Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

    След кратко лутане и страхотен пиянски глад се озовахме на тая единствена трапеза в едно село.
    Добре, че магазинерката се смили над нас и извади от домашната лютеница, та похапнахме като момчета.


    Наздраве на компанията...


    Ако се чудите защо Краси е така усмихнат, веднага ще ви отговоря, щото си разказвал на ум мръсен виц...


    Ето това беше гледката от тази маса, няма такъв спорт като Ендурото, няма...




    Хапнахме, пийнахме и потеглихме, и изведнъж Краси скочи от мотора в движение...
    Ние напихме спирачки също и с тревога в погледа го проследихме на къде е тръгнал...
    Ами да, има нюх момчето, вижте сами...


    Имаше за всякакви партийни симпатизанти, но къде бяха приносителките на тези аксесоари ни беше цел номер едно да разберем.


    Малииии, вече настръхнахме, май бяхме попаднали на снимките на Козият рог 2011...


    И това ако не е мечтата на Ендуриста здраве му кажи, но какво се случи по-нататък и намерихме ли притежателките ще разберете в следващият епизод.


    Намерихме ги.... очаквайте включване...

    Коментар


    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

      Малиии, не може да се изпикае човек, веднага му звъните по телефона, добре де, продължавам.
      Тоест, ето ги, намерихме ги и те веднага се метнаха на правилния мотор разбира се.


      Бях наготвили и чакаха някой да им уважи....трапезата, да им напие шишетата и те такива Убави работи само.


      Дали не гледам като облъчен А...


      След като хапнахме помолихме Краси да разкаже пак ония виц от онова село, но той не рачи, мръсен бил.
      Аз обаче щом се наядох и нещо се размечтах, и разчуствах...даже май в транс съм молил едната да стане снаха на майка ми...
      Тя обаче ме помириса, почеса се по ..... и ми тегли една майна, защо ли...


      Май е имало и нещо друго, но него не го помня, или по-точно ме е срам да си спомня, изгонили ме били като куче, що ли..
      Нищо, ние пак си продължихме карането и изведнъж ми се видя, че от небето падна Ангел.....докато извадя апарата и той кацна.


      Помоли ме за вода и аз му дадох, но при едно условие, да ми изпълни едно желание няколко пъти...


      След това се отправихме право към базата, той ми каза, че обещаното ме чака там,
      но явно не съм му обяснил адреса правилно или пък тоя делтапланерист се е казвал просто Ангел.
      Лека вечер и да слушкате...

      Коментар


      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

        Ееее,Гоуем си, Ванка, да знайшш!

        Коментар


        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

          Сега вече се убедих, че не си човек (поне не обикновен ) !
          Щом ти се явявят Ангели Господни и ти изпълняват желания ...

          Поклон до земи!

          Коментар


          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

            Нещо края се обърка ,не може да свърши тая работа така
            Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

            Коментар


            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

              Първоначално публикуван от ДАКАТА - crf 250x Преглед на мнение
              Нещо края се обърка ,не може да свърши тая работа така
              Прав си Дака, но ако публикувам края ще ме баннат от форума....

              Коментар


              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                Прав си Дака, но ако публикувам края ще ме баннат от форума....
                Прати ми краят на лично и аз ще го публикувам. Така ще ми стане трети бан за щастие Пък и като ме тупне богопомазан може и на мен да ми се явят ангели

                Коментар


                • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                  Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                  Прати ми краят на лично и аз ще го публикувам. Така ще ми стане трети бан за щастие Пък и като ме тупне богопомазан може и на мен да ми се явят ангели
                  На теб ти се явяват само дяволи ти си мазохист.
                  МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                  Коментар


                  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                    Най-после стигам и до изминалата събота, карането беше около 160км за деня през много гори, реки, поля и баири.
                    Първа почивка до нещо си, май е на метеоролозите, но не съм сигурен.




                    Поради заплануваният доста дълъг маршрут не можех да спирам и да снимам, но чат пат биех спирачки за някой и друг кадър.


                    Това е някъде в южната част на Витоша, никога не сме идвали до тук с моторите, все се въртим около Рила и Верила.


                    Това колкото и да не ви се вярва е река Струма, наложи се да слезем по нея до Е79 за да заредим, че горивото беше на привършване.


                    Много обичам да карам по камънак, много, толкова е стабилен мотора, че е по-добър отколкото на прашен черен път.




                    Е наложи се да излезем защото на няколко пъти мотори гаснеха във водата и много взехме да се бавим.
                    Ако зависеше от мен, нямаше да изляза от реката цял ден, нали съм зодия риби...


