Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRF mania (само за пристрастени)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: CRF mania (само за пристрастени)

    катери, върви добре, описва лесно завоите, знае си пътя както се казва, ама като цяло ....... абе пенсионерска работа
    ..Браво..Много точно казано ..хих

    Коментар


    • От: CRF mania (само за пристрастени)

      Първоначално публикуван от ulkataa Преглед на мнение
      Все пак е 250
      С някой 450 може и да не е толко пенсионерската особенно ако е R
      хе хе, той Кайроли мина от 450 на 350 , че тегне много и върви в повече, ..... ама ние в БГ нали сме всите карачи, 450ките за нищо ги нямаме. Сори за спама.
      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • От: CRF mania (само за пристрастени)

        Предлагах нещо не пенсионерско
        Пп Нищо лично

        Коментар


        • От: CRF mania (само за пристрастени)

          Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
          ..Браво..Много точно казано ..хих
          Ей ти да не мърмориш ,че и ти се заплесваш по 4т 250.Знам те аз тебе какъв си,даже и видеа имаш с такъв ПЕНСИОНЕРСКИ мотор.Иначе понеже са лоши и не стават за нищо всички четете темата и давате мнения.Поздрави на всички.
          Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
          0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

          Коментар


          • От: CRF mania (само за пристрастени)

            Е как няма да четем бе Пепи, нали става интрига, темата интересна, при толкова скучен напоследък форум
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • От: CRF mania (само за пристрастени)

              Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
              Е как няма да четем бе Пепи, нали става интрига, темата интересна, при толкова скучен напоследък форум
              Ами да ти кажа че си прав.Аз вчера си купих нови дребилии за моторетката,става въпрос за естетически доизглаждания.Ще ги снимам по нататъка
              .
              Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
              0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

              Коментар


              • От: CRF mania (само за пристрастени)

                пепии сега трябваше и през този 250 4т етап да минеш и вече следващият ти мотор най вероятно пак ще си е 2 т 250 и ще си се кротнеш хихи

                ..апропо..на каква цена вървят при вас гас гас овете 250 2т 2009 та тези черните с червените предници..
                Последно редактирано от mitkov; 09-09-10, 15:55.

                Коментар


                • От: CRF mania (само за пристрастени)

                  Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
                  пепии сега трябваше и през този 250 4т етап да минеш и вече следващият ти мотор най вероятно пак ще си е 2 т 250 и ще си се кротнеш хихи

                  ..апропо..на каква цена вървят при вас гас гас овете 250 2т 2009 та тези черните с червените предници..
                  Мите да ти кажа честно ,че изобщо не знам колко ще го карам този мотор ,но определено от догодина ще започна с триала пак така както са тръгнали нещата.

                  А за Гас Гас ми пиши на лични да ти кажа какво точно те интересува.
                  Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                  0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                  Коментар


                  • От: CRF mania (само за пристрастени)

                    Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
                    тротъл лимитера и електрониката му ограничава и без това оборотите
                    Tова някъкъв розов кабел ли е който се махал от клемата ,нещо подобно като на Ямахите.Ако знаете повече инфо пишете къде се намира и пр.
                    Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                    0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                    Коментар


                    • От: CRF mania (само за пристрастени)

                      Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
                      Tова някъкъв розов кабел ли е който се махал от клемата ,нещо подобно като на Ямахите.Ако знаете повече инфо пишете къде се намира и пр.
                      Знаем Пепи, знаем. В тая тема, но по назад има всичко. Сега като собственик на такъв мотор да я научиш наизуст, а аз после ще те изпитвам.



                      Трябва просто да го извадиш от клемата и да го изолираш.

                      Коментар


                      • От: CRF mania (само за пристрастени)

                        Мерси за инфото Ванка,ще проверя моя кабел дали е в клемата и ако не е ще го махна.Ще има и малко снимки на Хондата с новите нещица по нея ,но чакам и преден диск КЪДРАВ и като дойде ще пусна всичко заедно.Поздрави.

