Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!









    Тук бях мокър и на места дето слънце не огрява, страхотна градушка ни би.






























    Коментар


    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!































































      Това беше, ние отиваме тук.

      Коментар


      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

        Ванка браво за снимките продължавай все така да ни радваш с прекрасните репортажи.
        Гледам на едната снимка едни сини джапанки дето пише Ямаха та ако е възможно да ме светнеш как мога да се сдобия със същите.
        Поздрави.
        0878424143
        0887424150

        Коментар


        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

          Първоначално публикуван от BATKO PEPI WR Преглед на мнение
          Ванка браво за снимките продължавай все така да ни радваш с прекрасните репортажи.
          Гледам на едната снимка едни сини джапанки дето пише Ямаха та ако е възможно да ме светнеш как мога да се сдобия със същите.
          Поздрави.
          И снимките, и джапанките са на Будин, ще го попитам и ще ти пиша на Л.С.

          Коментар


          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

            А аз гледам Будин в едно тресавище, та се сещам да се извиня за отсъствието си, че имам да връщам съпорт
            А по принцип нещо сме слаба работа с организацията, за уйкенда е ясно, но през седмицата удряйте по някой телефон ако планувате каране.
            Бензин в кръвта!
            http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150681644348141.417840.569443140&type=1

            Коментар


            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

              Много Хубави снимки.
              Перфектна разходка.

              Коментар


              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                Тези снимки, ако не се лъжа са от прехода от Дупница до Банско. Същия ден аз и още един колега карахме на отсрещните била над ски писта Бодрост преход до х. Македония. Когато пристигнахме, хижарят каза, че група от Дупница преди десет минути се е спуснала през Динков дол посока Банско от другата страна при х. Чакалица има доста екстремни пътеки до билата и след това през един улей доста стръмно
                спускане. При нас от х. Македония към Динков дол, дето сте спуснали е критерий за качване - доста колеги имат проблеми там, доста счупени дръжки и пластмаси Хубави снимки сте направили.
                Последно редактирано от viki terzieva; 14-06-11, 13:09. Причина: Моля, използвайте главни букви!

                Коментар


                • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                  Сега ще ви пусна едни снимки от миналата събота, които успях да щракна между капките дъжд.
                  Тоест, валя преди да тръгнем и заваля след като се прибрахме, но пък за сметка на това спуках гума.
                  Снимките няма да коментирам, този път ще окажа тази чест на заснетите субекти...






























                  Ако си мислите, че тези колеги нямат снимки, жестоко се лъжете, но понеже са от ....... затова не ги пускат...

                  Коментар


                  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                    Има една - две физиономии, които са ми смътно познати - мязат ми на габровци, ама сигурно съм се припознал

                    Чинел, много постно без коментарите ти - недей ги чака много героите от фотосите, ако до утре не се появят - слагай репликите

                    Коментар


                    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                      За първи път снимков материал без коментари ....ей там в ниското под вас,точно до "окото" бях и аз,само ви видях каските и се чуха моторите като запалихте ,не можахме да направим срещата,нищо,ще я оставим за следващия път



                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN0268.JPG
Прегледи:1
Размер:88.0 КБ
ID:5289989

                      Коментар


                      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                        Ако си мислите, че тези колеги нямат снимки, жестоко се лъжете, но понеже са от ....... затова не ги пускат...
                        Извинявам се много обаче,Шефа каза че ще пусне снимките и ще коментира всичко.
                        Всички знаем обаче че,ако се спъне Шефа падам аз !!!
                        Само да спомена леко на този етап че, благодаря на тези прекрасни хора Будин,Иван-Чинела, Гаргата и всички от бандата на Дупница Хард Екстрийм!!!
                        Дано не сме се изложили много!

                        Коментар


                        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                          Ванка, не става така... Без коментар се губи не 50, а 100% от купона... Заплашвам, че ще се откажа от абонамента!!!

                          Ето тук например с нещо те целят, какво е то?!?



                          На повечето снимки всички са налягали като Караджата! Само самодивите липсват!!! Какво им направихте на комшиите?



                          А и Джартата благодари на някакви гарги. Аз такива не видях... Освен ако някой не се крие в дъното



                          Джарта, за да не се спъва Шефа, почвай да разказваш ти

                          А пък колко са оранжеви първите кадри, не е истина. Все едно си на Ерцберг

                          Коментар


                          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                            Вики, тоя път коментари нямаше, щото имам свидетели дето пишат във форума и ще ми отиде форумната "репутация", ако разкажа истината.
                            А както всички знаете, аз обичам да разказвам само "истината" и нищо друго освен нея...
                            Будин не би ме издал, Гаргата пък от форума разбира къде сме карали и с кого, въпреки че е бил с нас, тялом разбира се, на него духът му е в бутилка.

                            -На първата снимка ме целят с ФаФла, разделих я с Джартата и не помня какъв вкус имаше, бе изобщо не помня да съм я опитвал май..
                            -Второ, да на всички снимки сме полегнали по една единствена причина, много бяха уморени от предишната нощ, защо ли...ми сигурно защото бяха със жените си.
                            -Трето, Гаргата е в дъното и на двете снимки, на едната се е навел, на другата се съблича, май копираше "облеклото" на сервитьорката...
                            -За оранжевият цвят си права, нали знаеш, по републиканската пътна мрежа ГОЛФОВЕ много, с фераритата сме малко.

                            Коментар


                            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                              Браво, хубаво сте се поразкарали с ГАБРОВЛИИ и аз искам тъй, ама съм още НОВОБРАНЕЦ.
                              Последно редактирано от viki terzieva; 08-07-11, 06:52.

                              Коментар


                              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                                Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                                :
                                -За оранжевият цвят си права, нали знаеш, по републиканската пътна мрежа ГОЛФОВЕ много, с фераритата сме малко.
                                AЗ мога скромно да кажа:Ферари бих карал ,само ако е служебно!!!
                                А относно ФаФлата,даде ми я оти беше стара и не ставаше за ручане!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X