Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Харманли Екстрийм Ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Венци, то е изтезано от падане, не от каране Айде слагай ти съединителя, за да изтезаваме и твоя мотор. Оказа се, че е доста по-лесно да се кара 125 отколкото 80... тъй че малко съм му набрала на твоя КТМ Само малко трябва да се свали, че бая зор брах със спирнето и тръгването, при все че мотора беше свален максимално
    Митков, недей така да лъжеш хората че мога да карам, че ще вземат да ти повярват
    Иначе Харманли екстрийма много ми допадна, имаше много технични участъци, доста добре подбрани. Някой ден и аз ще ги миня тез екстрийми Тези калните насипи много ми харесаха, ще ми се там да покарам малко повече следващия път
    Общо взето беше страхотно прекарване за мен. Много ви благодаря на двамата с Димитър за което, също така и за безценните съвети
    DCRT®

    Коментар


    • малко снимки от събота









      2010 CRF 250 R

      Коментар



      • макар и за малко ..но покарахме
        тука сме малко след като тръгнахме..снимката пак е от на димитър но ..леко така по засмени



        намерихме едно баирче ..което може би ви изглежда не чак толкова трудно но всъщтност няма НИКАКВОмясто за засилване тръгваш от място и веднага си по него, освен това има и страничен наклон а почвата е мека и ронлива
        пробвах го първо с црф а после с кдх са и накрая с рм а ..с рма го качих няколко пъти като почти нямаше неуспешни опити докато с кдх са и срф а бе много по голям зор
        явно на тоя баир и с тия изтрити гуми ..всяко килце е от значение





        след това повъртяхме из гората

        като и там имаше весели моменти..ама димитър още не му е оправил настройките на новия си супермодерен фотоапарат и е тия снимки само успях да поотделя
        айде от другата седмица повече
        очакваме пак добри гости да ни дойдат

        Коментар


        • Митков, с такива погледи към чуждите пици килца не се свалят...Май във вашия Харманли има какво да се види...А защо Братчеда ММ не го виждам?
          Никому угода, на никого напук.

          Коментар


          • трябва и аз да доида да ме научите да карам но моя мотор не е за тези условия сигурно няма да издаржи
            KTM EXC 250 2т.1999г/BETA Tehno 250 Trial/KTM EXC 300 2006.

            Коментар




            • а тука сме у бай димитър на РОЖДЕН ДЕН !!!!!

              ЧЕСТИТ ДА МУ Е
              -ПОЖЕЛАВАМЕ МУ
              УВЕЛИЧЕНИЕ НА ЗАПЛАТАТА
              РАЗХУБАВЯВАНЕ НА ЖЕНАТА
              И КЪСМЕТ ПО СЪСТЕЗАНИЯТА

              Коментар


              • Честито и от мене,адаш !
                Пожелавам ти.......... да не опираш скоро до услугите на Баджо спорт а да си караш дълго и безаварийно

                Диме,братчеда ММ го няма защото не са го поканили

                Шегувам се.....
                "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
                MG Racing Team

                Коментар


                • на мен ми остават 128 дни до книжка и паля бесния ГолФ с ремаркенцето и идвам да покараме заедно ... Рамбо не излагаи толкоз КМХ-те че ще вземат да ти се разсърдят . И не се тревожи че твоите приятели карат само пистови и моите са така , но сега един по един започнаха да ги сменят и ще направим добър ендуро клуб живот и здраве , а когато някои с пистов мотор ти каже аее да се дърпаме ти ми го прати на мен да го дръпна просто им казваш добре аее , но в гората и те ще млъкнат
                  http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                  Коментар


                  • Харманли

                    Точно се прибирам от Харманли. Днес си направихме доста добро каране, макар че по едно време групата нещо се разцепи. Снимки не знам да ли имаме, но ако има, Миткова като домакин да качва
                    Иво Георгиев
                    Gworkshop

                    Коментар


                    • Малко снимки от двата почивни дни

                      Здравейте момчета. Ще караме ли?


                      Яко газ в гората


                      Едно клипче https://htftp.offroad-bulgaria.com/D...ture%20119.mov

                      Я!!! Ама това с жълтия мотор е жена



                      Малко екстрем https://htftp.offroad-bulgaria.com/D...ture%20123.mov

                      КДХ - Йеееее




                      Още малко екстрем. Я! Това май е Ивчето https://htftp.offroad-bulgaria.com/D...ture%20128.mov
                      https://htftp.offroad-bulgaria.com/D...ture%20129.mov

                      И накрая малко пясък

                      2010 CRF 250 R

                      Коментар


                      • А така, тренирайте Ивка, че скоро ще я изпитаме!
                        Нали от този сезон ще се състезава за Crazy job ?!
                        Ендурото и сексът не са шега работа !
                        -------------
                        Животът се измерва с броят на издишванията !

                        http://sixdayscrazyjob.com
                        http://crazy-job.com

                        Коментар


                        • Жоре, иска ли питане Само че малко се притеснявам, че мотора ми като че ли не е сред най подходящите за целта, обмислям някои варианти за 100-110 кубика 2Т, ако някой предлага или срещне такъв мотор да се обажда веднага
                          А за тренировки - има още мноого какво да се желае от мен. Е сега разбрах, че тая работа не е баш като оная работа , въпреки че и двете не са шега работа

                          Искам отново да благодаря сърдечно на Митков и Димитър за търпението, помощта, безценните съвети и страхотното им гостоприемство!!! Страхотно си изкарах там, хич не ми се и тръгваше. А на Митака, дето му карах 2 седмици подред мотора, обещавам да му върна жеста подобаващо
                          DCRT®

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
                            А така, тренирайте Ивка, че скоро ще я изпитаме!
                            Нали от този сезон ще се състезава за Crazy job ?!
                            Ахаааа Крейзи джоб ще имат да ме черпят значи
                            2010 CRF 250 R

                            Коментар


                            • браво бе жоре
                              ние да ви я обучим и после ..за крейзи джоб
                              ше видиме тая работа
                              все още няма договор ивка с вас
                              а ние влагаме много в подготовката и ..за 2 седмици сме и вдигнали нивото с 50 % нагоре
                              така че..може и да няма "сделка"

                              Коментар


                              • сигурно много хубаво сте си искарали като гледам снимките като взема книжката идвам да ме научите
                                KTM EXC 250 2т.1999г/BETA Tehno 250 Trial/KTM EXC 300 2006.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X