Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Харманли Екстрийм Ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ехе то много станаха мераклийте за харманли то да зема и аз да доида ли кат си купя хубаж мотор
    Aprilia RX 125=>KTM EXC 200=>VW Golf Mk3 TDI...
    Gas Gas EC 200

    Коментар


    • ато гледам спокойно можете да направите школа за начинаещи в ендурото, а след това които иска да се състезава към клуба му да плаща права! Е тогава ще направите бизнес! Много хубав край е вашия, съдейки от снимките. Поздрави!
      Борислав Русенов - 0889593977

      Коментар


      • Първоначално публикуван от mitkov
        браво бе жоре
        ние да ви я обучим и после ..за крейзи джоб
        ше видиме тая работа
        все още няма договор ивка с вас
        а ние влагаме много в подготовката и ..за 2 седмици сме и вдигнали нивото с 50 % нагоре
        така че..може и да няма "сделка"
        Ми то си има начин, бе Митков. Предлагаш и получаваш. Който предложи повече
        На състезателите, които карат за клуба в договора освен сумата има и точка: Джак + весели момичета, но понеже Ивка не била завила още наляво, последното ще го сменим някак си!
        Разполагаме с голям асортимент!
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • ами тя и джак не пие
          ивка не си я даваме току тъй за джак мак
          мислете нещо друго
          а и дължите крупна сума пари на димитър за обучение
          ако ще я взимате -справка -виж по горното мнение на димитър
          между другото основно димитър наблюдава хората които тука идват при нас..аз се концентрирам да мисля маршрути като за нивото им с постепенно нарастваща сложност и да им показвам интересни места както и начини да се премине от там..а и начини ако нещо се обърка как да катапултират

          Коментар


          • Ако може Митков и Димитър да кажат цените за обучение, че като гледам има голям наплив от мераклий.
            Борислав Русенов - 0889593977

            Коментар


            • Ако може Митков и Димитър да кажат цените за обучение, че като гледам има голям наплив от мераклий.
              до сега никакви пари не сме взимали от никого

              Коментар


              • малко снимки и от мене от последният уикенд


                димитър с две иви под мишница../и жена му се казва ива/




                вече в гората-ива ин екшън както се казва




                кдх ин екшън


                ..тия снимки май бива да се кръстят..изтезанията на горкия стар кдх






                тука пък ива след кратък харманли екстрийм енструктаж успя да качи един от по ниските насипи че искаше и на по високите да се пробва ма димитър нещо се възпротиви


                за това я заведохме -да тренира каране в пясък



                тоя път имаше тестове и на атв..за пръв път на харманлийска територия..обаче пък пича се накефи много



                качва един от по късите насипи



                е не мина без лупинги но вече е на крака


                и на пясъка му бе мноо уютно..тука се вижда и митака от хасково..широко известен с перфектните си фрее стайл изяви


                тука обаче качи насипите от към високата страна и то почти и без фрее стайл крашес браво напредва бързо това момче


                атв то видя зор тоя ден това са му първите стълби в скромната 600 километрова история..мина ги обаче с повече ряз от колкото ние с моторите



                през това време пък иво и иван от хасково разорали мотокрос пистата край харманли а ние се чудихме къде са



                и изровихме къде що баир видяхме докъто ги чакахме ..ама цъ -няма ги




                накрая се появи пазача на строежите около новата магистрала и люто ни прогони

                така засрамени отидохме да удавим мъката в лимонада в една близка механичка..-като казвам лимонада имам предвид точно това което казвам-лимонада хасковлии се оказаха големи почитатели на жълтеникавата газирана напитка е имаше и гарнитурки и туй онуй около лимонадите ..но там вече апарата се измори и не щеше да снима
                ..айде да си почива до другия уикенд -от нас да мине

                Коментар


                • Айде дойде време за up на темата, доста дългоочакван от мен
                  Та по случай 2-ри февруари нямаше как да откажа едно гости на моите приятели от Харманли
                  Та така. Сутринта в събота успешно събудихме нашия герой - Митко след дълго купонясване в петък И ето как изглеждаше самият той:


                  Сравнително бързо зареди батерията и започнахме приготовленията за каране




                  Не, това не е монтаж, не мога да крия главата си в черупката, просто якето ми е "малко" голямо Дам, не е лесно да се намери ендуро екипировка с ламски размери

                  Познайте къде се завряхме първо - разбира се върху предизвикалия ме първия път насип.