                        п.п Вече два пъти карам без да ровичкам по мотора и най вече по амортисьорите ,нещо което не ми се беше случвало от много време на сам.
                        Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                        0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                        Коментар


                        • От: CRF mania (само за пристрастени)

                          Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
                          пепии сега трябваше и през този 250 4т етап да минеш и вече следващият ти мотор най вероятно пак ще си е 2 т 250 и ще си се кротнеш хихи
                          Хехе като мене само че аз скочих от црф450 на Кава 2т 250. Няма такава радост като лекичкия и подскоклив 2Т. Скоро пак карах един црф450р... на него ставам сърдит и навъсен, кОпам пистата на ниски и бързам бавно, а той бучи и грухти и яде разстояния. С моят карам с повече детски ентусиазъм. Лашкам си го по скоковете, бутам си го във въздуха, на където си искам, бръмкам си щастливо, няма ги вече тежките приземявания и вместо да му пазя клапаните от високите обороти, го сцепвам от газ да врещи и да се изтрелва. Иначе обиколките са ми същите (средни аматьорски), ама 100 пъти по-интересни.

                          В гората същата работа. Ще се опитам да го обясня:
                          Виждам права с бабуни, дупки и отворен завой. С 450 все тая на коя скорост съм дърпам газта, ставам леко и с краката го държа да мине направо, стискам яко с ръцете, а той си копае и напредва, все едно без моя намеса. Най много да седна за завоя като леко пусна газта и после пак я дам.
                          С 2Т се прицелвам на подходящата скорост, уцелвам високите да ме изтрелят, с петите и газта изписвам терена, влизам в някоя от дупките, мога да го вдигна и да прескоча следващата, припомпвам съединителя за бабунките, сменям скорост и чикия за дрифт в завоя )) За същото време имам много повече начини да се забавлявам, а и в крайна сметка да покарам мотор, а на 450 само спя и стискам здраво, пък и ритането - нещо като горски фитнес. Няма съединител, няма задна спирачка - върши работата вместо тебе и ти краде от кефа - прави те мързел. Още се отърсвам от вредните мързелански навици.
                          Но в гаража.... хех там 2Т те прави мързелив: филтър, масълце, верига, едно буталце зимата, някое лагерче и дззъъъън дзъдзъъъъъъън...

                          Не че има права вяра всичко писва все някога.. 350 ще е интересно... яко 2Т спам и агетация за пристрастените : )) Мързелът е грях! Освободете се от порока, бъдете свободни! Не на абстиненцията
                          Последно редактирано от iassen; 14-09-10, 10:27.

                          Коментар


                          • От: CRF mania (само за пристрастени)

                            Ха хаа... Ясен ще ви вкара в правата вяра с това красноречие

                            А на Чинелката как ще му пасне един ЦР 250 или по-скоро ЦРЕ

                            Коментар


                            • От: CRF mania (само за пристрастени)

                              И после едно биг борче на 300
                              алуминиева рама, хубаво окачване, фарче, стопче, какво му трябва повече на човек, става си почти КТМ

                              Между другото почти бях купил една CR 250 от Англия, направена за ендуро, ама продавача така и не можа точно да ми каже какви са модификациите по мотора и това ме отдръпна, щото ако модификацията се изразява в 18" задна капла и фар, определено е далеко от ендуро.
                              Другото което много си заслужава е RM250 Едмондсон едишъна, ама там е цифра и трудно се намират нещо.
                              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                              Коментар


                              • От: CRF mania (само за пристрастени)

                                Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
                                Ха хаа... Ясен ще ви вкара в правата вяра с това красноречие

                                А на Чинелката как ще му пасне един ЦР 250 или по-скоро ЦРЕ
                                Чинелката е стар за 2smoker, него по го влече Thumper !!!
                                Аз съм на обратното на Ясен, искам да се возя без много да си давам зор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X