Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Харманли Екстрийм Ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    Ето малко съживяване по темата
    Митков беше много любезен домакин и въпреки, че покарахме доста малко - преживяването си заслужаваше. Ето и малко снимков материал:



    Машинките чакат да ги яхнем


    Както се казваше в една книга: The happy mechanic never sends his racer without fuel.


    Тоя kdx ама много ми хареса


    Тука чичо доктор с голямата спринцовка смазва веригата


    Ако не пише ProTaper - нямаше да върви толкова


    Аз радостен като великденски заяк, чакам да тръгваме


    Ето прословутите стълби, на които Митков спука задната гума на сузукито.










    Тоя спрей за гуми беше голям боклук - нищо не направи и трябваше да се сменя вътрешната гума.




    Този баир е НАИСТИНА стръмен, а Митков не се и замисля като го качва

    Митков, мерси още веднъж за хубавото изкарване
    No bike - no fun!

    Коментар


    • #92
      Има и две филмчета:

      Митков качва стълбите ТУК

      А пък ги слиза ТУК
      No bike - no fun!

      Коментар


      • #93
        Първоначално публикуван от Dido_DR
        Има и две филмчета:

        Митков качва стълбите ТУК

        А пък ги слиза ТУК
        и после ви сменям спуканата гума
        Еееей тоя Митков, ще съсипе моторчето
        2010 CRF 250 R

        Коментар


        • #94
          лелеее как се е смазало окачването на КДХ-а.
          резонатора почти е опрял в плочките

          бравоска, после ще речеш да го продаваш
          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

          Коментар


          • #95
            бравоска, после ще речеш да го продаваш
            супер си е моторчето -за кво да го продавам

            не сте събрали още толкоз пари че да го купите

            а окачването -е точно за това да се смачква и така да поема ударите

            Коментар


            • #96
              Първоначално публикуван от Dido_DR
              Има и две филмчета:

              Митков качва стълбите ТУК

              А пък ги слиза ТУК

              Има нещо гнило . Тия клипчета са по четвърт секунда бе хора

              Коментар


              • #97
                не са по четвърт-като ги отвориш два три пъти се показват целите -не знам и аз що така но от първият път се показва наистина само по една секунда

                Коментар


                • #98
                  Вчерашния ден беше много добър за харманли екстрийм ендуро Благодарение на големия брой мотори в гаража на Митков и на мен ми се падна да покарам заедно с гостите от Хасково Малко беше в повече жегата, но за мераклии хора това не може да е пречка да вдигат прахоляци по баира.
                  На това му викам приятно прекарване на уикенда - никакви деца, жени и мрънкалници наоколо Само мотори и свеж прахоляк
                  Айде Митков да пусне някоя снимка.
                  2010 CRF 250 R

                  Коментар


                  • #99


                    първа спирка -приказките и понеже бе жега -чешмичката



                    малко след тва -яко качване и почнаха пак преливания на бензини




                    по екстрийм пътеката и вече сме на следващата чешма
                    иво рече да подремне малко че предишната вечер нещо била от тежките..


                    митака по екстремчето-задобряли са доста тези момчета
                    само допреди няколко месеца въобще нямаше да могат да минат през повечето от местата а сега минават че и отгоре





                    иво атакува баира


                    митака атакува


                    вижте само каква стойка от човек който до преди няколко месеца не е знаел кое е съединителя явно митака и бучака яко ги тренират тез момчета
                    това между другото ми е първия KDX200R направи няколко обиколки и попадна пак в наш човек което няма как да не ме радва




                    пробвам се и аз да кача баирчето


                    накрая всичко свършва ..добре и подобаващо

                    ....снимките не са много добри и са малко ..ама димитър беше с фотоапарата ..та...за тва

                    ПП ето и филмче..за съжаление пак димитър го прави..
                    но е интересно
                    https://htftp.offroad-bulgaria.com/m...0ZAD%20MOV.MOV

                    Коментар


                    • Харманли

                      Ами да хубава неделя беше! Трябва да я повторим някой път отново. Аз най-много се изкефих на пътеката около "Приказките" макар ,че нещо мотора ми се скапа посредата, но след това се оправи. Много ми хареса и на пистата за мотокрос, но там покарахме много малко. Следващият път ще дойдем сутринта, за да не замръкваме като този път.
                      Иво Георгиев
                      Gworkshop

                      Коментар


                      • скоро нямаше продължение по темата ..освен въпросите за сегментите които си станаха отделна тема..
                        както и да е с байо димитър намерихме няколко нови места по харманли вилаета покрай строящата се сега магистрала от време на време правят много интересни изкопно насипни дейности от които е срамота да не се възползва човек


                        сега маршрута минава първо от тук -скок от долу на горе


                        и от горе на долу




                        след тва пясъците край марица


                        и след няколко километра почват разкопките край новата магистрала















                        баирите не са много големи но повечето нямат възможност за почти никаква засилка -най много от по около 6 метра са местата за засилване ..айде чакаме нови гости -обещаваме пот в изобилие

                        Коментар


                        • ЦРФ-а определено ти отива повече от колкото РМ-чето
                          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                          [/FONT]________________________________________
                          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                          [/CENTER]
                          [/CENTER]

                          Коментар


                          • Все пак не всичко е визия. Въпроса е возията на мотора!

                            Коментар


                            • Българския Ерцберг
                              Hristo Draganov
                              http://htftp.domainbg.com/HD/

                              И аз искам България чиста ! ! !

                              Коментар


                              • ееей! много ме кефят тия снимки!
                                Митков, кога ще ми дойдете на гости да ви покажа баш българския Ерцберг? Намерихме един рудник тука ... досущ като Австрийския
                                Много прилича на снимките, които ти си пуснал, само дето има доста по- големи изкачвания и почвата е по- мека. Доста разнообразно са разположени баирчетата едно спрямо друго - всякакви комбинацийки има. Даже има и една "дюна" ... точно като големите батковци може да дадеш яката газ по хоризонтала

                                .... абе да взема да взема утре един фотоапарат и да снимам... после ще видиш колко зарибени ще има

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X