Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Харманли Екстрийм Ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Румене, къде се изгуби след ясеновската пътека бе, човек ?
    Затъжихме се за тебе !
    -------------
    Митков, тренирай по насипите, че няма да ни излагаш догодина на Ерзберг
    Кофти, че отменихме състезанието на рудниците, щяхме да те препитаме какво си научил.
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • кви рудници бря
      тва са тука некви насипчета край новостроящата се магистралка
      вчера се качихме на едно друго интересно място с байо димитре
      близо е а е готино и от там се вижда чак до стара загора
      другият път ще ида с бинокъл и фотоапарат
      бинокъл- за да наблюдавам жоро като тренира ..с девойките от женския представителен заралийски ендуро тим

      и с фотоапарат да снимаме пейзажа

      шегата на страна има тук едно възвишение откроява се от околния пейзаж качва се много лесно ..а не бяхме ходили там от над 10 години
      300м надморска височина е а наоколо всичко друго е от 70-80 до 150м максимум така че се вижда наистина че чак до стара загора ..между другото точно там е най големия змиярник на България ..та за тва лятоска не е много много за ходене -сега обаче бива

      Коментар


      • хахах, жив съм, здрав съм, благодаря!
        Ясеновска пътека ли се казва онова ... да си знам как ми се казват кошмарите . Пламен (chaser) имаше една идея - дето на инат като мене няма начин да не му хареса - да идем и да й отмъсти на тая пътека. Вдигам се някой ден и ако трябва на ремък ще го влача. Дее..... и мотора... !
        ...нали е колкото мене на килограми

        Митков, рудника е тука, не при вас И е невероятен кеф! Тази събота понаснимахме малко, обаче не беше много слънчево и... с мобилен телефон... На всичкото отгоре видеото е в странен mp4 формат който ме затруднява. Но рано или късно пускаме кадри и после заставам на входа на рудника да късам билетчета.

        Коментар


        • след като стана ясно още от петък че няма да можем да идем на закриването в сопот
          то все пак решихме да покараме в събота
          още повече че тима се обогати с още един "митак"
          -до сега бяхме дуо митаковци сега станахме -трио

          митака от свиленград вече и той участва с нас по разходките оборудва се с един RM и няма търпение да го покара
          митака за пръв път се качва на такъв мотор но преди това е карал маунтин байк из планините и може би за това а може би и поради факта че има добри учители много бързо започва да напредва все пак решаваме да го разходим из места с постепенно повишаване на трудността за да може да свикне
          . но пък нямаме много време за губене а и той иска бързо да напредне за това след много кратка разходка го завеждаме направо на насипите ..


          тук реших да докажа че кдх са може да се качи от тук и то с лекота..
          дори го качва на 2 ра и то без почти засилка докато срф а тука точно от където минавам си иска да е на 1 ва


          митака въпреки че това му е първо излизане с мотор бързо добива увереност и започва и той да се пробва под зоркото наблюдение на бай димитър


          след малко го завеждаме и на едно от по леките трасенца където може да пробва скокчета и да се запознае по добре с възможностите на новата си придобивка


          много бързо свиква и започва да се отпуска да дивее разбира се и мотоциклета му е много подходящт за целта
          ..не забравяйте -това му е първото излизане с мотор преди това е карал съвсем за кратко и то не с кросов мотор


          бай димитър пробва срф а


          постепенно започвнаме да го прекарваме прес все по сложни места


          и установяваме че се
          спрявя чудесно


          "тормозим" го из все по големи дерета




          митака се кефи на новата придобивка


          по едно време намираме една дига до коларски път и решаваме че учебните занятия за деня са приключили и е време за свободно избираеми предмети и забавления -
          -а от тук е място то за засилване


          ..излитанеее


          и скоок







          и още и още ййихааа срф а мноо ме кефи


          димитър се въодушеви и реши да пробва как ще е ..но без мотор

          Коментар


          • Браво бе Митков ! Добре възприема момчето. Почти като моята ученичка от дамския клас
            Хайде, вчера на тренировка, а утре го вземай в Шумен. Той май е вече готов ?!
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • Моторът много ме накефи. Истинско уоволствие е да се кара с него, въпреки че е нещо съвсем ново за мен да карам кросов мотор. Още не съм почувствал мотора. С учители като двамата адаши бързо се напредва и човек се отпуща . Втори ден след това каране адреалина още ме държи.

              Коментар


              • лелеее неска е направо лято тука
                е сега отивам да вадя мотора ..то се не трае вече

                Коментар


                • Дааа, и тука е много гот. Аз съм по къс ръкав.

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от mitkov
                    лелеее неска е направо лято тука
                    е сега отивам да вадя мотора ..то се не трае вече
                    Направо качвай на колесара ЦРФ-ката и КДХ-а и ще чакам пред блока
                    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                    [/FONT]________________________________________
                    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                    [/CENTER]
                    [/CENTER]

                    Коментар


                    • с някои съфорумци се бяхме поразбрали да дойдат на сам да покараме
                      но нещо никой не виждам на около
                      ..пак ще се кара сам
                      ..ако се кара

                      ..айде наканете се сега вече и на приказките започнаха промоциите на изпълнители..айде с това да ви съблазня ако не с друго

                      Коментар


                      • Нямам екип, иначе сега ще събера някви пари... ама ...
                        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                        [/FONT]________________________________________
                        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                        [/CENTER]
                        [/CENTER]

                        Коментар


                        • понеже през светлата част на деня бях зает ендурото тази седмица бе нощно време на фар..много интересно занимание
                          не стават снимки но остават спомени..ако не внимаваш може и за по дълго ..
                          но е интересно де

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от mitkov
                            с някои съфорумци се бяхме поразбрали да дойдат на сам да покараме
                            но нещо никой не виждам на около
                            Хм, а в петък си траеше и нищо не каза...
                            Нищо де, аз успях да срежа чисто новата си гума на средата на карането...което се заформяше доста приятно...таман излезнахме над мъглата и се показа едно весело слънце...ама нейсе. Поне да бях срязала задната гума, че е за смяна
                            Да се надяваме, че идната седмица ще можеме да натовариме и моторите и да додеме на визитация, ако поканата все още важи де
                            DCRT®

                            Коментар


                            • ако поканата все още важи де
                              поканата все още важеше и ива кх се оказа май най сериозната от форума ..без да обещава а дойде
                              ..за съжаление тая седмица ми бе мноо натоварена от към мероприятия но пък времето бе перфектно и успяхме все пак да покараме.димитър снимаше с новия си апарат .аз моя го забравих
                              -така че не е ясно дали ще има снимки
                              ..шегувам се ..май има 2-3 но пък май са интересни

                              между другото ива уж разправяше че не може да кара много добре а истината се оказа не точно такава

                              Коментар


                              • Можеее Тя, можеееееее... ама се прави на ударена !!!

                                Давайте снимките ,че почвате да сте съмнителни !!!!

                                Ето едно опитомено зверче от жена


                                Изглежда изтезано от каране.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X