Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRF mania (само за пристрастени)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: CRF mania (само за пристрастени)

    Благодаря ви все пак.
    [SIGPIC][/SIGPIC] Yamaha WR 426
    ВСЯКО ПАДАНЕ Е ПРЕДПОСЛЕДНО

    Коментар


    • До: CRF mania (само за пристрастени)

      ..ами то и R 250 2003 няма
      доколкото помня първите излязоха 2004 та ..то ги пуснаха от есента май на 2003 та но се водеха 2004 та модел или поне така помня

      Коментар


      • До: CRF mania (само за пристрастени)

        Аз мисля. че R - ката си я правят отдавна незнам точно от кога...А Х - а го правят от 2004г.За това съм сигорен.
        [I]Радослав Димчовски[/I]

        Коментар


        • До: CRF mania (само за пристрастени)

          http://en.wikipedia.org/wiki/Honda_CRF
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • До: CRF mania (само за пристрастени)

            followed with the CRF250R in 2004.
            ..благодаря Гоблин..излиза че съм прав ..тоест на спомените ми все още може да се разчита

            Коментар


            • До: CRF mania (само за пристрастени)

              CRF с ел. двигател.

              Коментар


              • До: CRF mania (само за пристрастени)

                Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                CRF с ел. двигател.
                Само да ги направят да държат по 120км преход и приключвам с бензиновите разсипници край на масла, гориво, лагери, свещи, клапани... и това безумно трещене )

                Коментар


                • До: CRF mania (само за пристрастени)

                  Това е много яко....едно от хобитата ми е авио моделизъм,по рано старите модели всички бяха с двигателчета,сега е ерата на електро моторите-има хора си вземат модели за по 2000-3000 хиляди лева/ако дори е с двигател/ го правят ел,много по лесно е,много по приятно,много по чисто и лесно за подръжка...електромоторите са в голям разцвет,батериите също-вярвам това е бъдещето и при моторите


                  Тролеите отдавна са на ток

                  Коментар


                  • До: CRF mania (само за пристрастени)

                    Първоначално публикуван от Shifta Преглед на мнение
                    Това е много яко....едно от хобитата ми е авио моделизъм...
                    Тролеите отдавна са на ток
                    И аз с хелита малко се занимавам и точно написах горния коментар и се сетих там каква игра е с ел. двигателчета, батерии, бръшлес, зареждачки, контролери..ала-бала.. то за цифроманията спирка няма - все пак тя движи света, ама поне частите са по-малко. Ще ме изкефят Хонда да направят някой фирмен прототип CRE 220 V : ))

                    ----край на спама---

                    Коментар


                    • До: CRF mania (само за пристрастени)

                      А ето и как са го направили.
                      равносметката е малко по-голяма маса от Х модела и малко по-малка мощност. Но като се има предвид огромния въртящ момент на електрическия мотор, за ендуро мощността му сигурно е предостатъчна, а и все пак това е началото.
                      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                      Коментар


                      • До: CRF mania (само за пристрастени)

                        Някой пробвал ли е подобна джаджа за охлаждане на маслото?



                        ето и сайта на производителя http://www.irp-llc.com/products/products2.html
                        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                        Коментар


                        • До: CRF mania (само за пристрастени)

                          Според мен това при парвото падане на мотора е праснало и изтекло маслото !!!ако се измисли нещо на ХР 400 при тройника за коловете става !!!Но и маслото ще се увеличи !!!Има и плюсове и минуси!!
                          Опел Корса В 1,4 82 коня
                          Пасат 1,9 ТДИ 90-ка
                          Ямаха ХТ 600Е
                          Симсон SR 49 1959 г. :D

                          0898234666:D

                          Коментар


                          • До: CRF mania (само за пристрастени)

                            Ми то по тази логика при първото падане ти се чупят лостчетата на съединителя, спирачката и скоростите, криви ти се кормилото, радиаторите също им изтича течността...
                            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                            Коментар


                            • До: CRF mania (само за пристрастени)

                              има и други подобни системи с маркучи и радиаторче зад радиаторите на маслото..има и кит с отделен резервоар за масло което увеличава още обема масло
                              ..според мен за ендуро ще е супер мослото ще е много по хладно а и като е и повече по рядко ще се налага да се сменя
                              а и ресурса на двигателя ще се увеличи доста

                              иначе оригинално както е 700мл като имах срф..след първото каране и маслото ставаше черно особенно ако се хакнеш по тредни места и позагрее

                              между другото една от основните причини която дават че ямахите издържат по дълго е точно че хващат повече масло и че имат и външен резорвар където се и охлажда..ако се направи и на црф ще се вдигне ресурса значително

                              Коментар


                              • До: CRF mania (само за пристрастени)

                                Спирачките и съединителя се отхлабват,и като се натиснат те отиват нагоре/надолу,това предпазва от счупване на дружките,а за радиатора не знам
                                [B]Honda 450R
                                Kawasaki 450R -продава се!
                                Range Rover Sport 2.7 stormer ;)[/B]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X