                  Ще му отмъстя аз на него
                  Не беше валяло в Ню Мексико скоро и насипа беше станал съвсем твърд - цимент направо. И така хубаво трамбован от многото качвания върху него. Малко по-различно е усещането в този случай. И паданията са маалко на твърдо
                  Разходихме се до едни малко по-различни изкачвания, които никой не се сети да снима а пък щях да станат интересни снимки. Много завъртяни местенца си ги избира този Митков. Минахме по разорано поле също. Усещането е все едно си яхнал разярен бик и трябва да се задържиш отгоре. И в никакъв случай не се връща газта - предницата закопава и падането е 100% сигурно. А не е полезно мотора да те мята през предницата.
                  Малко по-нататък се разходихме до едно трасенце с един много начупен баир с доста по-голям елемент на сложност от този насип (имаше и камъни смяна на наклона и една дупка, която разбира се улучих), който по дифолт никак не ми е според възможностите да го качвам. Пък и никой не ми каза да го качвам. Но ми се видя доста предизвикателен. За съжаление нямаме снимки от там. Та качих го де, и за моя изненада доста чисто. Ха дано и следващия път да успея така да го превзвма. И добре, че го качих, иначе щях да го сънувам до следващото ходене там. Да ви кажа много е дразнещо, когато ти с потене, 300 зора и благословии нааай накрая успееш да завладееш някое "огромно" препятствие, а онез диванета си бръмкат като осички нагоре надолу. Ей тъй, да ти демонстрират колко си невеж. Ще им кажа аз на тях Когато карат всичко изглежда мнооого лесно - с лекота преминават навсякъде. Когато обаче ти се опиташ - всичко ти става ясно. Друго си е то дългогодишния опит и несекващ ентусиазъм. Евалата им. Едни от най-добрите карачи, които познавам.
                  Малко по-нататък се разходихме до пясъчните наноси на Марица. Пак каране в пясък. Пак невероятен кеф. Снимки - няма
                  Малко по-надолу Митко демонстрира скоци на дигата, а Димитър кара на задна. Аз - снимам



                  Това "естествените" скоци май не са лесна работа. На мотокрос писта всичко е много различно. Тук си е и до късмет приземяването.
                  На места, където имаше по-прави черни пътища с бабунки даже и аз успях да направя няколко скока. Май почвам да им хващам цаката по малко, но ще видиме де И даже вдигнах предницата на мотора с цееели 30 см от земята...при това нарочно
                  Важно да се науча поне да отлепям предницата контроолируемо, по този начин се преминават големи прагове и паднали дървета.
                  По-късно се прибрахме. Аз получих много готина блузка NoFear от Димитър

                  Не може да се говори вече с мене с новата блуза

                  Разбор от карането:

                  На децата толкова им е интересно...ще ги правиме мотористки и двете май И на Митко синчето разбрах, че доста кара. Май е време да се вземе в ръце и да му купи моторче на детето. Такъв талант е грехота да се пропилява.

                  Няма такива сладуранки!!! Много се обичат двечките.

                  Следващия ден валя малко - нещо от рода на дъждосняг. После времето беше доста мрачно и захладня. Което разбира се хич не ни попречи да караме. Хубавото на Ню Мексико е, че колкото и да вали, на много малко места става кално. Почвата е песъчкива и рохкава. Влагата я попива веднага и като е влажно даже държи повече отколкото ако е сухо.
                  Първото място, където отидохме беше една пътечка през горичка, доста стръмна и с камъни и със завои и коловози - заведоха ме пеша там...с мотора май няма да мога. Митко разбира се ми демонстрира няколко пъти как се качва и слиза. Не се сетих да снимам...нооо снимах кактусите. На доста места имаше кактусова салата.


                  Малко почивка между качванията

                  Тук се качваме от разходката по тая пътечка...който не може с мотор - пеша...излезнаха ми дробовете нагоре

                  Ламята е уморена



                  Аууу, счупих си нокът

                  Брах кактуси, за да си посея вкъщи - много бодилчета ми се набиха по пръстите.

                  И от тук се минава:

                  Този црф може да ти откъсне ръчичките...доста върви машинката... Разбира се с доста доработки по нея Как изхвърчаше нагоре по баирите със скок... то и с другите налични мотори може, но с този като че ли е по-лесно. Карането на 2Т си изисква усет...

