Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каране в неделя, но не всяка неделя

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: От: Каране в неделя, но не всяка неделя

    Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
    От снимките горе никого не познавам,не знам дори да е имало такава Хускварна в Габрово.
    Аз винаги съм помагал на хората с които съм.
    Не съм длъжен да се обяснявам на никого но аз не съм оставял човек в гората.
    Вече разбирам защо Ренди псува така колоритно Плевенчани.
    Разбирам и Витлемов защо не иска да е от Плевенската група.
    Вие господа сте интриганти и както гледам сте доста силни на думите.
    Оттеглям си поканата,успех в живота.

    П.П Това е май за вашата тема с интригите!!!
    Много си прав Джарта да не ти пука всички са АМАТИОРИ
    За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

    Коментар


    • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

      Независимо, че съгласно правилата не е нужно, все пак уведомявам всички участници в дискусията (независимо, дали ги познавам лично или не), че е добре да се придържат към темата и да се въздържат от опити за лични нападки, заяждане или интриги. Не е тук мястото за това. Ако някой иска да си изяснява отношенията с други участници, нека ползва ЛС, телефон, лични срещи или други способи за комуникация. Форумът не е място за разправии и ще ви помоля учтиво, да не не се опитвате да нарушавате добрия тон помежду си.
      Не вярвам някой от вас да си изхранва прехраната с каране на мотор, че да приема нещата около организираните разходки толкова на сериозно. Нека това хоби, което най-често е причината, да сме тук, да продължава да ни носи основно приятни емоции, добро настроение и да създава приятелства, а не вражди.
      Когато дискусията тръгне в посока, излизаща от рамките на добронамереното общуване и се опита да се хлъзне по наклонената плоскост на кавгите, ще използвам предоставените ми от администрацията на форума права, за да огранича подобно развитие. Надявам се, това да ми се налага колкото се може, по-рядко.
      Пожелавам не всички добро настроение и весело посрещане на празниците.
      Първоначално публикуван от valiokoev Преглед на мнение
      Защо бяха изтрити няколко коментара
      Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
      Като при комунизма колега,публикува се това което трябва да се чете,а не каквото е писано нали за това има хора да следят публикацийте!!!
      ПП. Когато у вас възникват някакви въпроси за функционирането на форума, на които на пръв поглед не успявате да откриете отговор, първоначално се опитайте да прочетете отново правилата и твърде вероятно ще откриете отговора. Така ще спестите от времето си и няма да е необходимо темите да се пълнят с неотносими към дискусиите питания.
      Така че, в случая прегледайте отново ето тази тема: Условията, които сте длъжни да приемете ако желаете да се регистрирате!
      Както сами ще се убедите, целият раздел Правила, работа с форумите, FAQ, FTP ... съдържа много полезна информация, която за съжаление често се пренебрегва от участниците.
      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

      Коментар


      • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

        ''Убий''простака с мълчание, а иначе модератора е прав и аз приключвам с коментарите си за някой ПРОФИТА.

        Коментар


        • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

          ...................................


          ..... А Данчо отново е на ниво с представянето на материала......

          Поздрави


          п.п Става въпрос за материала от неделното каране,да не би някой да не е разбрал за какво говоря и да станат недоразумения!!!

          Въпроса беше принципен,аз лично не видях някой с някого да се кара,поздрави на колегата p.djartov а също така и на всички колеги от Габрово, Плевен,и от БГ като цяло,весело изкарване на празниците.
          Последно редактирано от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ; 22-12-11, 10:11. Причина: П.П
          Не е важно какво караш, а как го караш !

          Коментар


          • От: Re: От: Каране в неделя, но не всяка неделя

            Първоначално публикуван от ДАКАТА - crf 250x Преглед на мнение
            Като се сетя когато карахме с една Габровска група и как си зарязаха човека на който мотора изгуби съединител а после и бензина свърши Момчето направо се разрева Не го оставихме в гората друг му караше мотора и бензин му дадохме А колегите му вече бяха далекоТа някъде в тия дребни неща се крият работите

            Всичко относно интригата е започнало от тази публикация която е абсолютна лъжа!!!

            Коментар


            • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

              .. карахме с една Габровска група ..
              То, че не е лъжа - не е, бяхме 6-7човека, ами не разбирам къде е името или групата на Петьо Джартов, че се окачаш и засягаш.

              Цялата история, от пост 218.
              http://www.offroad-bulgaria.com/show...110848&page=11
              Последно редактирано от maki449; 22-12-11, 19:28.
              Силата е нищо без контрол.

              Коментар


              • От: Re: От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                Всичко относно интригата е започнало от тази публикация която е абсолютна лъжа!!!
                По скоро е недоразумение . Смея да твърдя, че познавам 100 % от Габровските ендуристи и лицето показано на снимките, не фигурира между тях. Равностойно е някой да кара с мен и после да твърди, че е карал с Плевенската група и да дава оценки за нея.

                Да измия срама от габровлии, ще кажа че са стабилни и бих карал с тях винаги, а не формалният им водач ще го познаете по синият задник.
                Весели празници Да Го Ева.

                Коментар


                • От: Re: От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                  Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                  Всичко относно интригата е започнало от тази публикация която е абсолютна лъжа!!!
                  Който иска да разбере дали е лъжа или истина да прегледа линка, публикуван от maki449
                  Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                  Коментар


                  • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                    Е...да заравяме томахавките и да изтрием цветовете на войната от лицата си,и отново да си кажем весело посрещане на празниците и догодина всички заедно още по единни.


                    OFFRoad-Bulgaria.com - VIVA
                    Не е важно какво караш, а как го караш !

                    Коментар


                    • От: Re: От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                      Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                      По скоро е недоразумение . Смея да твърдя, че познавам 100 % от Габровските ендуристи и лицето показано на снимките, не фигурира между тях. Равностойно е някой да кара с мен и после да твърди, че е карал с Плевенската група и да дава оценки за нея.

                      Да измия срама от габровлии, ще кажа че са стабилни и бих карал с тях винаги, а не формалният им водач ще го познаете по синият задник.
                      Весели празници Да Го Ева.

                      Кой ти е казал на теб че човека е бил ендурист ми ако е бил гъбар ти от къде ще го познаваш като в Плевен няма гъби.
                      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                      Коментар


                      • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                        Честито Рождество Христово на всички колеги и семействата им Нека да живеем лудо и всеки ден да бъде чудо ! Нека не броим дните и много да са ни парите ! Нека зло под камък спи и по вода да ни върви ! Честита Коледа !
                        Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                        Коментар


                        • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                          Първоначално публикуван от ДАКАТА - crf 250x Преглед на мнение
                          Честито Рождество Христово на всички колеги и семействата им Нека да живеем лудо и всеки ден да бъде чудо ! Нека не броим дните и много да са ни парите ! Нека зло под камък спи и по вода да ни върви ! Честита Коледа !
                          Весела коледа и на тебе и семеиството ти да сте здрави и щасливи,мисля ,че това е най важното!!!! За 28.12 да организираме нещо??

                          Коментар


                          • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                            Весело посрещане на новата 2012 година!Много здраве,успехи....и безаварийно каране!

                            Коментар


                            • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                              Весело посрещане на новата година и от мен живи и здрави и всичко най-най
                              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                              Коментар


                              • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                                Весело посрещане на новата година колеги от Плевен да сте живи и здрави!!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X