Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каране в неделя, но не всяка неделя

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

    Много здрава група сте се събрали и сте си спретнали чудесно каране , искренно ви завиждам , за което. Де да имах и аз едно мърмърке (ремъркенце) да си возя моторетката , та да покарам и аз с такива яки групи !!! Поздрави за чудесното каране и страшния репортаж.
    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

    Коментар


    • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

      Браво Маг Дак пак добре си отразил събитията относно нашето каране.Внеделя се очертава ново каране в Троян.Крум си е взел мотор и
      до тогава ще бъде готов.Може да се съберем по-голяма група.

      Коментар


      • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

        Там сме тъкмо ще почерпи
        Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

        Коментар


        • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

          Обадете се да ви спретна едно детско каране.

          Няма да ви мъча в аматИОрското царство обещавам.
          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

          Коментар


          • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

            Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
            Обадете се да ви спретна едно детско каране.

            Няма да ви мъча в аматИОрското царство обещавам.
            Няма да ти се навият по им приляга лайт карането.Иначе наистина добре сте покарали от видените снимки,начесали сте крастата нали това е целта.
            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

            Коментар


            • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

              Както обикновено с Анатоли срещата ни е при първата бензиностанция след Ловеч, посока Троян



              Имахме уговорена среща с колегите от Габровския район да се срещнем преди жп линията на Троян





              Най - малкият участник в днешния преход - на 11 години.



              До този момент групата се състоеше от 11 човека.



              От тази снимка се вижда, че за всеки мотор има превоз.






              Така изглежда Балкана от северната страна



              А така изглежда Балкана от южната



              Правя опити да хвана в кадър цялата група по време на движение



              Целта ни беше да изненадаме Пачароза - и успяхме, хванахме го неподготвен.



              Анатоли реши да пробва как ще се чувства на шосейно ендуро.




              Пачароза - замислен и невярващ на очите си, че след неговата покана за детски маршрут, ние сме се отзовали и то цяла група от 11 човека до този момент. Зададе въпрос: Къде ще карате? Крум се замисли, почеса се там, където не го сърби и каза: Искаме да караме в Средна гора ! Пачароза , без да говори набра един - два телефона и след няколко минути се отзоваха колеги, не съм сигурен откъде са и ни поведоха към с. Павликени.




              Вече сме в центъра на с. Павликени








              Почти в началото на маршрута







              Наложи се леко затягане на болтчетата, които държат съединителя на новия мотор на Крум с универсалния френски ключ - поради липса на друг.



              Това, което извади Крум от вълшебната кутийка е технически канап - нещо рядко срещано вече (тел)



              Кратка почивка докато трае ремонта, през това време Красимир и Румен , който е нашият водач през този ден решиха да изпробват едно сериозно екстриймче. Тъкмо се върнаха и ремонтът приключи, и продължихме.





              Цялата група, която вече се състоеше от 14 -15 човека се намираме в подножието на Фенера. При всяко откриване, закриване на сезона по репортажите съм гледал това възвишение и съм имал желание да се пробвам да го изкача. Сега ми се отдаде възможност и го направих.








              Барабар с войводите от паметника и Пачароза войвода


              В очакване на групата да се събере.



              Нашият водач Румен, който не само , че ни водеше по маршрута, но и следеше кой е последен и дали има нужда от помощ. Първо изкарваше мотора му, а после извозваше и самия ендурист


              Пред една хижа, почти не се спряхме и не знам как се казва.





              Пред друга хижа ,с намерение да хапнем.



              Пачароза удари камбаната с цел да оповести пристигането ни, с надеждата , че ще се появи някой от хижарите. След като никой не се появи, аз си изядох сандвича, останалите гледаха, след това продължихме в посока Кърнаре.



              Леко ремонтче на Кавазакито на Дидо, на което му беше изпаднало болтчето, което държи скоростния лост и отново вълшебната кутийка на Крум помогна като извади от нея подходящото болтче и проблемът беше отстранен.



              Крайпътното заведение след Кърнаре



              Вече сме вътре в очакване на сервитьорката и коментари относно карането.




              Всички сме много доволни от посрещането, от водача и от отношението на местните колеги. След коментари относно карането стигнахме до заключението, че не сме карали досега по по - красиви места и по - приятни маршрути. Пачароза удържа на думата си Непременно ще отидем пак да караме в Средна гора








              Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

              Коментар


              • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                Браво Маг Дак страхотен репортаж,беше невероятно пак ще отидем да покараме там.Липсва една снимка която беше поздрав за Ренди ,ама не помня с кой апарат я снимахме.

                Коментар


                • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                  Първоначално публикуван от anatoli_petkov Преглед на мнение
                  Браво Маг Дак страхотен репортаж,беше невероятно пак ще отидем да покараме там.Липсва една снимка която беше поздрав за Ренди ,ама не помня с кой апарат я снимахме.
                  Мисля, че и Пачароза снима
                  Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                  Коментар


                  • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                    Данчоооо ама верно си пъленннн аматъор селото е Слатина къбе отиде в Павликени

                    Навигацията е виновна тя те е объркала.
                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                      Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                      Данчоооо ама верно си пъленннн аматъор селото е Слатина къбе отиде в Павликени

                      Навигацията е виновна тя те е объркала.
                      А бе, в интерес на истината много се зачудих,... къде точно е това село Павликени близо до Кърнаре


                      Обаче пък другото е отново на ниво....Браво.

                      Поздрави.
                      Не е важно какво караш, а как го караш !

                      Коментар


                      • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                        https://htftp.offroad-bulgaria.com/D...w_PA310087.jpg
                        Хижата се казва Чевира,вече е изоставена,или по точно чака нов собственик.

                        Коментар


                        • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                          Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                          https://htftp.offroad-bulgaria.com/D...w_PA310087.jpg
                          Хижата се казва Чевира,вече е изоставена,или по точно чака нов собственик.
                          Давай да я вземем за клуба.
                          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                          Коментар


                          • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                            Пачароз пусни някоя снимка от карането, и по точно поздрава за Ренди.

                            Коментар


                            • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                              Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                              Давай да я вземем за клуба.
                              Става само че последно и искаха 200 000лв,иначе ме е яд много за тая хубава хижа,толкова нямаше ВМЗ пари та я заряза,ще се радвам ако я вземе някой разумен човек и не да я превръща в хотел както другите около нея ами да си остане хижа,ама много се съмнявам.

                              Коментар


                              • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                                Първоначално публикуван от anatoli_petkov Преглед на мнение
                                Пачароз пусни някоя снимка от карането, и по точно поздрава за Ренди.
                                Абе аматиор какъв поздрав бе откаде толкова полянкаджй се събрахте бе да бехте снимали поне един баир или някои екстримче ама аиде другия път
                                За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X