Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Харманли Екстрийм Ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Митков, не се казва "Гергана пееше", а "Гергана показваше цици"

    И не му говори така директно на Гълъбин, че знаеш как зачервява гребена от срам .
    Голяма школа спретнахте в Ню Мексико, браво !!!

    ... въпреки, че инструкторът е скъпчия !
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • Охааа, каква демонстрация направи само кака Гергана... Гълъбин много изтърва Само да внимава да не посини гребена като този пуяк, който снимах докато чакам да се накарат
      Прикачени файлове
      DCRT®

      Коментар


      • да наистина този път снимките нямаха екшан , попринцип съм свикнал да гледам снимки подобни на снимките от МХ състезанята
        http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

        Коментар


        • Митак като е пеела Гергана защо не ми се обади и аз да дойда нали знаеш, че сме приятели с нея.
          Иво Георгиев
          Gworkshop

          Коментар


          • да наистина този път снимките нямаха екшан , попринцип съм свикнал да гледам снимки подобни на снимките от МХ състезанята
            мани мани
            бай димитър нещо се разсърди по едно време и не щеше да снима иначе имаше много яко екшън -скоци реки пътеки дерета хълмове -въобще супер ..ама-сърдете се на байо си димитре
            ..уволнен е от операторското място

            Коментар


            • Митков, направо започвате да конкурирате старозагорци! По клубен живот, имам предвид, то иначе ти самият си им конкуренция отдавна!
              Никому угода, на никого напук.

              Коментар


              • Айде и аз да се изкажа по темата с разказче, но от моя гледна точка. Някои от снимките се повтарят. По някое време ще махна тези, които се дублират

                Снимките от карането тази седмица са много малко. Взехме апарат, но се оказа че няма батерия... в неделя само направихме 1-2 клипчета и няколко снимки при тръгването в събота.

                Събрахме се целия отбор този път дойдоха и ММ и Бисер от Елин Пелин. Потеглихме в петък с 2 мотора багаж с нас В събота сутринта решихме, че ще се ходи до едно селце, близо до Харманли. Преди това се правиха тестове на КДХ-а, КХ-а и ЦРФ 450 на ММ по една скоростна отсечка с бързи завойчета. Настилката беше пясък/макадан на места, и също стар римски път.
                Прехода до селцето беше лесен и приятен. Имаше пресичане няколко пъти на една рекичка с каменисто дъно, калчица, ниви с дълбока оран и накрая борова горичка на един сравнително стръмен баир и доста корени - много приятен терен Към 40 км беше прехода до там, общо се навъртяха около 70 км. Но аз лично си нямам никаква представа за изминатото разтояние - и 10 км да ми бяха казали, че сме минали сигурно щях да повярвам. Намерихме си и 2 много готини хълмчета и там повилняхме малко. За късмет Бисер скъса звено на веригата се беше напъхала между пиньона и картера. Имаше малка дупчица, от която сълзеше масло. Рехихме да останеме с него двамцата и да караме рм-чето по тези баирчета, докато дойдат другите с ремаркето да качат мотора. Така и направихме - аз разбира се не пропуснах да хвърля мотора един път на върха на баира, точно там където има по-стръмен праг. Мотора направо си застана отвесно до мен. Гозям зор докато го обърна в положение, удобно за логаритмуване Другите от групата си направили скоростно каране на връщане по врме на целия път Бяха съвсем подивяли май... върнаха се полуживи с колата и ремаркето а съжаление от цялото каране нямаме нито една снимка
                Малко преди тръгване сме щракнали 1-2 снимки:


                ММ и Бисер

                Почти всички мотори са изкарани и припалени:


                Тук чакаме ММ по време на теста с ЦРФ-а


                И накрая кулминацията - в селото се засякохме с няколко каки... които със сигурност ще привлекат доста посетители по Харманлийско... ей така, да за карането само





                Повозиха част от момичетата на мотор - много се радваха и им хареса Няма как, трябва да приобщаваме колежките към дамския клас

