Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    То това Джартов се подразбира, но при мен имаше голям проблем миналия сезон, че и много нужни детайли постоянно падаха.
    Сега съм ги позакрепил ама да видим до кога ще е това.

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      Здравейте ентусиасти!

      От няколко седмици вече и аз имам оф-роуд машина. Сузуки. РМЗ-450 2006 год. Сложих му и маска с фар за случаите в които ще се кара до късно Остава ми да се оборудвам с екипировка /ботуши,панталон и броня/ каска и ръкавици имам, за очила незнам от сноуборд как ще е... Надявам се в най скоро време да се доекипирам и да караме заедно!
      Поздрави!

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Ако можеш да им смениш плаките, ще станат, иначе в гората ще си малко като слепок.
        Взимай екипировката и заповядай при нас, но гледай да е закължително по-мярка. Особенно ризницата, че да няма непрятни изненади.

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          Аллелелелле, Сузуки 450, човече, това е сигурно е ненормално, аааааа? А, предполагам и на външен вид требе да е страааашноу! Ако може да пуснеш една-две снимчици? /или няма да можеш/. А, що се отнася до очилите - има Прогрип по-евтини, а също така не си споменал за наколенки/шини... не се съмнявам, че някой би ги забравил, но все пак да напомня
          Последно редактирано от LightOfJah; 20-07-12, 23:02.

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Саше твойте части не дойдоха ли вече? Хайде исвай с нас, че много неизвинени ти се събраха.

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Пътуват, пътуват. Но кога точно ще пристигнат незнам. Предполагам до 1-2 седмици. Вътрешната доставка в Англия беше между 6-8 работни дни, което при определени обстоятелства са си 2 седмици, после до България... и така, аз съм платил на 09.07.

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                Колега hafte, знаеш ли къде мога да отида с моята маска и да си харесам плаки за нея...и също някой алтернативен сайт или магазин с по-изгодни оферти за ризници,ботуши и др. ще съм ти благодарен,в motosport.com цените са ок но накрая ти товарят голям данък и шипинг и се обезсмисля. LightofJah,за съжаление още нямам правата да качвам снимки, иначе мотора ме радва много! Нямам много база за сравнение, тъй като преди него имах една априлиа 125, но го давах на едни приятели стари моторджии и според тях върви много добре дори за 450. на мен ми харесва лекотата с която тръгва без значение на първа,втора или трета от ниските обороти.. това при 2т го нямаше ..

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Здравейте, къде остава срещата, че нещо не ми излизат постовете

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Последно за утре нещо конкретно ще се разберем ли?
                    Или ще я изкараме мързелива Неделя, на шарена сянка и бира.

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      obafebe за повечето марки, плаки има много, но незнам какви са ти очилата.
                      Ризници също има почти във всеки магазин, като хубаво е да хванеш и някоя промоцийка.
                      Като за начало виж в раздела с екипировка, кое как и защо се ползва и предпочита, от колегите, за да се ориентираш в морето от марки разновидности и ценови диапазон.

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        Първоначално публикуван от obafebe Преглед на мнение
                        Колега hafte, знаеш ли къде мога да отида с моята маска и да си харесам плаки за нея...и също някой алтернативен сайт или магазин с по-изгодни оферти за ризници,ботуши и др. ще съм ти благодарен,в motosport.com цените са ок но накрая ти товарят голям данък и шипинг и се обезсмисля. LightofJah,за съжаление още нямам правата да качвам снимки, иначе мотора ме радва много! Нямам много база за сравнение, тъй като преди него имах една априлиа 125, но го давах на едни приятели стари моторджии и според тях върви много добре дори за 450. на мен ми харесва лекотата с която тръгва без значение на първа,втора или трета от ниските обороти.. това при 2т го нямаше ..
                        Ето ти един сайт с разпродажба и безплатна доставка до България http://www.chainreactioncycles.com/Default.aspx
                        Честито за Сузукито и внимавай с газта,че много хвърлят тези Сузукита.
                        DRZ 400S

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Понеже за утре никой нищо не казва, утре ще изчакам до към 8.30 да се разберем ако има желаещи, и хващам на някъде.

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Преди Панчарево , има една пряка , на ъгъла в дясно има кръчма , в ляво е черния път за Герман , ще ви чакам там към 9.15ч. 0887 216 117 , ако се загубите.
                            В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              OK там сме

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Днес най-накрая се засекохме за разходка с motor_man, като се присъедини и Jasen85.
                                Като цяло разходката протече под мотото "на къде ни видят очите", но мина доста софт, и се заграхме на най-трудните места, което доведе до мой крив гард, и малко ожулени лепенки на колегите .

                                Ето и материала, като има още но motor_man ще ги допълни.

                                Това изкачване на Железница ни се опъна, в първата си част, втората така и не стигнахме, а третата минахме без проблем. Първата част в началото е гот, ама на края има едни корени и скала, като последните 10 метра са и със страничен наклон . Мисля, че ще се сетите къде е това, тези които са минавали, а за другите е точно над минералния извор на Железница.



                                Румен в действие, но и ние не изкарахме повече. Другия път пак ще го борим.


                                motor_man в атака, ама после беше трудно обръщането на Tenere-то


                                Накрая ни останаха сили да се полигавим и на Камбани




                                Хубава разходка направихме. Другия път повече.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X