Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    Вчера покарахме доволно и бях доста изморен.

    Тук сме преди спускането на мин. извор на Железница.








    Вече сме на Самоков




    Панорамата от ресторант Ридо


    Малко полеви ремонта, че след блатото и опит за стънт, раницата се предаде. Шием със свински опашки.


    Ей тука издрапахме, ама много тиня, а каква смрад беше после


    Бях много чист, едвам го измих после.



    Обичайните препятствия.


    Ей тия Бети как затъвали, личи си кой е прекалил с обяда




    Тук е интересно качване, и доколкото разбрах, някога е било част от някакво състезание, но от 2-рия път го покорих.


    Гледката от горе е забележителна. Това в далечината е Искър.


    Тук се вижда Цариградско шосе и дъжда, които изчакахме да отмине.


    Повече снимки нямам, понеже нямах сили и имах кал и тиня, няма да ви казвам къде

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      Вчера ми се наложи да си вдигам мотора само 3-4 пъти, та не се уморих чак толкова. Две от тези вдигания бяха в тинестата рекичка /І-ва част, не тази на снимката, а малко по-преди/, втория път щот запецнах след първото вдигне, та си полегнах във водата. Слава богу, имаше повечко вода, не само тиня, но миризмата си я имаше. Първоначално си помислих, че това е вада, по която се оттича мърсотията от някоя кочина и се притесних доста, защото се бях наквасил доволно със субстрат от рекичката. Мммм. страшна смрад е това тинята.
      На това изкачване, от което се виждат яз. Иксър и София се появиха двама моторости, единия от които беше младеж на около 16 г. Но каква беше изненадата, когато след като се изкачи видяхме задната му гума !!! Толкова изтъркана гума не бях виждал, та той си караше по вътрешна гума! Значи всичко си е до майсторлък, няма гуми, няма муми.

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Браво момчета !!! Страхотно сте си изкарали като гледам снимките /е с изключение на тинята де/ . Като малък си спомням как с колелото се забих в една тиня, резултата беше следния: колелото на место, а аз през кормилото и по гръб в тинята , добре , че не си практикувал и ти въргал през кормилото . Поздрави
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          Е, можеше и това да ги изпрактикувам . Нали знаеш момента, в който се чудиш дали да не прелетиш с пуна гас или да намалиш, като това колебание се оказва преломния момент и минаваш нито бавно, нито прелиташ на задна гума и в крайна сметка се получава нещо от сорта на сцената от 7:07 на следващото видео.



          Първоначално си мислих дали да не пробвам като сцената от 7:20 , но реших, че ще се получи точно същия ефект и за това изпълнението ми бе по-скоро като момента от 1:50. Важното е шоу да става
          Ама, вече имам около 2500 км. и 1 година офроуд опит, та решенията ги взимам по-бързичко.
          Последно редактирано от LightOfJah; 03-06-12, 11:59. Причина: Допълнение

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Уххх , уххх, ухххх . Надявам се всичко с потомството да е наред , че тоя удър в кормилото въобще не ми изглежда безболезнен

            За шоуто спор няма , нали всички затова излизаме в гората , да си правим кефа, пък и ендурото без такива моменти си губи чара . Като се сетя и аз какви изпълнения имам, за щастие не са снимани , защото в противен случай всички щяхте да се разбиете от смях аахахахаха
            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Аааа, не съм се ударил, имах предчувствие какво може да се получи, та подходих по-скромно. Но, по принцип, отдавна съм се наточил за тия гащи с протекторите.

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                Въпреки вчерашното миене на мотора (над 30 мин), днес разглобих задницата за планиран ремонт, но няма да ви казвам тази тиня и кал до къде беше стигнала
                Вярно, че нямаше един здрав семеринг и лагер, и луфта беше по 3мм на лагер, но и от рамката едвам я остъргах.

                Въпреки всичко ми беше весло, на такава гмеш не бях карал до сега

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Аз понеже съм в бокса и днес не карах, само ще сложа снимките на част от групата, която отсъства вчера, и днес е наваксала .
                  Обяснения не мога да напиша, но е било, лек сървайвър, щото и водачите са полегнали за отмора.















                  http://img406.imageshack.us/img406/5702/file30859.mp4

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Най-сетне остана време за каране , колегата гледаше дете , та се наложи да направя една бърза разходка до Железница , сам.







                    После се върнах да взема колегата Cruzeiro /Иво/ , и газ към трасето , но когато стигнахме , се оказа , че съм си взел и един пирон по пътя.



                    Добре, че имаше жокер "обади се на приятел"

















                    Тук ми се видяха камъни , но се оказа , че преди тях е тиня.



                    Наложи се да търся друго място за излизане от реката.













                    Фотографа Иво даде 50% брак на снимките , беше си сложил гуми за мъгла , та се пускаше само на сухо.Утре продължавам с другите снимки.
                    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Браво добре си го измил , и сте покарали, въпреки авариите.

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        Чакаме с интерес, изумява ме как може да изглежда едно полу-СТ, уникално е.
                        Който оцелее ще закусва!

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Иво щом започна да снима , станахме четвърти юни.











                          Тук го пробвах как стартира , оказа се , че по-става за полагане на кабели в земята.



                          Без полягане няма каране. Повече на Иво няма да му дам да пипне фотоапарат , много му треперят ръцете , за другия път ще търся нещо женско да снима.
                          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Хаха, а аз се чудех що има доста брак из снимките.
                            Миналата година имаше една девойка, в групата, ама избяга по асфалта. Тази година девойките са още по-малко .

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Кога ли ще доживея да видя девойка на офроуд мотор на живо...

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                                Кога ли ще доживея да видя девойка на офроуд мотор на живо...
                                Нямаш проблеми . Другият път като караме ще ти пиша да дойдеш да видиш, има само едно условие - да караш с нейното темпо... .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X