                Ден 2-ри. План графика беше Харманлийските екстрийм тестове. ММ и Бисер доказаха, че са вдигнали нивото драстично. Страшно приятно ме изненадаха. Не са спирали да тренират, редовно изкарват моторите и явно наблягат на участъци с висока трудност. Също така казаха, че си правят и фитнес програмка. Доста сериозно са се заели. ММ качи кариерата от 2-рия опит. Браво!!! Снимка не усояхме да направиме
                Пообиколихме доста от местата, по които карахме и предишните седмици. Навсякъде минаха без да се замислят.
                Накрая малко тренировка по насипите.
                Този път имам с какво да се похаваля от там - качих едно баирче, малко по-полегато и по-дълго от насипа, но беше на нещо като отвесни тераски по 1 метър някъде (може и да се лъжа де, на страха очите са големи). Имаше камънаци и храсти. На моменти мотора си вървеше на задна гума. Това като че ли ми е най-трудното препятствие, което съм преодоляла. Доста рядко оставам доволна от себе си, но този момент беше такъв. Надявам се следващия опит да бъде успешен отново.

                Малко клипчета от насипа. Този път качих и големия. Най накрая.

                http://vbox7.com/play:8f0740b7

                Имаше разбира се и забавни неуспешни опити, но няма как. Накрая го качвах без проблем. Явно съм добила някакъв страх да не прекантаря мотора, защото 80-тката е доста по-къса и рязка, в баир лесно обръща кантара а падането така не е приятно. С РМ-а обаче нещата стоят съвсем различно.

                Ето и неуспешния опит - падането обаче стана като по учебник. Без засилка обаче няма да стане. И пак доста високо стигнах на полусъединител де ) Ако не бях изпуснала газта май все пак щях да го кача
                http://vbox7.com/play:fe499a07

                И 2-ри неуспешен опит. Така не трябва да се пада. Трябваше по-рано да усетя, че няма да успея да го кача и да пусна мотора да легне на страни. Премятах се чааак до долу. По едно време се чудех кога по дяволите ще спра да се търкалям :-)

                http://vbox7.com/play:1a873088

                Разбира се майсторите въобще не се замислят по такива места:
                http://vbox7.com/play:2a283012
                Катереше се без никаква засилка. А този мотор не е никак лесен за контрол.
                http://vbox7.com/play:15e107d5
                Събра ми очите това момче. Не съм очаквала да дръпне толкова много и толкова бързо. Евалата и на двамата с Бисер!!!



                Най-накрая дойде време да си тръгваме На никой не му се искаше май...





                Изкарахме си страхотно, голяма компания все "свои" хора - такива, с които можеш да говориш на свой език. Дай боже все повече такива преживявания. За тези моменти си заслужава всичкия зор и лишения заради хобито ми. Сега очакваме вече харманлийци да ни дойдат на гости. Имаме някои изненадки, които сме подготвили

                Всички снимки - ТУК
                DCRT®

                Коментар


                • Митков, направо започвате да конкурирате старозагорци! По клубен живот, имам предвид, то иначе ти самият си им конкуренция отдавна!

                  аа диме още бая .....лимонада има да изпиеме че да ги стигнем старозагорци по клубен живот


                  пп
                  -браво на ива за репортажчетоэ

                  Коментар


                  • Re: Харманли Екстрийм Ендуро

                    Нещо доста отдавна няма ъпдейт на тази тема... не съм ви посещавала скоро и взехте да се олабвате там в Ню Мексико ... ще взема да поправя грешката и скоро ще намина и ще искам резултати
                    Вместо да тренират да карат, гледайте го нашия калпазанин Митков с какво се занимава през уикендите






                    DCRT®

                    Коментар


                    • Re: Харманли Екстрийм Ендуро

                      На първата снимка е като наказан
                      http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                      Коментар


                      • Re: Харманли Екстрийм Ендуро

                        Митко колко взимаш на квадрат, че и мен скоро ще ме подгонят да нося килимите на пране а в Сифия цените са все едно за нов килим

                        Коментар


                        • Re: Харманли Екстрийм Ендуро

                          Митко колко взимаш на квадрат, че и мен скоро ще ме подгонят да нося килимите на пране а в Сифия цените са все едно за нов килим
                          ..евтино взимам..пълни пикапа и идвай

                          Коментар


                          • Re: Харманли Екстрийм Ендуро

                            ..последният уикенд -харманли ендурото беше на гости на елин пелин ендурото ..хем братчеда ММ да ми провери клапаните на црф а хем да ми покаже някакви нови екстрими и пътеки които намерил..покарахме и двата дни като към нас се присъединиха и познатият ни от форума чинела-бисер и тошко..от тия само тошко не е известен във форума..но това е нарочно..щото той пък е -свръхсекретният дилър на "хонда канада" за България ..нещо като троянският им кон за региона ..
                            въобще с такава компания човек не може да скучае..и май не е лоша идея да -повторим потретим..попетим.. мероприятието
                            - направихме и няколко снимки може би ще са ви интересни:


