Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRF mania (само за пристрастени)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: CRF mania (само за пристрастени)

    С опасност въпросът ми да е малко извън темата ще Ви попитам- CRF 450 за първи мотор ще е твърде прекалено ли? Ясно е, че е извън разумни граници, но все пак какво мислите по въпроса.
    Карал съм 450сс АТВ досега.

    Коментар


    • До: CRF mania (само за пристрастени)

      Момче първо застраховка средна телесна повреда и тогава мисли за тоз мотор,че и за първи

      Коментар


      • До: CRF mania (само за пристрастени)

        Аз го карам от 3 години.И още ме изненадва преди 5 дена ме хвьрли и още има рани по мен.Смятам,че е много силен за пьрви мотор.Ако си вземешМного, много внимаваи ,че боли. Успех

        Коментар


        • До: CRF mania (само за пристрастени)

          Първоначално публикуван от kros Преглед на мнение
          С опасност въпросът ми да е малко извън темата ще Ви попитам- CRF 450 за първи мотор ще е твърде прекалено ли? Ясно е, че е извън разумни граници, но все пак какво мислите по въпроса.
          Карал съм 450сс АТВ досега.

          Колега изобщо не се изкушавай за първи мотор да си вземаш какъвто ли да е крос 450 4т или пък още по зле 250 2т. Най добре ще ти е с 250 4т много по леко се кара и не се стряска като 450, а разполага с достатъчно мощност
          [SIZE=4]HONDA CRF 450 R 2005[/SIZE]

          Коментар


          • До: CRF mania (само за пристрастени)
            Първоначално публикуван от danail612 Преглед на мнение
            Привет колеги, искам да ви попитам на колко време сменяте буталото на црф-а, аз имам 450 r 05' карам го от 08г. и сменям само масла и от време на време тарелки на клапаните или клапани, мотора и сега си върви както когато го купих, но незнам Вие сменяте ли ги профилактично(карам го любителски).
            В мануала на црф 450 ресурса които дават на буталото е 15 часа ако смяташ, че си ги врътнал значи е за смяна
            Последно редактирано от Chinela; 14-04-10, 19:26.

            Коментар


            • До: CRF mania (само за пристрастени)

              Първоначално публикуван от mx rider Преглед на мнение


              В мануала на црф 450 ресурса които дават на буталото е 15 часа ако смяташ 4е си ги врътнал значи е за смяна
              Това колега, което го казваш за менуала, означава, че от Хонда са изчислили че за 15 състезателни моточаса буталото не може да се счупи и ще дава пълната си мощност; като почна да карам в европейския шампионат и аз ще сменям на по 15 часа буталото и маслото- като изстине двигателя , иначе тези неща всички сме ги чували.
              Мен ме интересуваше другите(непрофесионалисти) като мен на колко които карат по отдавна црф кога си сменят буталата и сменяли ли са???
              Последно редактирано от Chinela; 14-04-10, 19:27.
              [SIZE=4]HONDA CRF 450 R 2005[/SIZE]

              Коментар


              • До: CRF mania (само за пристрастени)

                ЦРФ-а си е състезателна машина.Ако се вземе по нов и не се юрка много и 15 000км. ще изкара.
                Моя като го взех в гора не беше влизал и вече трета година го търкалям.Три пъти реглаж на клапани и това е.
                И е 250.
                ........................
                Иван Маринов
                CRF 250 X
                Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

                Коментар


                • До: CRF mania (само за пристрастени)

                  Първоначално публикуван от danail612 Преглед на мнение
                  Това колега, което го казваш за менуала, означава, че от Хонда са изчислили че за 15 състезателни моточаса буталото не може да се счупи и ще дава пълната си мощност; като почна да карам в европейския шампионат и аз ще сменям на по 15 часа буталото и маслото- като изстине двигателя , иначе тези неща всички сме ги чували.
                  Мен ме интересуваше другите(непрофесионалисти) като мен на колко които карат по отдавна црф кога си сменят буталата и сменяли ли са???
                  наи-вероятно си прав за японците,може това да са имали в предвит! другия начин да разбереш дали е за смяна е като го замериш ако ти е в допуска слагаш и караш успех!

                  Коментар


                  • До: CRF mania (само за пристрастени)

                    Ако сменяте маслото в двигателя и скоростите на всеки 10-15моточаса при нашето любителско каране живота на буталото е почти вечен.
                    Пример, моя е на 280моточаса, но поддържан по каталог/мануал и няма никакъв проблем.
                    Второ на колегата ММ от форума е на 470моточаса при това е Р модела и също е без проблем.
                    И двата мотора са карани само и единствено с Мотул пълна синтетика, и маслото е сменяно стриктно на 10моточаса.

                    Сме да твърдя това защото и двамата сме си ги купували чисто нови.

                    Коментар


                    • До: CRF mania (само за пристрастени)

                      Първоначално публикуван от DJaMBaZza Преглед на мнение
                      вижте един приятел с колко масло кара
                      чист късмет... дори не беше на минимума ,а по пръчката за гледане беше сухо. От 3 години не е сменяно и сега като сипахме новото масло сме се разбрали 2013 да ми звънне да го сменим
                      Наистина голям късмет е изкарал

                      Коментар


                      • До: CRF mania (само за пристрастени)

                        като говорим за бутала,вреди ли по някакъв начин буталото с повишена компресия?

                        Коментар


                        • До: CRF mania (само за пристрастени)

                          здавеите имам малак проблем с гъзта неиска да се връщтавсичко е смазано и пак неиска

                          Коментар


                          • До: CRF mania (само за пристрастени)

                            Първоначално публикуван от forsa6 Преглед на мнение
                            здавеите имам малак проблем с гъзта неиска да се връщтавсичко е смазано и пак неиска
                            на мене ми заяждаше горе на кормилото самият масур се беше износил и липсваха парчета от него ,виж го има го по магазините 10лв мисля че беше
                            Honda CRE 250
                            Nissan Patrol GR

                            Botevgrad Racing Team

                            Коментар


                            • До: CRF mania (само за пристрастени)

                              Първоначално публикуван от mx rider Преглед на мнение
                              като говорим за бутала,вреди ли по някакъв начин буталото с повишена компресия?
                              Мда и то най-вече на коляномотовилковия механизъм и в по-малка степен на цилиндъра...винаги такива намеси за извличане на повече мощност от двигателя водят до скъсяване на живота му.Но за къде ти трябва още сила..моторетката си има достатъчно.
                              MX "KRT".....MX KRECUL RACING TEAM....

                              Коментар


                              • До: CRF mania (само за пристрастени)

                                Първоначално публикуван от mx rider Преглед на мнение
                                като говорим за бутала,вреди ли по някакъв начин буталото с повишена компресия?
                                Колега аз ги гледах наскоро тези бутала на които пише 13.1 компресия а на стандартните 12.5 и се чудя откъде и как ще дойдат тези 0.6 атмосфера в повече. Значи то стандартно си има колко да е разтоянието между буталото и цилиндъра примерно 0,05мм незнам колко точно е на црф и се чудя да не би тези бутала да са нещо като ремонт А,В...тези 13.1 да са за поизносени цилиндри
                                [SIZE=4]HONDA CRF 450 R 2005[/SIZE]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X