Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

    Супер история,пожелавам подобно развитие всекимо.

    Коментар


    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
      Няма нищо Фъре, не съм го продал защото още не съм го изплатил даже.....
      Пръснал съм го на парчета за туниХ, нали ма познаваш...няма нов, няма стар, всичко требе да се разглоби при мене.
      Ето къде ми бил проблема и аз страдам от тази болест до като не го пръсна на съставни части няма мир и спокойствие!!!Явно е от името това!
      Опел Корса В 1,4 82 коня
      Пасат 1,9 ТДИ 90-ка
      Ямаха ХТ 600Е
      Симсон SR 49 1959 г. :D

      0898234666:D

      Коментар


      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
        Няма нищо Фъре, не съм го продал защото още не съм го изплатил даже.....
        Пръснал съм го на парчета за туниХ, нали ма познаваш...няма нов, няма стар, всичко требе да се разглоби при мене.
        Събираи го тогаз по бърже щот кошарата е празна!!??
        Най-добре е да имаш богати приятели!!!
        Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

        Коментар


        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

          Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
          Понеже навънка вият вУЦи, а аз съм си сипал едно и започнах да си подреждам снимките на хард диска.. И...
          Открих, че въпреки "славата" ми на изявен хондажия /все още съм/...при мен резултата е КТМ 3 - Хонда 3.....
          Какво означава това ли, ами това че моторите които съм имал са 3 на 3....резултата е равен, очаквам да ме купят от Ямаха сега.

          Ето и снимки на първите ми машинки които открих ровейки се в архива ми....мале, май съм остарял вече...
          Аааа, адаш, а за Балканчето дет ти го прибраха милиционерите нищо не казваш - показваш,или викаш тогава още нямаше страст към снимането
          Не е важно какво караш, а как го караш !

          Коментар


          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

            Първоначално публикуван от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
            Аааа, адаш, а за Балканчето дет ти го прибраха милиционерите нищо не казваш - показваш,или викаш тогава още нямаше страст към снимането
            Това беше някъде 82-83 година, тогава още нЕмаше ендуро... годината точно не мога да си спомня.

            Коментар


            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

              Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
              Това беше някъде 82-83 година, тогава още нЕмаше ендуро... годината точно не мога да си спомня.
              Ако успея да снимам една хартиена снимка с фотоапарата,ще ти покажа един мотор произведен 69г а аз го преработих на ендуро 96г,тогава не знаехме че такива мотори се наричат ендуро,казвахме им къражейки.Между другото черният феникс който карам сега е модел 82г,смятай тези години какво чудо е бил,щом във момента ходи на такива места където доста съвременни мотори само си мечтаят,82г в България най модерният мотор беше МЗ 150-250TS,ЕТЗ даже не било произведено.
              Последно редактирано от hristo jivota; 26-01-12, 21:04.

              Коментар


              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                Ето ги снимките,не са хубави но нещо се вижда,снимани са 1996г,тогава карах Балкан 250,мотора с черният резервоар.
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4316762o.jpg
Прегледи:1
Размер:48.5 КБ
ID:5341250

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4316776S.jpg
Прегледи:1
Размер:56.7 КБ
ID:5341251

                Коментар


                • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                  Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                  ......тогава карах Балкан 250,мотора с черният резервоар.
                  Има ендуро вид.
                  Не е важно какво караш, а как го караш !

                  Коментар


                  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                    Подарявам си всичките мотори за 10 годинки да ми върнат.Само 10!!!

                    Коментар


                    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                      На вниманието на всички от Дупница ЕКСТРИИМ.
                      ГРАНД-БУРКАН 2 Енина 2012г. ще бъде отложен за 17.03.2012.г.

                      Коментар


                      • Re: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                        Лично на мен би ми било малко далеч, но когато наближи събитието бих казал че не ми липсва желание за приключения и при възможност бих дошъл дори и като зрител.
                        А по случай този пост ще кача и няколко снимки за да не замира темата съвсем, като за съответния сезон ще припомня и това
                        Бензин в кръвта!
                        http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150681644348141.417840.569443140&type=1

                        Коментар


                        • Re: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                          Ето и крайните точки на ретроспекцията, но под друг ъгъл- "през лятната пътека" Точно над зелената точка е приблизителното положение на "Смочевската Вада" а червената точка е края на "изкачването през клековете"
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0004_Т.jpg
Прегледи:1
Размер:193.6 КБ
ID:5345731
                          Ето и самата "Смочевска Вада" отблизо с върховете над нея- Поличите
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0007_.jpg
Прегледи:1
Размер:178.6 КБ
ID:5345732
                          Само за разнообразяване показвам и резултата от зарибявката на двама колеги с ATV-та, които си монтираха болтове на задните гуми. За съжаление снимки от каране няма, защото едното беше вечер по тъмно, а за другите излизания нямаше мерак за снимки.
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Panorama3.jpg
Прегледи:1
Размер:111.7 КБ
ID:5345733
                          Иначе ето и новата машина за приключения придобита тази късна есен готова за бъдещи авантюри!
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0021.jpg
Прегледи:1
Размер:107.2 КБ
ID:5345734
                          За протокола и МЕРАКЛИИТЕ отбелязвам че старата машина се продава и че е в перфектно състояние- в момента даже има и нови пластмаси!
                          Останалите снимки са за радост на окото, въпреки че всички са правени с телефона, някои от които са "наствяни"
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0026.jpg
Прегледи:1
Размер:61.3 КБ
ID:5345735Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0031.jpg
Прегледи:1
Размер:74.0 КБ
ID:5345736
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0029.jpg
Прегледи:1
Размер:80.0 КБ
ID:5345737
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0032.jpg
Прегледи:2
Размер:114.9 КБ
ID:5345738
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Panorama2.jpg
Прегледи:1
Размер:109.2 КБ
ID:5345739
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0037.jpg
Прегледи:1
Размер:106.5 КБ
ID:5345740
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0039.jpg
Прегледи:1
Размер:119.1 КБ
ID:5345741
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0040.jpg
Прегледи:1
Размер:127.2 КБ
ID:5345742
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0041.jpg
Прегледи:1
Размер:125.3 КБ
ID:5345743
                          До скоро и наздраве на всички, че на това време освен на работа и на топло до печката друго не може да се прави.
                          Освен разбирасе да се чисти сняг със някоя снежанка
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0042.jpg
Прегледи:1
Размер:87.0 КБ
ID:5345745
                          Последно редактирано от emo.com; 07-02-12, 16:20. Причина: недоглеждания от правописен характер
                          Бензин в кръвта!
                          http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150681644348141.417840.569443140&type=1

                          Коментар


                          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                            Добре че си ти Емка, че групата ни вече чака донори на черен дроб... изгинааме с това вино, на никой не му се и мисли да кара в тоя студ.
                            Писах миналата година, ще го напиша пак, до тук и лятото не всеки може да се качи, евала за труда, за снимките и за мерака.

                            Коментар


                            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                              Здравейте Дупничайни , Емо и на теб лично. Първо, честита нова продобивка. Безаварийно и нетравматично. Радвам се, че зимата не те спира. За огромно мое съжаление, при нас в Габрово, снегът ни идва в повече и всички мои опити се свеждат до каране по отъпкан сняг. Офф роудът е невъзможен- http://www.offroad-bulgaria.com/show...=51628&page=12. От тази дата, 24.01.2012 се кара само по пътя. Поздрави на всички от Дупница.
                              Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                              Коментар


                              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                                Напълно си прав колега,че в това време е само до печката на топлоно много се залежахмеЧестита нова придобивка без никакви аварий и много километри по горите и скалитеУСПЕХ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X