                            братчеда ММ много е взел да им отбира на 4 тета та -накупил си е и инструменти а гаража му е просторен и чист.. ..направо е назначен за главен механик на отбора-по подръжка на 4 те-тата ../ДИМИТЪР отговаря за 2 тета та /


                            -майстора си майстор.. без да гледа -пак знае кво требе да се прави..е разбира се не става и без неизменната шапка от ерзберг на главата.. .повече подробности около темата с клапаните -в друга тема



                            вече с отрегулирани клапани -спокойно можеше да се дава газ и ММ бърза да ми покаже готини места за каране..
                            ..много приятни места-като изключим че подценяйки ситуацията бях тръгнал с ето такава гума

                            ..на баба ми галошите имат повече грайфер


                            а терена ставаше все по екстремен..с 4т много готино се катерят такива баири между другото..задаваш му оборотите и -напред докато с 2 те тата се налага да вкара малко повече техника човек -този баир а и тези около него горе долу са достойни да се вклучат и в маршрута на ерзберг примерно










                            -а нагоре а надолу-въртиме -моточасове на новите часметърчета



                            намерихме и ето този бряг-в началото му не се вижда но има река -влизаш в реката със скок и отгоре излизаш от брега пак със скок-мноо яко :



                            от там братчеда мярна е това насипче което ще видите по доло..не знам как изглежда на снимката но отдолу тече под него река с праг от който нагоре е почти отвесно а няма място за много засилване и след кратък отвесен участък следва мек сипей по който гумите нямат никакво сцепление а има и странични наклони и става много технично и трудно въпреки че е късо :


                            ..тука вече много се заиграхме..


                            ..има няма -час час и нещо



                            отначало имаше и доста неуспешни опити и доста майтапи



                            ..но няма лабаво..


                            ..тука братчеда тъкмо го качи горе и накрая като го подпря е върху този камък..



                            ..ни напред ни на зад


                            аз пък взех да пробвам да минавам през ръба в средата със скок -и от там на горе -газззз ..


                            ..но пък -чат пат и у е тоя храст се бодвах



                            ..вече се здрачаваше -така че с това и 1 вият ден приключи

                            ..вторият ден -започна обещаващо и вече към нас се присъединиха и чинела и останалите



                            ..банда -црф


                            ..решихме вторият ден да е в по туристически стил -и да наблегнем на кефене на красиви гледки




                            ..е ..не може и без малко..хард-бисер този ден се напати от този баир..но все пак има голям напредък ..браво.. от около две години едва кара доколкото разбрах ..а вече не го лашат дори и такива места



                            ..власите се давят-накрая на.. ..между другото на снимките може би ви изглежда лесно..но на живо не е точно така-почвата е твърда и ронеща се и сцеплението доста ограничено -а се срещат често и търкалящи се а и неподвижни големи камъни -точно дето най не ти е до тях



                            ..разбира се и вчерашното баирче не бе подминато ..тук е сниман обаче един от.. ..редките неуспешни опити..


                            ..след това хващаме гората..


                            ..црф -онли


                            ..всички са гладни и сервитьорката..едва смогва да носи ..



                            ..чинела отначало се опитваше да ни заблуди че не може да кара ..но бързо го разобличихме ..а и към края се отпусна и взе да дава яко газ



                            -тука пък -успях да спукам и гума ..добре че вече бяхме се почти прибрали



                            ..мдаа..добър ден за Българската..Ендурокрация..

                            Коментар


                            • Re: Харманли Екстрийм Ендуро

                              Ектра сте си покарали,да се бяхте обадили да се включа и аз ,тези екстреми ги минавам почти всеки път като излизам с мотора,даже знам и няколко пътеки там, който мога да ви ги покажа ако имате желание разбира се,
                              MG RACING

                              Коментар


                              • Re: Харманли Екстрийм Ендуро

                                Аз може и да не мога да ги минавам тия пътеки,но със сигурност щях да помогна за бирата в ловен дом ,Търсава,.
                                Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X