Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

    На въпросната пътека имаше на няколко места парчета от картери и масалце та затова ми беше интересно.В неделя отиваме в Банско и от там Роженски манастир-Мелник-Сандански и после обратно.Ако имате интерес звъннете ми 0888995497.А на 15 и16 ОКТ. в Говедарци ще се проеде офроуд състезание за джипове организирано от нашия клуб.Заповядайте.

    Коментар


    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

      Първоначално публикуван от ВЕНЦИ КЛЮЧ Преглед на мнение
      На въпросната пътека имаше на няколко места парчета от картери и масалце та затова ми беше интересно.В неделя отиваме в Банско и от там Роженски манастир-Мелник-Сандански и после обратно.Ако имате интерес звъннете ми 0888995497.А на 15 и16 ОКТ. в Говедарци ще се проеде офроуд състезание за джипове организирано от нашия клуб.Заповядайте.
      Знам за картера, един CRF450R е, момчето от тогава досега не е карал, а мина повече от година.
      Прехода който ще правите го правихме преди година или две, виж по-назад в темата е описан с подробности и снимки.
      За състезанието, там сме, и миналата година бяхме там, не го пропускаме, също имаме снимки в темата.

      Ще се радваме да се запознаем в Говедарци, ние с идването се редим първо около скарата до реката....

      Коментар


      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

        Онзи ден минах по нея- чак от смочевската вада.
        Трасето е отлично и подкастрено, дори и пътеката след билото- поне аз го забелязах. Който го е свършил се е справил много добре (Будин предполагам) евала.
        Аз карам когато и с когото намеря, нямам търпение да ми се освободи някоя събота или неделя за да изригнем заедно!
        Ето и една снимка за спомен с един овчар, който до скоро бил на Пазар Дере и за момента си е направил колибка под вадата.
        Пичовете в ляво са малко темпераментни и не пожелаха да се качим по въпросната пътека, но се спуснаха по нея.
        Обаче вече знам как да ги накарам да я излязат на пУна гАз- просто трябва да се разбера с колегата с гегата да ми заеме кучетата си- направо ще запалят гумите
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1040532 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:147.7 КБ
ID:5307601
        Бензин в кръвта!
        http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150681644348141.417840.569443140&type=1

        Коментар


        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

          Първоначално публикуван от ВЕНЦИ КЛЮЧ Преглед на мнение
          .......Миналия месец карахме от хижа Иван Вазов, покрай Птичи връх, хижа Отовица до Самораново. Интересува ме тая пътека някой карал ли я е на горе, че ми се видя много зла.
          В предишният ми пост ти отговорих, но съм объркал пътеката за която питаш.
          Да, тази пътека която ти се струва зла, сме я качвали много пъти, аз лично четири.
          И до момента я водим за най-трудната в района на Дупница, малко са хората които се навиват да я караме.
          Имаме много снимки от там, пак за справка тази тема, но назад някъде.


          Сега искам да ви пусна още няколко снимки от последният уйкенд в Рила.
          Снимките ни бяха най-любезно предоставени от колегите от Враца.

          Тук е "Рай" за двутактовите мотори, караш и свириш на гайда, после спираш и я изхвърляш.


          Това е терена между Карагьол и хижа Иван Вазов.


          На живо е много по внушително, особено след 4 часово много изморително изкачване.




          Налагаше се по-тежките мотори да се носят на места от по двама.




          Човекът когото соча с пръст е ВИНОВЕН за тая мъка която причинихме на гостите.


          Спускането от Отовишки връх към платото над езерата, в далечината се вижда връх Кабул.




          Колегата с този мотор е на 51год. да е жив и здрав, но ми разби представите за ендуро, никъде не закъса и беше винаги първи.


          И всичките снимки са негови, очаквам и от другите, но малко по-късно.


          Малък поглед назад, по това се спускахме, но всеки до мотора, там втори шанс няма.


          Дупнишката група сме долу най-дясно на снимката, наложи се да почакаме около час и нещо потни в студа.


          Този мотор и ездачът му наистина ме впечатлиха най-много от всичко.


          Това е колегата с черният екип и бялата брада, РЕСПЕКТ.
          Доволни макар, че ни чакат още около 30км асфалт до прибирането.

          Коментар


          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

            Ааа.. как ме е яд че и мен ме няма на снимките до вас...
            До Кара Гьол съм ходил, но на езерата не- умирам от яд.
            Респект!
            Бензин в кръвта!
            http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150681644348141.417840.569443140&type=1

            Коментар


            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

              Това от дясно, което се вижда със снега е Отовишкия циркус, а насреща предполагам, че е Отовишкия връх.
              Демек Чинела и групата са се спуснали от там право надолу. На живо респектира значително повече.
              Ванка, поправиме ако греша. Снимката е на Змея.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:315720_1807757014327_1852011513_1237128_1556439830_n.jpg
Прегледи:1
Размер:47.2 КБ
ID:5311246
              Последно редактирано от Жоро Донечки; 13-10-11, 21:08.

