за ловеца и мечката.. Ето го за тези които не го знаят.

                          Коментар


                          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                            Много трудна пътека.Браво че сте се решили да я качвате.На мене ми се струва почти невъзможна.Но се ми се върти в главата,че сте се качвали
                            през Самоковището.Това е прекият път за х. Иван Вазов. През Самокови-
                            щето ли минахте.

                            Коментар


                            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                              Чингел,ПАК МЕ ИЗЛЪГА.Нали днес щяхме да караме,цяла сутрин монтирам на ВР-а задни степенки,за да те кача да те откарам да видиш тази хижа Иван Вазов.Можеш да я видиш само с мен.Обещавам да ти изкарам мотора до черни връх и ти да продължиш със свежи сили нататък.

                              Коментар


                              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                                Първоначално публикуван от black hole Преглед на мнение
                                Много трудна пътека.Браво че сте се решили да я качвате.На мене ми се струва почти невъзможна.Но се ми се върти в главата,че сте се качвали
                                през Самоковището.Това е прекият път за х. Иван Вазов. През Самокови-
                                щето ли минахте.
                                Колега,оттам не може да се мине с мотор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X