Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каране в неделя, но не всяка неделя

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

    Ей абе този нашия Борка много поткарал бре голяма газ дава ейМного бързо се учи и напредва, скоро ще стане профи
    Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

    Коментар


    • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

      Браво Дака,хубава разходка и хубави снимки.Стара планина ми е слабост,завиждам ви.

      Коментар


      • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

        EEEEEEEEEEEE Дака направили сте го,добре дошли в голямото семейство на Екстремното Ендуро,маршрута връх Амбарица хижа Амбарица го познавам,и направо сте за завиждане като гледам че и АТВ се е качило.

        Коментар


        • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

          Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
          Добре дошъл Дакахубава разходка сте си направили някой път може и ние да погостуваме по този балканПоздрави
          Няма никакъв проблем да покарате по тоя Балкан, само да натоварите моторетките на буса и да се разберем за кой ден.

          Първоначално публикуван от krik4e Преглед на мнение
          Ей абе този нашия Борка много поткарал бре голяма газ дава ейМного бързо се учи и напредва, скоро ще стане профи
          Като завърши школата за аматьори след някое и друго каране, може да мине в по - горен клас.

          Първоначално публикуван от ВЕНЦИ КЛЮЧ Преглед на мнение
          Браво Дака,хубава разходка и хубави снимки.Стара планина ми е слабост,завиждам ви.
          И вашите карания са за завиждане, да не говорим за прехода Ком - Емине

          Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
          EEEEEEEEEEEE Дака направили сте го,добре дошли в голямото семейство на Екстремното Ендуро,маршрута връх Амбарица хижа Амбарица го познавам,и направо сте за завиждане като гледам че и АТВ се е качило.
          Благодаря, наистина преходът беше много добър.
          Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

          Коментар


          • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

            Браво на всички.
            Поклон пред този човек Хондата!!!
            Незнам как успява да се справи с тези ръце,Евала човече бъди здрав и ще се радвам ако се срешнем някога!!!

            Коментар


            • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

              Макар и с малко закъснение ви показвам снимки от Крали Марковата дупка. Колегата Блекхоул бе споменал в един от неговите репортажи за нея и ето я - показвам ви я.


              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P9040099.jpg
Прегледи:1
Размер:216.0 КБ
ID:5419678


              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P9040101.jpg
Прегледи:1
Размер:230.8 КБ
ID:5419679


              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P9040102.jpg
Прегледи:1
Размер:221.7 КБ
ID:5419680


              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P9040105.jpg
Прегледи:1
Размер:226.3 КБ
ID:5419681


              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P9040111.jpg
Прегледи:1
Размер:206.0 КБ
ID:5419683



              Прикачени файлове
              Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

              Коментар


              • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                В момента на тръгване валеше. Комшиите се чудеха къде съм тръгнал в това дъждовно време.





                Вече съм в Левски и сме натоварили и мотора на Анатоли



                В Трявна, мястото на старта, пред дома на Борката



                Колегите от Севлиево , и тримата карат КТМ



                Наборът Белин, нещо тайно се уговарят с Борката



                Явно наговарянето е било или да обуя и карам с гащи КТМ, или няма да се кара въобще и за да не провалям карането на колегите ща не ща обух гащи КТМ. Добре, че нямаха и яке КТМ.









                Обичайното място за събиране след старта за уточняване на маршрута



                Кратка почивка









                Набора Белин доволен от развитието на карането до момента



                Леко ремонтче на левия гард на мотора на най - палавото момче



                Много добре започна тази пътечка, но не стигнахме до никъде поради доста паднали дървета и се наложи да се върнем



                Спирка за снимка сред природата



                Малък проблем с акумулатора



                Вече сме на Предела, където похапнахме



                Колеги, които не разбрахме от къде са (поне аз не можах да разбера)







                Щом пристигнахме на Предела , веднага се появи рекламна кола на енергийни напитки и безвъзмездно подариха на всеки от нас по една кутийка



















                Цялата група ръкопляска (не пляска) и има защо !





