Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Харманли Екстрийм Ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46

    Какво говориш - супер доволен съм!
    Много благодаря! Искрено.
    А Краси - наистина може да съжалява

    Митков е много гостоприемен и е като енциклопедия - за два дни научих милион и едно желания. Пък и е много добър учител (Димитър също).
    Плюс това покарах 3 мотора - какво повече мога да желая ?

    Мега яко беше!

    Коментар


    • #47
      браво,браво хубави снимки
      добре сте покарали и подивели
      само снимките с пайнерките къде скрихте
      айде дайте ги тука да разнообразим темата
      и братчед другия път като идвам ще ти искам предварително програмата на пайнера в р-т Приказките
      "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
      MG Racing Team

      Коментар


      • #48
        еиииййй тва харманли ..... наистина е много добре, жалко само че аз съм почти на 50% харманлиец а толкова рядко стъпвам там .... keep on riding ...
        full time rider, part time racer
        jrc4life

        Коментар


        • #49
          жалко само че аз съм почти на 50% харманлиец а толкова рядко стъпвам там .... keep on riding
          А бе веско
          "аслъ" че си прав
          я мяткай кавата някой ден и идвай насам
          хем да се видиш с роднините че чичо ти найш от кога ме плаши как ще ме минаваш с новия мотор

          Коментар


          • #50
            МИТКОВ тази тема нещо замря а с толкова голям интерес я следях...
            "Опознай Родината за да я обикнеш"

            Коментар


            • #51
              напоследък карам сам повечето пъти и няма кой да снима
              та за това темата позамря
              все пак за да не разочароваме феновете на сериала
              па и да се не излагаме
              понаправих няколко снимки,намерихме и една нова СУПЕР ЕКСТРИЙМ пътека
              димитър снощи си пукна радиатора по нея
              а аз едвам излязох с КДХ са
              спрямо тази пътека тези по които до сега карахме взеха да ми изглеждат прекалено лесни


              тук намерихме едно много готино местенце с водопадче което като бе дошла водата бе много яко но и сега е готино пеша се стига трудно до него но с КДХ са е сравнително лесно




              това е вече на връщане има и едно доста чепато старо дърво за тренировки че и наоколо всичко е розови храсти-ако се пада е-на бодливо

              това е подножието на новата пътека за която ви говорих
              то пътека е силно казано де щото и пеша почти никой не минава от там

              това нагоре е началото -по натам става още по стръмно на две места се менава по 60сетина сантиметрови скали -без почти никакво място за засилване пълно е с храсти камъни и треви
              към края вече взеха да ми се разтреперват ръцете и краката от умора -но все пак я качвам за пръв път па и с изтрита гума
              вторият третият път би трябвало да е по добре

              малко по нагоре

              на татък вече взе да се мръква и не ставаха снимки
              жалко защото имаше ....интересни моменти
              за тези които ще идват на гости бързам да ги успокоя че няма да ходиме на татъка по таз пътека
              а който успее да се качи с 4 тактов мотор без да го гаси и без да му изхвърли водата -печели почерпка на ресторант приказките който е само на 100-150м от началото на пътеката

              Коментар


              • #52
                Първоначално публикуван от mitkov
                ...а който успее да се качи с 4 тактов мотор без да го гаси и без да му изхвърли водата -печели почерпка на ресторант приказките който е само на 100-150м от началото на пътеката
                Ей тва е приказка!
                След Стара Загора идваме с Кокера, Данчо и Жасмин !!!
                Обади се да запазят маса в "Прказките"!
                Ендурото и сексът не са шега работа !
                -------------
                Животът се измерва с броят на издишванията !

                http://sixdayscrazyjob.com
                http://crazy-job.com

                Коментар


                • #53
                  К'во стана, кой спечели баса? Или още не сте се пробвали...

                  Коментар


                  • #54
                    мани мани вчера паднах като пълен аматьор на едно нагорнище :x
                    че баш връз едни камъни
                    ама аз съм си виновен де със една ХИПЕР изтрита гума тръгнах :x
                    а имам нова
                    и от пазене да не изпусна мотора че бе с ново кормило и дръжки се ударих аз

                    Коментар


                    • #55
                      Аз пък вчера не паднах!
                      Митков, нали не си се контузил нещо?
                      Ендурото и сексът не са шега работа !
                      -------------
                      Животът се измерва с броят на издишванията !

                      http://sixdayscrazyjob.com
                      http://crazy-job.com

                      Коментар


                      • #56
                        кръста малко ме боли и едната половина на задника
                        но най вече ме е яд на мене си

                        Коментар


                        • #57


                          Митков, ти в "ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА В СОПОТ" беше писал, че истината е нова гума! Пък и какво му пазиш на това кормило, сигурно е Рентал или Про Трапер, а те нали рядко се счупват! Дано не си се ударил!

                          Коментар


                          • #58
                            Първоначално публикуван от Петър Манолев
                            .... Пък и какво му пазиш на това кормило, сигурно е Рентал или Про Трапер, а те нали рядко се счупват! Дано не си се ударил!
                            Пази го да не се одраска, че е чисто ново

                            Ама не знам кво толко се оплаква от тази гума. Аз с нея изкачих фенера миналата събота
                            2010 CRF 250 R

                            Коментар


                            • #59
                              Ааа.. много си е хубава гумата видях я,ако и бяха грайферите отстрани по малки и за супермото става.

                              Коментар


                              • #60
                                Незнам за каква гума става въпрос но мога да просветля форумците, че тукашните момчета притежаващи тунингована СОЦ машина се кефим супер много на всякакви гуми... сигурно сами се досещате за какво така става..
                                Така, че ако някой има гума за изхвърляне, нека не я изхвърля а по-добре да драсне едно ЛС и да се разберем нещо за нея.... и така..
                                Предполагам, че няма значение за вас... на боклука или на някой див селски екстремист на "багера"
                                [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                                [/FONT]________________________________________
                                [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                                [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                                [/CENTER]
                                [/CENTER]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X