Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каране в неделя, но не всяка неделя

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

    ей дака добре че беше ти след 5 години да направиш снимка на анатоли пред гаража в левски за да позная веднага местото от което преди 5 години си купих първия ендуро мотор явно от този анатоли кавазаки 125 синьо
    закарах си го до червен бряг на самоход и задната гума я нямаше вече

    Коментар


    • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
      Доволен съм, и от репортажа, и от снимките.
      Само една забележка имам, ракия не се пие в такива чаши, особено ако е домашна!!!
      За следващия път ще си вземем бележка, то добра ракия да има

      Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
      Хубав репортаж от прехода в студения мартенски ден.
      Дака, аз чак сега забелязах, че си сменил Ксантия-та с МБ.
      Да ти е честит и много да те слуша.
      Наистина хубава разходка се получи. Благодаря за пожеланията, Ники !

      Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
      Браво наборе!! Ити казваш че си вет!! Щом с лекота преминаваш Дойренския полигон,значи по Енинския ще летиш!! Двамата с Анатоли ви записвам в списъка на Гранд Буркан 2013!!
      Дойренския полигон го минаваме, ама още не сме задобряли за Енинския. Може да ни запишеш за скарата

      Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
      Страхотно представяне младежи Ей, добре че Даката вече е в тон с мотора, че миналата година с тея червени дрехи, направо беше за оплакване
      P.S. Между другото аз все още се надявам, че плевенската група ще направят нещо за новите тениски, въпреки че като гледам май никой нищо не прави по въпроса Още веднъж браво за организацията и страхотното Ви представяне
      Е, Helik, има си значение екипировката, сега сякаш мотора по - слуша. Колкото до фланелките, ако се вземе решение за нови, лично ще ти се обадя
      Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

      Коментар


      • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

        То вече има нови фланелки но явно не са те информирали Натиснете снимката за да я уголемите

Име:63011_2903102592752_489371292_n[1].jpg
Прегледи:1
Размер:106.3 КБ
ID:5463977Натиснете снимката за да я уголемите

Име:578263_2903102832758_1344470585_n[1].jpg
Прегледи:1
Размер:104.6 КБ
ID:5463978

        Коментар


        • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

          Helik, не само ти не си разбрал, че се правят нови фланелки. Нищо, дано следващия път да разберем ! Ха-ха-ха
          Последно редактирано от ДАКАТА; 20-03-13, 19:18. Причина: допълнение
          Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

          Коментар


          • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

            Не разбирам, какъв е проблема да се информират колегите, които са изявили желание и също така да се информира аудиторията в съответната тема Явно и в плевенската група всичко е скрито покрито, но както и да е..........Хубавите фланелки ще си ги носят избраните хора, а когато ги видим с тях на някоя снимка във форума, то ще знаем, че те са "специални"
            SUZUKI DRZ SuperMoto

            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

            Коментар


            • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

              Първоначално публикуван от ДАКАТА Преглед на мнение
              Може да ни запишеш за скарата
              Ей, не забравяй и нас с Венци да запишеш.


              Иначе добре сте ПОКАРАЛИ.
              Не е важно какво караш, а как го караш !

              Коментар


              • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                Севлиево, Венци и подрастващият ендурист Дидко, който догодина може да подкара КТМ-чето на кака си.



                Участниците в неделната разходка преди старта.



                Новата придобивка на Иван - каска.



                Началото на разходката, калта този път не беше толкова рядка както предния.





                Първа спирка за кратка почивка



                Дървото на преден план е причина за полягването на колегата



                Помощ от приятели







                Почивка и обсъждане в коя посоката да продължим





                Колегата от Севлиево, който съвсем скоро си е купил този мотор Кавазаки 650 (още с шосейните гуми), но желанието му е да пробва мотора в планината и тръгна с нас. На въпроса ми, не е ли малко тежичък мотора, ми отговори - а, не е толкова само около 150 кг. и тръгна с нас.







                Всички бяхме учудени как можа да стигне с тези шосейни гуми толкова далече









                Първа почивка за похапване.



                Ние похапваме, КТМ-те попийват.





                Който бързо кара, бързо пада, хубавото е, че колегата се размина само с леки охлузвания.







                В планината, пред дядовата къща на един от колегите.



                Колега на Иван от ловната дружинка и две подрастващи фенки.







                Поглед към Стара планина



                Почти същата ситуация за още един от колегите.





                Кратка почивка, разбор на карането до сега и вземане на решение, в коя посока да продължим



                Имаше и такива препятствия по пътя















                Последна почивка преди финала, където се оказа, че всички се чувстваме много уморени и на всички, без изключение ни боляха задните седалищни мускули











                На път към старт - финала.



                Времето беше прекрасно, по - голямата кал беше само в началото, а след това само тук - там по някоя локвичка. Една такава ( на вид много малка локвичка, но достатъчно дълбока ) успя да преметне Иван през кормилото, но не можах да го документирам, защото когато пристигнах, той вече вдигаше мотора. Изминахме 102 км. и въпреки умората всички бяхме много, много доволни. Благодарение на колегите от Севлиево по - голяма част от маршрута минаваше през места, през които никога не бях минавал.
                Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                Коментар


                • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                  Аз съм доволен, за вас не знам.

                  Коментар


                  • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                    Браво Дака за следващия път се надявам да бъда с подходящите гуми.

                    Поздрави от Севлиево Марин KAWASAKI KLX 650

                    Коментар


                    • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                      Аз съм доволен, за вас не знам.
                      Доволен си, ама Даката никъде го няма На някои снимки се вижда мотора му, но дали той е бил там, никой не знае
                      Иначе колегата с КЛХ-а и шосейните гуми направо изби рибата. Не знаех, че марката "Дизел" вече правят и мото якета
                      SUZUKI DRZ SuperMoto

                      Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                      Коментар


                      • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                        Честито на колегата с моркова N17,преди една ямашка караше!

                        Коментар


                        • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                          Благодаря! Морков ама бяга

                          Коментар


                          • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                            Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                            Аз съм доволен, за вас не знам.
                            И аз съм доволен и от карането, и от компанията

                            Първоначално публикуван от msveleshki Преглед на мнение
                            Браво Дака за следващия път се надявам да бъда с подходящите гуми.
                            Слагай новите гуми и започвай да мислиш и за екипировка, защото екипировката не е за подценяване

                            Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                            Доволен си, ама Даката никъде го няма На някои снимки се вижда мотора му, но дали той е бил там, никой не знае
                            Там бях, и тялом и духом, дано следващият път да се намери някой да ме щракне
                            Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                            Коментар


                            • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                              Първоначално публикуван от ДАКАТА Преглед на мнение


                              Там бях, и тялом и духом, дано следващият път да се намери някой да ме щракне
                              Като дойдеш при мен аз ще те щракна
                              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                              Коментар


                              • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                                Аз го снимах в Плевен като се прибра ама той не пусна снимките.Дано като види коментарите ги пусне.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X