                Получи се много приятна и интересна разходка от 81 км, с много приятна компания. Ей, тия КТМ гащи поне с два коня вдигат мощността на мотора Следващия път няма да си забравя моите гащи. Благодаря на Борката , че ми услужи с бридж и яке, иначе трябваше да карам по къси гащи и ризница.
                Последно редактирано от ДАКАТА; 29-10-12, 19:33. Причина: допълване
                Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                Коментар


                • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                  Ее браво, браво отдавна ви следя каранията и разходките - супер сте събирате се добра група един да подсвирне ии готова група и оператора и карачите сте много добри. Добре че е ДАКАТА дето прави такива репортажи че да си оплакнем очите - особено тука в нашия раион няма с кого да карам. Давай ДАКА все така напред и нагоре*****

                  Коментар


                  • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                    Благодаря колега като се съберат подходящи хора и нещата се получават
                    Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                    Коментар


                    • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                      Дака,Дака ти ако си една жена и да си губиш така гащите,че те няма да слизат от тебе бре !!!

                      Коментар


                      • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                        По пътя мислено си мисля ботуши тук каска тук ризница тук тиранти тук наколенки тук вътрешно нещо ми подсказва ,че нещо съм забравил, но си викам то ще е нещо дребно пристигаме почва екипирането и ужас няма брич няма яке добре, че Борката имаше та ми даде
                        Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                        Коментар


                        • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                          Тази неделя реших да посетя Малин от Червен бряг и се срещнахме на кроспистата преди с. Петревене, където се запознах с колеги от София, които идват в неделя да карат на тази писта







                          Имам желание някоя неделя да дойда и да се повозя по кроспистата, с надеждата да се науча да правя малки скокчета



                          След като приключи карането по пистата, стартът за офроуд карането трябваше да е от Червен бряг - домът на Малин.



                          Старт



                          Почивка за по цигара



                          На едно от прекрасните места за неделна разходка сред природата







                          Намираме се на една беседка, от която се вижда Искърското дефиле и да ви призная, че ако застанеш близко до ръба е доста страшно като гледаш отвесните скали и огромните камъни, паднали долу









                          Това е Хижата на алпинистите, която е била много изоставена, но сега има нов собственик, който е решил да я възстанови



                          Изглед от Искърското дефиле





                          Пещера ли беше, дупка ли беше, забравих как се казваше тази пещера, тук алпинистите си правят тренировки







                          Намерил се добър човек, който не жали средства, за да съхрани природата и хората с по - добро зрение могат да видят в дясно от муфлона на преден план - жив муфлон



                          Къщичка от сериала за Фред Флинстоун





                          В далечината се вижда скала с отвор в най - високата част, която са кръстили Провъртеника, но не знам защо, а в близък план е направено подобие в умален вид





                          Над река Искър и се наслаждаваме на красивата гледка





                          Пред едно от чисто новите изработки на много хубави беседки и пейки за отдих в много красива местност, която всеки може а посети , когато пожелае



                          Една беседка от многото такива, които са започнати да се правят по продължение на каньона





                          Стига толкова забележителности, да пробваме една пътечка - викат й свинската, най-вероятно защото когато е влажно само свинете могат да я изкачват. Това е началото й.



                          Покрита е с килимче от мъх, под него е скала, а върху него са посипани камъчета. Като се добави 90 градусовия десен завой още в началото и стръмничкия наклон , се получава ето това



                          Много разтоварваща разходка, видях невероятно красиви места и благодаря на колегата Малин за отделеното време. Изминахме около 75 км и за да няма недоразумения го питах къде да публикуваме репортажа. Каза, че няма нищо напротив да е в тази тема
                          Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                          Коментар


                          • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                            Добре бе Дака,па пиши за намеренията си из форума,като едното нищо идвах вместо да се бях морил из нашенско...тюх,чак ме е яд.


                            Хубава разходка Браво, е това е моя нов стил на каране
                            Не е важно какво караш, а как го караш !

                            Коментар


                            • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                              Първоначално публикуван от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
                              Добре бе Дака,па пиши за намеренията си из форума,като едното нищо идвах вместо да се бях морил из нашенско...тюх,чак ме е яд. Хубава разходка Браво, е това е моя нов стил на каране
                              Дадено Иване, следващия път когато реша да ходя по тези места ще ти се обадя задължително
                              Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                              Коментар


                              • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                                ЧЕСТИТА КОЛЕДА,ЖИВИ И ЗДРАВИ!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X