                    Следващата почивка пак е на незнаен баир, наистина минаваме от тук за първи път и нямам и идея къде сме.


                    Тук обаче баирите бяха само камък и скала, при това всичко скрито в тревата, имах не една и две изненади, но късмета ми проработи и оцелях.


                    Тук пък покарахме в някакво изоставено и разграбено поделение,
                    отдадохме чест на хилядите младежи като мен загубили по 2 години от живота си тук и айде пак пУна газ.


                    Почти на изпарения се добрахме до тази бензиностанция,
                    заредихме и аз после се опитах да си купя мляко от този "МЛЕКОМАТ", но нищо не пусна.


                    Потупах я доволно по дупето и със замечтана усмиФка продължих.


                    Какво се случи след като заредихме по още един резервоар ще разберете само ако обърнете нова страница.

                    Коментар


                    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                      Можем да почнем с предположенията:

                      Вариант 1: срещнал си по-дащен млекомат и си набавил необходимата за всеки ендурист доза калции.

                      Вариант 2: Подгонили са ви законните собственици на млекомата и работата се е заквасила

                      Вариант 3: Краси пак е демонстрирал свободен стил със синя акула в близък водоем


                      Имам и други идеи, ама ще пиша лично на Витлемов, че гледам, че се готви за троен толуп


                      П.С. Единствените хора дето познавам и не могат да плуват са зодия риби
                      Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

                      Коментар


                      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                        Продължавам с разходката, заредихме и поехме обратно към Дупница, но за по напряко, през язовир Дяково..
                        По пътя освен природа, друго за снимане нямаше....


                        Ей това баирче, тоест насип от трошляк, без засилка нямаше качванката..




                        Аз пък покарах в един канал, на излизане стана интересно...


                        Вече сме на язовира, нещо в мен веднага се пробуди, какво ли беше.... а сетих се..
                        Нали тук преди две години затъна Гаргата, та по този повод на всеослушание казах:
                        - Ако някой от вас и най-вече Емо точка ком се "удави" в тинята, аз не го познавам и не съм с него...


                        Не бяха минали и 5 минути когато Емо точка ком се заглоби като свиня у старо джибре..


                        Аз естествено казах, че не го познавам и се захванаха да снимам...


                        Това "леко" ендуро не искаше да мръдне нито милиметър...


                        Проблем в тази ситуация беше, че ако се опиташ да помогнеш и веднага затъваш до колене.


                        Предложих им да го оставим тук и да надпишем на пластмасите, че е паметник на енуриста.


                        Нямаше начин, трябваше и аз да се включа, мотора наистина не помръдваше...
                        А сега кой ще познае каква марка са ми ботушите.




                        Убавец е нали, само Пачо може да се мери с него, но това си е диагноза, не се лекува.


                        Останаха само още 2 метра и готово...


                        А аз колко съм чиста само А...


                        Това трасе в момента е униКАЛНО за каране, следват завой след завой и се кара като на писта....само пУна газ.


                        Е има и такива моменти ако предобриш завоя...


                        Аз обаче завидях на Емо и също се натресох в тинята..


                        Но не беше чак таква болка за умиране, интересното беше, че мотора изведнъж спря,
                        все едно някой ме хвана и аз отлетях през кормилото.
                        Добре, че е меко и нищо не ми стана, много интересно и рязко сменяща се е настилката тук.




                        От там право на Яхиново, но се оказа, че от дъждовете се е получило свлачище и едната страна на трасето е почти неизползваема.


                        Вижте, тук леко се вижда, качванката на Ади вече е 8метра отвес вместо 4.


                        Това беше, не сме снимали много, че 160км не се взимат много леСно.


                        Останаха снимките от изминалата неделя когато правихме първа кръгче на оная Хускварна с прасето....
                        Очаквайте маТриала съвсем скоро...интересен е защото това е завръщането на Гаргата, не е за изпускане...

                        Коментар


                        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                          Пак ще я кача
                          KTM sx-f 350 2011
                          Honda Montesa Cota 250
                          KTM exc 450 Supermoto

                          Коментар


                          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                            EEEE, все около моето село се въртите!!!

                            Коментар


                            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                              Много добре, било е наистина разходка,щом не е имало много бутане и влачене
                              Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                              Коментар


                              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                                Това е някъде в южната част на Витоша, никога не сме идвали до тук с моторите, все се въртим около Рила и Верила.


                                Ако ме не лъже памет сте в Чуйпетлово и кръчмата с най-великите кюфтета на земята.
                                Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                                "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                                Джон Кенеди

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X