              Коментар


              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
                Това от дясно, което се вижда със снега е Отовишкия циркус, а насреща предполагам, че е Отовишкият връх.
                Демек Чинела и групата са се спуснали от там право надолу. На живо респектира значително повече.
                Ванка, поправиме ако греша. Снимката е на Змея.

                [ATTACH=CONFIG]371637[/ATTACH]
                Не, не грешиш, точно така е!!! Това го правим за втори път!

                Коментар


                • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                  Или си сменил фотоапарата,или слагаш много цвят след това,виж колко е силно червеното и синьото,не че ти критикувам снимките,но го забелязах и на тези от Севлиево

                  Коментар


                  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                    Тия дупничани постоянно карат,но темата замря от всякъде.Или ги мързи да качват или сега налагат гроздето и са до бъчвите.Айде моля ви се,подновявайте,че модераторите ще изтрият темата.Поздрави
                    Beta 450 RR-Factory
                    0039 3206052599

                    Коментар


                    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                      Първоначално публикуван от izoidesi Преглед на мнение
                      Тия дупничани постоянно карат,но темата замря от всякъде.Или ги мързи да качват или сега налагат гроздето и са до бъчвите.Айде моля ви се,подновявайте,че модераторите ще изтрият темата.Поздрави
                      Те дупничани карат Ице, но само Чинела пише.
                      Все караме по публикувани трасета и пътеки, темата е вече на 4 години и при това редовно поддържана, но България не е Африка.
                      Виж последната събота ходихме на гости в Радомир, изкарахме си прекрасно, но когато започнах да снимам разбрах, че за първи път в "кариерата" ми на фотограф съм забравил мемори картата в компютъра....
                      Там имаше много, ама много за снимане, събрахме се над десет човека и падна як купон и смях, много задни салта, обръщания и тапи, бе як купон ви казвам, но снимки ЙОК.
                      Само накрая като си тръгнахме Будин направи едно яко падане със скорост над 90км в час, каската му стана на дреп, май носа е пукнат и рани по челото.
                      Важното е, че се оправи и се прибра бавно по асфалта, ние през Верила та дома...сега е по-добре, само гърба го понаболява малко.

                      Другата събота и неделя съм пак на Радомир, но този път ще си закарам мотора до там с пикапа, след тежките пътеки потен да караш после 70км на ход не си е работа.
                      И обещавам този път да си взема апарата годен за снимки.....

                      Коментар


                      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                        Те дупничани карат Ице, но само Чинела пише.
                        Все караме по публикувани трасета и пътеки, темата е вече на 4 години и при това редовно поддържана, но България не е Африка.
                        Виж последната събота ходихме на гости в Радомир, изкарахме си прекрасно, но когато започнах да снимам разбрах, че за първи път в "кариерата" ми на фотограф съм забравил мемори картата в компютъра....
                        Там имаше много, ама много за снимане, събрахме се над десет човека и падна як купон и смях, много задни салта, обръщания и тапи, бе як купон ви казвам, но снимки ЙОК.
                        Само накрая като си тръгнахме Будин направи едно яко падане със скорост над 90км в час, каската му стана на дреп, май носа е пукнат и рани по челото.
                        Важното е, че се оправи и се прибра бавно по асфалта, ние през Верила та дома...сега е по-добре, само гърба го понаболява малко.

                        Другата събота и неделя съм пак на Радомир, но този път ще си закарам мотора до там с пикапа, след тежките пътеки потен да караш после 70км на ход не си е работа.
                        И обещавам този път да си взема апарата годен за снимки.....
                        Я дай по-точно време и координати де шЪ снимаш... Че на Ади мотора под мене иска да гледа...
                        Mitsubishi L200 DobbleCab

                        KTM XC 450 RW 2009
                        KTM 350 SX 2011

                        Коментар


                        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                          Аз се обаждам всяка неделя вечер за да получа информация на уше и знам за подвизите,но трябва да почнат и тия безделници от групата да пишат и снимат,вече знаеме че могът да карат.На Будин пожелавам бързо оздравяване,той рядко пада,но му държи влага доста време.Ще чакам с нетърпение материала другата седмица и добре си решил да си караш мотора с колата.Поздрави на цялата група.
                          Beta 450 RR-Factory
                          0039 3206052599

                          Коментар


                          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                            Специални поздрави на Будин и бързо оздравяване!

                            Коментар


                            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                              Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
                              Специални поздрави на Будин и бързо оздравяване!
                              И от мен !

                              Коментар


                              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                                Яяяя ко изрових из архивите???
                                Всяка прилика с лица и събития е случайна???

                                Последно редактирано от Chinela; 27-10-11, 19:57.
                                Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                                Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X