Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каране в неделя, но не всяка неделя

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Re: От: Каране в неделя, но не всяка неделя

    Последно редактирано от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ; 19-12-11, 18:15.
    Не е важно какво караш, а как го караш !

    Коментар


    • От: Re: От: Каране в неделя, но не всяка неделя

      Първоначално публикуван от ДАКАТА - crf 250x Преглед на мнение
      Като се сетя когато карахме с една Габровска група и как си зарязаха човека на който мотора изгуби съединител а после и бензина свърши ........

      И за какви колеги говориш ако всичко това е наистина така!?....та това е недопустимо
      Не е важно какво караш, а как го караш !

      Коментар


      • От: Re: От: Каране в неделя, но не всяка неделя

        Първоначално публикуван от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
        И за какви колеги говориш ако всичко това е наистина така!?....та това е недопустимо
        Има истина нащи колеги са карали с тях и наистина не чакат.

        Коментар


        • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

          Тази неделя трудно се взе решение за каране. В събота вечер звъня в Севлиево - вали, звъня в Левски - вали, звъня в Троян - вали, звъня в Южна България - вали и се взе решение - няма да се кара. Успокоих се , извадихме туршийка, ракийка и седнахме пред телевизора да гледаме какво правят най добрите в света ( по Канал едно ). На сутринта като станах гледам - не вали=




          Звъннах насам, натам и там не вали.
          Набързо натоварих и след час се срещнахме с Анатоли на обичайното място след Ловеч .



          След още 35 мин. сме вече в Троян, пред къщата на Крум.


          Имаме и изпращач - Дидо, който през седмицата е попаднал във филм на ужасите с някаква печка на дърва, но преди да почне втора серия на филма за разтоварване дайде да се видим и ни изпрати като ни даде и доста полезни съвети.


          Така изглежда Балкана от север


          Така изглежда на Беклемето


          А така е в самото ресторантче Беклемето







          На върха на Беклемето


          Таблото на колата , където исках да покажа колко градуса минус е на върха


          Така изглежда Балкана от южната страна. Като се спускахме към Кърнаре, се чудих кога ли е направен този път, колко време е отнело на хората да го направят и с каква ли техника са разполагали.




          На центъра на Кърнаре


          На центъра на Слатина




          Пред дома на нашия водач Румен в очакване да дойдат и другите колеги



          В съседно село, където се присъединиха още колеги


          На обичайното място за кратка почивка и обмисляне на маршрута





          Тук е задължителна спирка, има чешмичка, а пък и ловците си обявявят среща, че да се видим по отблизо. До сега не е имало проблеми





          Възвишението Фенера, не знам защо този път ми се видя доста по стръмно от предния път, а пък имаше и малко калчица. Само се опитах да отразя атаките на колегите



          По средата - между спускането и изкачването на долината. От тук потеглихме за Бело камене.



          Вече сме пред входа на Бело камене



          Едно от кончетата в комплекса



          Има си и басейн



          Имат си дори и Хамър



          Около масата в очакване на поръчката



          Поръчките са донесени, колегата до мен си поръча сърца и аз ги опитах, но само толкова



          Още по пътя към тази хижа усетих, че сърцата искат да излизат, много неприятно чувство. Колегата дето ги поръча изяде доста повече и му се искаше да си бръкне в устата и да ги извади



          Така изглеждаше теренът на някои места по маршрута. Карането по тънкия сняг и тънкия лед се оказа голямо шоу.



          В очакване да се събере цялата група, защото спускането до това място благодарение на скрежеца и снега си беше голямо приключение



          На едно възвишение, където установих, че в групата сме били 6 Хонди, 5 от които ЦРФ 450Р и момчетата нямаха никакви оплаквания за брутална мощ, а така развинтваха ръчката, че не стъпваха на земята. Браво


          Отново пред дома на Румен след приключване на карането, за което му благодарим на него и на останалите колеги, които проявиха търпение и се съобразяваха с нас.



          Пред магазинчето за мотори на Пачароза



          Вътре в магазинчето с Пачароза, който сподели с нас, че много му се е карало, но не е имал възможност



          Средна гора си е Средна гора. Който живее близко до планината няма начин да не може да кара. Там такива няма Да се надяваме, че при първа възможност ще гостуваме отново на момчетата !
          Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

          Коментар


          • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

            Данчооо ми ти си карал с двама от най добрите в тази част на България БРАВО.
            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

            Коментар


            • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

              Браво Дака пак си отразил добре събитията относно нашата разходка,но имаше и други интересни снимки тях няма ли да публикуваш?