                  Малко снимки на месността


                  Ресторант "Приказките" Би трябвало да е известен на редовните зрители на ТВ "Планета"

                  ...аз тука ресторанта снимах

                  Малко по-надолу пак си бяха направили трасенце с доста висока степен на сложност и голям риск за капакопочупване на машините:



                  С ей такива камъни

                  Горския
                  Ето и малко клипчета, които успях да заснема.
                  http://www.vbox7.com/play:2421c69d
                  http://www.vbox7.com/play:7e72df87
                  http://www.vbox7.com/play:200e7260
                  http://www.vbox7.com/play:53e9e9fd

                  На едното клипче се вижда как Митков се връща назад с мотора - бая атрактивно хвърляне на КДХ в дере направи. Феновете не останаха разочаровани (може да се чуе даже и музикален съпровод) Да ви кажа, не знам точно как изглежда на клипчето, но това, което се опитваше да направи ми изглееждаше още по- шантаво и от онзи отвесен скалист бряг в кариерата. Трябва да му се признае, че е упорит като магаре. Много внимателно и с мисъл кара, но е диване голямо. После по-напред стигна и вече му стана трън в гащите това качване. Няма отказване, докато не го качи. Най-гадното от цялата работа е една скала с много гаден остър ръб (която пак не снимах). Много е опасно това, което правеше... ако не беше внимавал щеше точно там да падне.

                  Та в заключение - прекарването беше още по-приятно и от миналите 2. Научих още повече неща. Пожелавам на всеки да се почуства толкова безгрижно и приятно както аз по време на тези разходки до Харманли.
                  DCRT®

                  Коментар


                  • Второто клипче е наи-готино и наи вношително
                    http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                    Коментар


                    • напротив. 1 вото клипче е по готино
                      2 рото не е нещо особенно
                      а 1 вото ме кефи ..браво на оператора
                      а тва там дето падам ..изглежда много лесно обаче..всъщтност зад това което се вижда има една урва .. заради която и спирам и заобикалям скалата..а бе..всъщтност си е доста трудно а качването нагоре почти невъзможно ..веднъж го гледахме с приятеля ми албин от австрия ..6 ти е ставал на ерзберг ..каза че не е невъзможно да се качи..но и той не щеше да го мъчи ..нагоре има още около 50 метра качване на 4 крака а почвата е много мека и няма и място да се засилиш..може би с триалка ще става -но пак ще е трудно ..но е интересно да се пробва човек да види до къде ще го докара..с рм а между другото най нагоре се стига че е най лекичък

                      Коментар


                      • митко от тая седмица щте има ли снимки защото димитар ми каза че щте се събирате голяма група
                        KTM EXC 250 2т.1999г/BETA Tehno 250 Trial/KTM EXC 300 2006.

                        Коментар


                        • ..ще има -събрахме се БАЯ/като за нас в харманли / хора
                          -иначе не бяхме много -братчеда ММ, Бисер от елин пелин ,ива кх ,димитър и моя милост
                          покарахме интересни неща имаше -ама снимаше само димитър аз не взех апарата ..а по едно време групата се раздели и всъщтност май няма много снимки
                          ива се представи много добре-даже качи и по високия насип..е имаше доста търкаляне де ..и възгласи-дай ГАЗ дай ГАЗ аа уу давахме ъкъли всичките подред

                          Коментар


                          • Малко снимки от последния уйкенд


                            Подготовка


                            гаража на Харманли екстрийм


                            този път имахме и син цвят в групата




                            всички са наточени


                            и тук малко почивка и тестове


                            едни госпожици искаха да ги повози някой


                            Бисер няма пръст в тая работа, ако жена му случайно чете форума


                            това всъщност са комшийките на Митковците в с.Славяново





                            СЯ!! Тръгваш от тука така и газ нагоре



                            изпращаме се






                            https://htftp.offroad-bulgaria.com/D...1001%20271.mov
                            https://htftp.offroad-bulgaria.com/D...1001%20276.mov
                            Последно редактирано от mitkov; 18-08-09, 12:25.
                            2010 CRF 250 R

                            Коментар


                            • нещо не отваря всичките снимки
                              KTM EXC 250 2т.1999г/BETA Tehno 250 Trial/KTM EXC 300 2006.

                              Коментар


                              • тия снимки са мнооого бегло описание на случилото се..
                                а къде са снимките от вечерта като бяхме на приказките ..питам аз
                                братчеда да пусне някоя
                                ..гергана пееше -голям купон стана
                                ..между другото подпита -за гълабин..ама и казахме че мноо зает

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X