Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каране в неделя, но не всяка неделя

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

    Взех да се притеснявам че толкова време шефа не е написал нищо по повод последното каране даже си мислех че му се е счупил компютъра С малко закъснение но се изходи
    Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

    Коментар


    • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

      И тази неделя гледахме да използваме хубавото време. След два- три телефонни разговора и съм вече в Севлиево пред дома на Венци. Натоварихме моторите и с мръсна газ към Трявна. Уговорката е , че Борката ще ни чака на Автогарата.



      Вече сме на уреченото място.


      Пред дома на Борката


      Синът на Борката - бъдещ ендурист, застана и докато баща му не го повози две - три кръгчета не можахме да тръгнем





      Част от групата пристига, набора е на линия и той


      На обичайното място след излизане от Трявна, където задължително се спира за кратка почивка и обсъждане на маршрута


      Не след дълго на един от КТМ се скъса спица от задната капла, извадихме подходящите инструменти и я отстранихме


      Всички клипчета са от камерата на колегата от Трявна



















































      Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

      Коментар


      • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

        Браво момчета , много добро каране сте направили . И снимките и клиповете са много добри. Много се изкефих !! Продължавайте все така и безаварийно
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

          Този път в репортажа нямаше много коментар. Искам да изкажа възхищението си от колегите от Трявна - много сериозна група са, карат мотори с големи кубатури, и ги карат много добре. В това каране участваха горе - долу 1/3 от цялата група. Разбрах, че всички са събрали пари, за да си купят камера, която струва 600 лв. и да документират каранията си (клипчетата по - горе са от нея ). Колективно цялата група са си купили билети , за да отидат в София на световното по фрийстайл. Решили са цялата група да направят бенкетче по случай Нова година. От малкото ни каране с тях и с това , което научих, мнението ми е , че Група - Трявна са много сплотен колектив и е много приятно да се кара с тях
          Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

          Коментар


          • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

            Първоначално публикуван от ДАКАТА - crf 250x Преглед на мнение
            Искам да изкажа възхищението си .......цялата група....... Разбрах, че всички...... Колективно цялата група......... Решили са цялата група ........От малкото ни каране с тях и с това , което научих, мнението ми е , че Група - Трявна са много сплотен колектив и е много приятно да се кара с тях
            Данчо, че то като в Плевенската група бе.

            Коментар


            • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

              Първоначално публикуван от ДАКАТА - crf 250x Преглед на мнение
              Този път в репортажа нямаше много коментар. Искам да изкажа възхищението си от колегите от Трявна - много сериозна група са, карат мотори с големи кубатури, и ги карат много добре. В това каране участваха горе - долу 1/3 от цялата група. Разбрах, че всички са събрали пари, за да си купят камера, която струва 600 лв. и да документират каранията си (клипчетата по - горе са от нея ). Колективно цялата група са си купили билети , за да отидат в София на световното по фрийстайл. Решили са цялата група да направят бенкетче по случай Нова година. От малкото ни каране с тях и с това , което научих, мнението ми е , че Група - Трявна са много сплотен колектив и е много приятно да се кара с тях
              Благодаря Дака,радвам се,че си останал с добри впечатления и ти харесва да караш с нас.Запазили сме ти място за банкетчето на 29-ти
              Последно редактирано от viki terzieva; 13-12-11, 12:02.

              Коментар


              • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                Даже е по силна

                Коментар


                • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                  Първоначално публикуван от cdenev Преглед на мнение
                  Благодаря Дака,радвам се,че си останал с добри впечатления и ти харесва да караш с нас.Запазили сме ти място за банкетчето на 29-ти
                  Няма ли да поканите и останалите от групата?Само за Данчо ли ще има покана???

                  Коментар


                  • Re: От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                    Първоначално публикуван от ДАКАТА - crf 250x Преглед на мнение
                    Този път в репортажа нямаше много коментар. Искам да изкажа възхищението си от колегите от Трявна - много сериозна група са, карат мотори с големи кубатури, и ги карат много добре. В това каране участваха горе - долу 1/3 от цялата група. Разбрах, че всички са събрали пари, за да си купят камера, която струва 600 лв. и да документират каранията си (клипчетата по - горе са от нея ). Колективно цялата група са си купили билети , за да отидат в София на световното по фрийстайл. Решили са цялата група да направят бенкетче по случай Нова година. От малкото ни каране с тях и с това , което научих, мнението ми е , че Група - Трявна са много сплотен колектив и е много приятно да се кара с тях
                    Еми да кажа и аз на Данчо, че и ние от плевенската група сме си взели билети за фрийстала, и ние се събираме, и си правим банкетчета ама той нали е човека група не го знае. Пък и няма как да знае, той не кара със нас защото сме били много добри, е затова пък има и други групи, може да кара с който си иска, негова воля, ама и със групата от Трявна няма да се задържи дълго. То не бе Лесидрен, Дойренци, Троян, Севлиево, сега и Трявна, много ми е чудно после с кой ще кара, МОЖЕ БИ С НАС?
                    За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                    Коментар


                    • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                      Първоначално публикуван от anatoli_petkov Преглед на мнение
                      Няма ли да поканите и останалите от групата?Само за Данчо ли ще има покана???
                      Ми няма проблем.Поканен си

                      Коментар


                      • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                        Първоначално публикуван от anatoli_petkov Преглед на мнение
                        Няма ли да поканите и останалите от групата?Само за Данчо ли ще има покана???
                        Ако те пуснат заповядай, на 29.12.2011г на хижата в 20.00ч.утре се обади да потвърдиш.

                        Коментар


                        • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                          Дака няма снимки ходихте ли да карате по южна България? Аз нищо не можах да снимам от фристайла.

                          Коментар


                          • От: Re: От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                            Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                            То не бе Лесидрен, Дойренци, Троян, Севлиево, сега и Трявна, много ми е чудно после с кой ще кара, МОЖЕ БИ С НАС?
                            Ама за Габрово нищо не казвате!
                            Май там е шубето а?

                            Коментар


                            • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                              Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                              Дака няма снимки ходихте ли да карате по южна България? Аз нищо не можах да снимам от фристайла.
                              Ходихме много яко беше довечара ще направя репортажа
                              Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                              Коментар


                              • От: Re: От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                                Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                                Ама за Габрово нищо не казвате!
                                Май там е шубето а?
                                Като се сетя когато карахме с една Габровска група и как си зарязаха човека на който мотора изгуби съединител а после и бензина свърши Момчето направо се разрева Не го оставихме в гората друг му караше мотора и бензин му дадохме А колегите му вече бяха далекоТа някъде в тия дребни неща се крият работите
                                Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X