              Коментар


              • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                ..Като се сетя, когато карахме с една Габровска група и как си зарязаха човека, на който мотора изгуби съединител, а после и бензина свърши. Момчето направо се разрева! Не го оставихме в гората, друг му караше мотора и бензин му дадохме. А колегите му вече бяха далеко..
                Да така беше. Момчето, за първи път излизаше с мотора си - кросова Хускварна 450 в гората.
                ''приятелите'' му го изоставиха макар че знаеха за проблема със съеденитела, а мисля се сещате как се кара кросов мотор, с дълга първа от неопитен моторист без съединител, в кривата гора.


                На масата в дъното - първия човек в ляво беше водача им.



                Тука вече, го бяха забравили отдавна (86№) и му свърши и бензина, та Данчо му даде да може да се прибере.
                Та, такива ми ти работи......
                Силата е нищо без контрол.

                Коментар


                • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                  Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                  Данчооо ми ти си карал с двама от най добрите в тази част на България БРАВО.
                  Разправям на Пачароза след карането ей човек тия момчета много карат не стъпват на земята А той а карат Но нито той нито аз сме знаели с кой сме каралиМного яко темпо няма нагоре няма надолу няма камъни ,корени,коловози,лед,сняг ръчката на макс
                  Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                  Коментар


                  • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                    Човек в гората не се оставя.
                    П.П. Готин репортаж! Другия път дано се засечем
                    Последно редактирано от speedrifter; 20-12-11, 19:42.
                    Yamaha WR 200

                    Коментар


                    • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                      Аз съм съгласен с това че не може човек да се изостави в гората,това не е човешко,но искам да кажа че досега съм карал 3 или 4 пъти с Габровската група или по точно част от нея защото там са 100 човека ендуристи знам ли и аз коя е групата.С Джартата и неговите приятели когато сме карали винаги са изчаквали те познават терена и им е по лесно не мога да кажа че те са изоставили човек до сега .Верно е това че избързват напред после спират и ни гледат шоуто ,но нали това е веслбата какво толкова.Лошотото е че винаги има хора които не стават нито за компания нито за излет затова човек макар и малко трябв да знае с кой къде отива.
                      Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                      0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                      Коментар


                      • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                        От снимките горе никого не познавам,не знам дори да е имало такава Хускварна в Габрово.
                        Аз винаги съм помагал на хората с които съм.
                        Не съм длъжен да се обяснявам на никого но аз не съм оставял човек в гората.
                        Вече разбирам защо Ренди псува така колоритно Плевенчани.
                        Разбирам и Витлемов защо не иска да е от Плевенската група.
                        Вие господа сте интриганти и както гледам сте доста силни на думите.
                        Оттеглям си поканата,успех в живота.

                        П.П Това е май за вашата тема с интригите!!!

                        Коментар


                        • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                          Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                          От снимките горе никого не познавам,не знам дори да е имало такава Хускварна в Габрово.
                          Аз винаги съм помагал на хората с които съм.
                          Не съм длъжен да се обяснявам на никого но аз не съм оставял човек в гората.
                          Вече разбирам защо Ренди псува така колоритно Плевенчани.
                          Разбирам и Витлемов защо не иска да е от Плевенската група.
                          Вие господа сте интриганти и както гледам сте доста силни на думите.
                          Оттеглям си поканата,успех в живота.

                          П.П Това е май за вашата тема с интригите!!!
                          Ти си бил много умен брееееее

                          В Балкана не, но на масата слушам, че ги изоставяш, НО като свърши яденето и пиенето
                          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                          Коментар


                          • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                            Защо бяха изтрити няколко коментара

                            Коментар


                            • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                              Първоначално публикуван от valiokoev Преглед на мнение
                              Защо бяха изтрити няколко коментара
                              Като при комунизма колега,публикува се това което трябва да се чете,а не каквото е писано нали за това има хора да следят публикацийте!!!

                              Коментар


                              • Re: От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                                Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                                Като при комунизма колега,публикува се това което трябва да се чете,а не каквото е писано нали за това има хора да следят публикацийте!!!
                                И аз и много други мислим така но кво да се прави такава ни е скапаната държава винаги някои си дава мнението по въпроси които няма никакво виждане.
                                За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X